Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 22 črc 2019 13:45

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 559 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 34, 35, 36, 37, 38  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Alpharooms
PříspěvekNapsal: 04 pro 2013 10:31 
Diskutér

Díky moc. Jednou jsem vlezla na vacenza.com a od té doby mě to přesměrovává. Kdo ví, jaké svinstvo se mi dostalo do pc. Z jiného počítače mi alpharooms jede.
Našla jsem na netu nějaké slevové kody (nevím, jestli funkční), ale v rezervaci vůbec nevidím žádnou kolonku pro kod/slevu. Až do chvíle, kdy se zadávají údaje o kartě tam žádné políčko není. Má někdo zkušenost?

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 04 pro 2013 13:30 
VIP

Alpharooms předal tu kolonku hned na první stránku při vyhledávání destinace, ale koukám že už to zmizlo

PříspěvekNapsal: 15 led 2014 09:13 
Návštěvník

Ahoj, nemáte někdo zkušenost, jak dlouho po objednání mohou alpharooms zrušit rezervaci hotelu z důvodu chybné ceny? Minulý týden jsem objednávala 10nocí v září na Mallorce, 4* hotel s polopenzí za 0,06Euro za 3osoby:-) (byl tam pouze jediný pokoj za tu cenu). Je to už cca týden, peníze si alpharooms stáhli, poslali fakturu i ubytovací poukaz do hotelu. Nikdo zatím neinformoval, že rezervaci ruší. Dívala jsem se do jejich podmínek, a píšou tam, že rezervaci mohou zrušit "in the short period between us taking your payment and seeking to confirm your booking with the Travel Provider "...Alpharooms mi již v minulosti hodněkrát zrušili rezervaci z důvodu chybné ceny, pokaždé ale hned ještě tentýž den, nejpozději druhý...Nemáte někdo zkušenost jak dlouho po objednání vám rezervaci zrušili? (volat nebo psát do alpharooms či hotelu zatím nemám v úmyslu, to až před odjezdem:-) díky

PříspěvekNapsal: 15 led 2014 09:27 
VIP

Když budou chtít tak ti to zruší kdykoliv a těžko se budeš soudit. (Evropské spotřebitelské centrum ti na 100% nepomůže). Pokud máš termín až na září tak to nech uležet a řeš to až někdy koncem jara, začátkem léta.
Může nastat že rezervace bude platit, ale hotel tě neubytuje. To se nám stalo na Mallorce vloni (ale byla to i naše chyba a naštěstí šlo jen o jednu noc).
Každopádně nikam nepiš, nikam nevolej. Počkej a pak tvrď, že už máš koupený letenky a další služby.

PříspěvekNapsal: 15 led 2014 11:06 
Moderátor

+1
Od Alpharooms jsem měl i 5* za podobnou cenu a ubytovali nás.

PříspěvekNapsal: 15 led 2014 11:18 
Návštěvník

tuna: Děkuji za zkušenosti, já právě věřím (doufám), že když tam s ubytovacím voucherem příjdem, že už nás ubytovat musí (když mají skoro rok na zrušení rezervace a případně by ji nezrušili). A nebo by nám alpharooms měl zajistit nějaký náhradní hotel...vy jste kontaktovali alpharooms kvůli tomu, že vás nechtějí ubytovat?
burito: my už také spali 14nocí s all inclusive za 40euro, a bez problémů:-), ale tohle je přece jenom 0,06eura.... a hotel v hodnotě téměř 1400euro...no ale strašně mě láká už se těšit:-)

PříspěvekNapsal: 14 úno 2014 01:44 
Diskutér

ta stránka s akčními nabídkami hotelů již v nové verzi není? nebo kde ji najdu?
www.alpharooms.com/discount-hotels.aspx

PříspěvekNapsal: 04 bře 2014 14:35 
Diskutér

nasel jsem ubytovani na Rhodosu ale na booking.com stoji 13,500kc a na AR na stejny termin a pocet osob jen 60liber(19liber na osobu),mam vubec zkouset bookovat.?je velka sance ze mi to hotel zrusi nebo me vubec neubytuje?

PříspěvekNapsal: 04 bře 2014 14:57 
VIP

Napiš o jaký ubytování se jedná. Pokud se jedná o ubytování bez jídla, cena bude nejspíš v pořádku. V minulosti se ale dal, za cenu kterou uvádíš, koupit celý zájezd s polopenzí (samozřejmě špatně naceněný), ale takových chyb, které se dají koupit je dnes bohužel minimum.

PříspěvekNapsal: 04 bře 2014 15:00 
Diskutér

jo je to presne jak pises, ubytovani bez jidla, jenom studio.Ted jsem se dival tak cena je stejna i na travelrepublic.com

PříspěvekNapsal: 04 bře 2014 15:03 
VIP

Travelrepublic mívá ceny většinou shodné s alpharooms. Určitě se to nemusíš bát koupit, na té ceně neni nic divného a zrovna Rhodos patří mezi levnější destinace

PříspěvekNapsal: 04 bře 2014 15:07 
VIP

bkbv píše:
nasel jsem ubytovani na Rhodosu ale na booking.com stoji 13,500kc a na AR na stejny termin a pocet osob jen 60liber(19liber na osobu),mam vubec zkouset bookovat.?je velka sance ze mi to hotel zrusi nebo me vubec neubytuje?

Mám s aplharooms len dobré skúsenosti. Nedávno som sa vrátil z Jamajky, kde som mal tiež ubytovanie s výrazne nižšou cenou, ako bolo na iných serveroch. Ak Ti vystavia voucher, tak by som sa nebál. Ak je 60 libier celková cena, tak odporúčam zaplatiť hneď celú sumu a to by mali vystaviť voucher.

PříspěvekNapsal: 17 bře 2016 20:02 
Návštěvník

Ahoj,

Mam dotaz - kdyz 1 pokoj stoji 700€ a chci koupit celkem 3, a ty 3 stojej celkem 4500€, tak jak funguje alpharooms, jak zjistim kolik pokoju je volnejch za 700€, slo by to koupit 3x 1?

Díky za odpovedi

PříspěvekNapsal: 17 bře 2016 23:36 
VIP

Bohuzel, to u alpharooms nezjistis. Dulezite je hlavne to, zda kupujes normalni pokoj, nebo economy/promo apod. Take muze pomoci kouknout se na konkurenci weby jako travelrepublic a lowcostholidays a pripadne tam zabookovat zbyly pokoje.

PříspěvekNapsal: 18 bře 2016 08:01 
Návštěvník

Prave, ze na travelrepublic i lowcost byla cena vic jak dvojnasobna, jen alpharooms mel pokoj za 700€, ostatni weby 1500 - 2000€, ale ted uz je to jedno dneska cena stejna, jen by me zajimalo do budoucna jestli se to da koupit 3x1.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 559 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 34, 35, 36, 37, 38  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina