Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 21 kvě 2019 18:46

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 89 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Singapur (SIN)
PříspěvekNapsal: 09 dub 2010 20:44 
Diskutér

Nikde tady nevidim vlakno Singapore, takze s dovolenim zakladam a hned bych mel dotaz... Je tam nejaka terasa, nebo spotplac na koukani? Budem tam mit dost hodin na prestup z Lufthansy na Air Asia (pripadne Jet Star nebo Tiger Airways, jeste nejsem rozhodnuty), takze bych si rad zkratil dlouho chvili koukanim na tu spoustu heavy masin, ktere tam litaji...

Předmět příspěvku: Re: Singapore Changi (SIN)
PříspěvekNapsal: 09 dub 2010 20:51 
Kolemjdoucí

Na Changi jsem byl v lednu a na žádném ze tří terminálů jsem vyhlídkovou terasu nenašel. Nicméně si můžeš vychutnat masáž nohou, nebo odpočinkový koutek ;)

PříspěvekNapsal: 09 dub 2010 21:02 
Diskutér

Jo to jsem se docet na webu letiste... Tak ja prece jen radeji spotim, nez si masiruju smradlave hnaty po 16 hodinach v letadlech...:D

Jsou i Free Singapore Tour, ktere porada letiste, ale to nestihnem...

PříspěvekNapsal: 10 dub 2010 02:03 
Diskutér

V meste toho aj tak nie je moc na pozeranie. Lietadla sa daju vidiet napr. z letiskoveho hotela (ale musis vyliezt za pasovu kontrolu). A v tranzitnych branach je toho tiez dost vidiet.

Inak v ramci letiska sme este vyskusali motyliu zahradu (zadarmo) a potom sme vyuzili pomerne lacnu sprchu (v cene bol aj nejaky nealko napoj).

Předmět příspěvku: Re: Singapur (SIN)
PříspěvekNapsal: 14 pro 2011 17:12 
Diskutér

V únoru letím PRG-FRA-SIN-KUL-URT(Koh Samui),bohužel každý segment na jinou letenku.Potřeboval bych vědět,zda je možno odbavit zavazadla až do cílové destinace už v Praze.První segment letím Lufthansou,druhý se Singapore Airlines a poslední tři s Air Asia.Ptal jsem se na infolince Lufthansy a odpověď byla "ani jo ani ne",ten člověk to očividně nevěděl a odpověděl,že to záleží na obsluze přepážky při odbavení zavazadel.V Singapore budu mít poměrně málo času na přestup mezi příletem a odletem cca 2 hodiny-dá se to stihnout?V KUL je to ještě asi o půl hodiny méně.Pokud má někdo zkušenosti moc děkuji za radu!

PříspěvekNapsal: 14 pro 2011 17:37 
Diskutér

No, obavam se, ze Ti tady na foru nikdo není schopen potvrdit, ze to bude mozne. Nedavno jsem s podobnym dotazem psala na Singapore Airlines – mam letenku FRA-SIN a pak zvlast dokoupeny segment SIN-CEB, se SilkAir, coz je dcerina společnost SQ, a stejne mi to v odpovedi nepotvrdili – zkopirovala jsem nize.
Nakonec poletim jen s prirucnim zavazadlem, at to nemusim resit.

Dear …
I have linked both bookings .
As you are holding 2 tickets there is no guarantee for the luggage being checked through the whole flights.
It is very important that you advise the check-in staff at Frankfurt that you are holding another ticket for Singapore to Cebu,
then they will try to get the baggage become checked trough until Cebu.

PříspěvekNapsal: 14 pro 2011 17:49 
VIP

do SIN via FRA by to mělo být v pohodě pokud nebudou v praze ochotný tak přitlačit, ale na air asia ti to rozhodně nepřeloží a pochybuju, a v KUL asi taky ne pokud to neni na jedný letence

PříspěvekNapsal: 14 pro 2011 22:37 
VIP

poja píše:
do SIN via FRA by to mělo být v pohodě pokud nebudou v praze ochotný tak přitlačit, ale na air asia ti to rozhodně nepřeloží a pochybuju, a v KUL asi taky ne pokud to neni na jedný letence
To bych tak ultimativně netvrdil. Letenka PRG-SVO-HKG s Aeroflotem, cca 16 hodin stop-over poté HKG-CEB s Cebu Pacific. Odbavení z Prahy až na Filipíny velmi ochotně a bez jakýchkoliv problémů. Spolucestující Češi, které jsme potkali v Moskve se taky divili, že to je možné. Dále jsme pokračovali z Cebu do Iloila, až tam jsem to nezkoušel, nebylo proč. Zpátky Puerto Princesa-MLN-HKG vše Cebu Pacific, zavazadla nešla až do HKG odbavit, museli jsme je v Manile vyzvedávat.

PříspěvekNapsal: 14 pro 2011 23:52 
VIP

Nemel jsem problem s posilanim pres LH a EK (na dvou letenkach), ale kdyz jsem letos letel BWN-KUL-PEN s AirAsii a mel jsem hodinu a pul casu na prestup, tak mi rekli, ze to nejde a musel jsem v KUL vyzvedavat.

PříspěvekNapsal: 15 pro 2011 03:05 
Diskutér

Jak to v KUL vypadá?Dá se to stihnout?Přiletím s Air Asia a pokračuju zase s ní.Myslím,že to bude na jednom terminálu.
Moc děkuji!

PříspěvekNapsal: 15 pro 2011 10:42 
VIP

Na Air Asia zavazadla neprehodi, je to low-cost a zavazadlo neni standardne v cene. Ale do SIN by to melo jit bez problemu.

LCCT v KUL je pomerne prehledny a docela maly. Odhaduju, ze ta hodka a pul na prestup staci uplne v pohode. Pokud teda ten posledni usek na Koh Samui je taky s Air Asia a z LCCT.
Dve hodiny by mely stacit i v SIN, ale kdyz se pujde pro zavazadlo a zase zpet, tak to muze byt na knap. Navic to asi bude priletat na jiny terminal nez odkud se pak bude odletat.

PříspěvekNapsal: 07 led 2012 18:18 
Diskutér

Ahoj, chtěl bych sezeptat na cestu do centra a zpět. Co jsem tak hledal tak asi tou SMRTkou, ale nikde nemůžu najít kolik to asi tak stojí a zda jsou lístky i přestupní metro - bus. Na jejich vebu jsem našel jen to že jsou lístky od turistických až po předplacené. Dík

PříspěvekNapsal: 07 led 2012 19:30 
VIP

Jezdí se SMRTí a cena je podle toho kam jedeš, nic drahýho, nepamatuju si kolik přesně, ale stejně jak v jinejch metropolích, kupuje se to na dotykovejch obrazovkách v automatech. Jinak o autobusech nevim, jezdil jsem jenom metrem...

PříspěvekNapsal: 07 led 2012 20:01 
Tazatel

Carlos píše:
Jezdí se SMRTí a cena je podle toho kam jedeš, nic drahýho, nepamatuju si kolik přesně, ale stejně jak v jinejch metropolích, kupuje se to na dotykovejch obrazovkách v automatech. Jinak o autobusech nevim, jezdil jsem jenom metrem...

Z letiste do centra $2,10 + 1 zaloha. Pak autobusy maji zony dle kilometru. My platili kolem 20 zastavek vetsinou kolem $1,70. Pokud nemas jejich obdobu Octopuss karty, tak se plati primo u ridice, vzdycky cash a NEVRACI. Takze mit presne pripraveny drobny.

PříspěvekNapsal: 07 led 2012 20:51 
Diskutér

Autobus v pohodě, na zastávce jízdní řády i ceník (tabulka podle vzdálenosti, 2 až 3,-). Je dobré mít drobné, kupuješ uvnitř u řidiče, lístek vypadne z automatu vedle něj. Šel i taxík, kolem 5,- SGD po centru, spíš se ve špičce dost dlouho čekalo (mají pevná stanoviště, nebo si můžeš zavolat telefonem), tak jsem často skočil spíš na autobus, který jel kolem.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 89 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina