Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 17 črc 2019 22:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: První multiautorský online inflight cestopis (eintopf)
PříspěvekNapsal: 07 bře 2019 11:21 
VIP

burito píše:
P.S. Těším se pořád na fota těch jídel a pití z letu...

Promiň, mimo těch dvou již zveřejněných víc nemám.

Mohu posloužit jenom silným doporučením místního lahůdkářství (Newark, New Jersey) s velkým příběhem (to je na delší psaní, ale namátkou: židovská restaurace dostane poděkování od islámské školy...), jídlo mi tam chutná tak hodně, že jsem letos dobrovolně zrušil Katz´s Delicatessen.
Příloha:
image.jpg
image.jpg [ 84.88 KiB | Zobrazeno 372 krát ]
Příloha:
image.jpg
image.jpg [ 133.01 KiB | Zobrazeno 372 krát ]
Příloha:
image.jpg
image.jpg [ 145.59 KiB | Zobrazeno 372 krát ]
Příloha:
image.jpg
image.jpg [ 150.61 KiB | Zobrazeno 372 krát ]

Anebo slavnýho D.A. u stanice metra Spring, i jiný jeho dortíčky jsou tam neskutečně vymazlený.
Příloha:
image.jpg
image.jpg [ 200.65 KiB | Zobrazeno 372 krát ]
Příloha:
image.jpg
image.jpg [ 189.65 KiB | Zobrazeno 372 krát ]

PříspěvekNapsal: 07 bře 2019 11:51 
VIP

burito píše:
Tedy...., zatím jsem měl upřímně očekávání větší - asi jako BL při vstupu do interiéru.
MadLi píše:
Toto bolo to SQ promo na one way z Indie? Ako ste leteli do Indie? Ta cena viem ze bola celkom ok ale miesto odletu ma odradzalo :)

Tohle spolu dost souvisí.

Hned po přistání jsem si položil dvě kontrolní otázky a snažil najít upřímnou odpověď.

1. - Tak stálo (ti) to za ty prachy? ANO, ale
2. - Chtěl bys to letět ještě jednou? NE, ale

1. - Jsem moc rád za ten zážitek, byl bohužel krátkej (heh!), ale od toho ta postel v letadle je, člověk holt kus prospí. I přes sníženou cenu je to hodně peněz, a rozhodnutí padlo právě kvůli trase; NY není nikdy dost, a v Indii jsem ještě nebyl. Takže jsme přidali 6 nocí na začátku, 3 noci na konci, a byla z toho plnohodnotná cesta. Bez toho by odpověď zněla NE.

2. - Začátek cesty je v Indii, co tam pořád? Pokud bych měl status MVP GOLD 75k u Alasky, připsání mil za SQ22 by bylo tak veliký, že by to stačilo na jednu awardovou letenku => koupí téhle jedné získám vlastně dvě. A znovu opakuju, byla to paráda. Začínat v Singapuru, a mít ten status (důležitá náročně splnitelná podmínka), tak rozhodně ANO.

PříspěvekNapsal: 07 dub 2019 08:16 
VIP

babička Lála píše:
MadLi píše:
Toto bolo to SQ promo na one way z Indie? Ako ste leteli do Indie? Ta cena viem ze bola celkom ok ale miesto odletu ma odradzalo :)
2. - Začátek cesty je v Indii, co tam pořád? Pokud bych měl status MVP GOLD 75k u Alasky, připsání mil za SQ22 by bylo tak veliký, že by to stačilo na jednu awardovou letenku => koupí téhle jedné získám vlastně dvě. A znovu opakuju, byla to paráda. Začínat v Singapuru, a mít ten status (důležitá náročně splnitelná podmínka), tak rozhodně ANO.

Jak na to je zde. Autor to získání mil do FFP AS hodnotí taky dost pozitivně.
A let SQ22 je zde. Ačkolif jsem to četl ještě před letem, sedačku už jsem měl vybranou. Shoda je tudíž náhodná a svědčí o tom, že ten Ben si umí vybrat.
Příloha:
15A.jpg
15A.jpg [ 27.81 KiB | Zobrazeno 246 krát ]
burito píše:
P.S. Těším se pořád na fota těch jídel a pití z letu...
Fšechno to jídlo a pití máš v odkazu. Já jsem si samozřejmě taky nechal jídelní lístek jako cennej suvenýr, ale fotit se mi ho nechce. Promiň.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 48 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina