Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 15 lis 2019 21:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 295 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: LOT Polish Airlines
PříspěvekNapsal: 19 úno 2018 16:21 
VIP

tak ja sa vyjadrim len k UIA
tu maju kalkulacku https://www.flyuia.com/ua/en/informatio ... nd#baggage
ak dobre chapem, tak ak mas let povedzme VIE-KBP-TBS na jednej letenke, tak platis 25 euro

PříspěvekNapsal: 21 úno 2018 16:28 
VIP

Tak už to vím, odpověď dám sem, pokud by někdo hledal tutéž informaci.

Už mám koupené letenky, v manage my booking jdou zavazadla přidat, cena je 20€/one way, přičemž u letu např. KTW-WAW-EVN se tím myslí oba lety, zpět to stejné, dalších 20€.
Podle http://www.lot.com/nl/en/my-extra-baggage to mělo být 70€, naštěstí je to méně.

U Ukrajiců je to na stejné trase 25€/one way, takže 50€/RT.

PříspěvekNapsal: 05 lis 2019 08:28 
Moderátor

Ahoj, nějaké zkušenosti s dálkovkama LOTu co se týče cen?

Mám v podstatě pevně daný termín a LOT oproti všem ostatním aerolinkám ušetří v podstatě 24 hodin, protože letí v naprosto perfektní čas (odlet v pátek večer z Prahy, návrat v neděli večer do Prahy s minimálním přestupním časem ve Varšavě), takže servis/jídlo atp. je u mě na druhém místě.

Koukal jsem na ceny na příštího půl roku a vypadá to, že čím blíž je termín odletu, tím je letenka dražší. Bývají nějaké vánoční/valentýnské akce? Nějak si moc nic nevybavuju.

PříspěvekNapsal: 05 lis 2019 13:47 
VIP

Letěl jsem PRG-WAW-NRT RT, ceny vybírány naopak podle toho, jak vycházely nejlíp v rozsahu plusmínus tři dny. Z externího pohledu to vypadalo, že to "někdo" nacenil podle předpokládaného zájmu a pak už to jen zdražovalo "vyprodáváním". Pokles ceny při "nezájmu" jsem nezaregistroval (ale nevylučuju). Jako revenue management soft by měli používat tak jako spousta jiných dopravců KALE od Revery.
Co se týče slev, tak mívají týdenní akce "Szalona Środa" čili ve středu vždy na nějaké (připadá mi spíš odpadkové) relace, pak se objevují "zimní" a "jarní" slevy (hluché období) nebo akce na podporu nových destinací, ale nic moc bych od toho nečekal. Možná bude nějaký "Black Friday" po Vánocích, dýl bych nečekal.

Jinak bacha na ostré přestupy z non-EU na EU ve Varšavě - dělají tam dost důkladnou = pomalou "mezilehlou" security na vstupu do Uhnije a musel jsem předbíhat a ještě se dohadovat se sekuriťačkou, že pospíchám na Prahu a že to fakt nemusí tak prožívat.

PříspěvekNapsal: 07 lis 2019 08:00 
Moderátor

Tak na základě informací helveticy, kolegy v práci, který dřív pracoval pro LOT a hodně s nima lítá, průzkumu cen na naše termíny ve všech měsících až do července, a taky včerejší "šílené středy", letenku koupil.

Šílená středa probíhala tak, že letenka o čtyři stovky zdražila a dnes ráno byla zpět tam, kde v úterý.

PříspěvekNapsal: 07 lis 2019 08:20 
VIP

Bardzo dobry zakup

PříspěvekNapsal: 07 lis 2019 10:06 
Moderátor

Jak se to vezme. 13 tisíc se za letenku do Dillí zdá moc. Za starých dobrých časů bych to udělal třeba za osm, čekal půl roku na nějakou akci. Z Mnichova, ve čtvrtek ráno s návratem ve středu ráno a s dlouhým přestupem v Londýně se změnou letiště.

Takhle to mám s ideálním časem odletu, ideálním časem návratu a ideálním časem (hodina a půl až dvě) na přestup. Jak stárnu, tak mi ty náklady navíc stojí. Čistý čas v destinaci 15 dní za 10 dní dovolené.

PříspěvekNapsal: 07 lis 2019 10:07 
VIP

Ja myslel ty 4 kila :)

PříspěvekNapsal: 07 lis 2019 10:09 
Moderátor

Ta čtyři kila samozřejmě potěší...

PříspěvekNapsal: 07 lis 2019 17:02 
Diskutér

Celých 15 dní v destinaci? To vypadá na konec rychlocestovatele.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 295 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 16, 17, 18, 19, 20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina