Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 16 črc 2019 17:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Různé - Powerbanka
PříspěvekNapsal: 12 kvě 2019 14:05 
VIP

To je tady jak v Číně ta cenzura...něco vám nařídíme, a když si dovolíte něco říct, dostanete ban nebo kredit dolů. No tak jo, ať si to tady hezky užijete...

PříspěvekNapsal: 12 kvě 2019 15:22 
Moderátor

2brumbrum: Mýlíš se. Není to o tom "něco říct", ale říct to slušně, bez soustavného pohrdání, napadání a urážek ostatních. Vidíš to jako velký problém?

PříspěvekNapsal: 12 kvě 2019 16:38 
Tazatel

Sorry, musím se zeptat, abychom měli jasno i my přespolní? Zrovna tohle vlákno jsem četl pečlivě, protože jsem problém s powerbankou řešil taky. Nepřišlo mi, že "*****" někoho napadal, ale budiž... Proč teda ale ban nedostanou uživatelé jako ALL NIPPON, který napadá zcela zjevně a navíc sprostě? Děkuji za osvětlení.

PříspěvekNapsal: 12 kvě 2019 20:11 
Moderátor

2enderman: Ta hranice je křehká. Mohu mluvit jen za sebe:
- Bany (vyjma dvou? z důvodů opakovaných reklam) neuděluji a obsah příspěvků ze zásady nekoriguji (pokud nějaký člen fóra má jinou zkušenost - napište mi prosím). Mým krédem nejen na AL je, že každý si zodpovídá za to, jak a čím se prezentuje. Příspěvky jsou jeho podpisem na webu.
- Historii uživatele považuji za velmi důležitou. Ne proto, zda je nováček nebo uživatel se stovkami příspěvků. Ale lze dle ní zřetelně poznat, zda se snažil přispět této komunitě něčím, co by ji obohatilo nebo přineslo něco nového. Vážím si uživatelů s více příspěvky, kteří mají o tento server evidentní dlouhodobý zájem a věnují mu svůj čas. Subjektivně se mi příčí vulgarity, nálepkování skupin a osočování a nemyslím, že patří na AL a obecně do veřejného prostoru. Nikdo nejsme bezchybní a pokud uživatel z mého pohledu dříve či kontinuálně dává fóru nějakou přidanou hodnotu, pak se to snažím z hlediska moderátora dát na misku vah. Nechám pak na dotyčném, ať si sám obhájí své postoje a nechá korektnost obsahu příspěvků i na dalších členech fóra. Je to jeho virtuální stopa. Mazat to nechci, ač s tím nejednou silně nesouhlasím. To je IMHO případ (nejen) All Nippon, který navíc má svůj web a jestli tento způsob "reklamy" zvýší jeho návštěvnost nemíním posuzovat. Má tu příspěvky, které mohly prospět mnohým z nás i takové, které bych raději nečetl. Ať se s tím srovná sám dle jeho uvážení.
- Z mého pohledu uživatel "*****" křehkou hranici překročil - ve většině z dvaceti příspěvků bylo zjevné pohrdání skupinami obyvatel a osočování diskutujících. Je to subjektivní pohled? Ano, je! Tento server je o cestování, ne o leštění ega a aroganci.
- Krom toho, že tento server mám rád, na něm nikterak neparticipuji. Není a nebude mi lhostejný. Pravidla a vize by IMHO měla být daná provozovatelem. Arbitrem pro (nejen) obdobnou situaci je on. Já to budu respektovat.
Tobě, uživateli "*****" i ostatním přeji přínosné a bezpečné cestování.

PříspěvekNapsal: 13 kvě 2019 00:30 
VIP

burito píše:
2brumbrum: Mýlíš se. Není to o tom "něco říct", ale říct to slušně, bez soustavného pohrdání, napadání a urážek ostatních. Vidíš to jako velký problém?

Když to je těžký, rozhodovat, kdy někdo napadá.
Zase chápu, že ho chlapci u security rozčílili.
Jako problém to nevidim, však vidíš, že se vyjadřuji inteligentně a asertivně (což dost nezabanovaných členů nezvládá), jenom mě prostě, strejdo kukuřičná placko, zarazilo, že mazání si tu přejou vesměs starší členové a členky, u kterých by člověk tak nějak čekal, že je bolševici potrápili dost. A teď chtěj vole cenzuru...
(Vole je ty vole citoslovce uvolněné komunikace, aby se z toho zas někdo neosypal...)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 35 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina