Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 19 zář 2018 02:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: NY: O muži, který nikdy neviděl slunce
PříspěvekNapsal: 13 črc 2018 20:59 
VIP

anavi píše:
Lálo, můžeš uvést konkrétní cenu ? Já mám oblíbený bufet o 300 m dál na 195 Centre, kde je v ceně misky 5 jídel dle vlastního výběru + rýže /posledně vše za 4.75, ted už možná víc/, tohle bude asi o po znání dražší. Každopádně jsem si to napsal do poznámek jako tip pro příští cestu do NY.

Ano, tady jsme cenově jinde.
Jídla jsou od 10 USD bez daní a spropitného.

{{{... jen na doplnění, pro pořádek a pochopení, od rána do večera šetříme, ale jedno nezapomenutelný jídlo denně si prostě dáme, dopřejeme ...}}}

Předmět příspěvku: Re: NY: O muži, který nikdy neviděl slunce
PříspěvekNapsal: 14 črc 2018 12:02 
VIP

OK, čekal jsem vyšší cenu. Za tu dobrou chut a zážitek s číšníkem /to napětí, že situace se po letech bude opakovat/, to rozhodně stojí. 10-15 dol v restauraci za 1 jídlo není špatná cena /+ Tip, samozřejmě/. Už si nepamatuju, jestli jsem ti doporučil při vaší návštěvě Las Vegas Bufet v kasinu Boulder Station, /neplést s Charlies Boulder !/ ale rozhodně stojí za to tam zajít./je až vzadu od vchodu/. Na kase vám vystaví členskou kartu a bude cca do 10. Super jídlo, nejlepší All You Can Eat, co jsme v USA měli. A pro srovnání - nedaleko je i oblíbený Golden Corral, jediný v Nevadě /další poblíž v St. George na I - 15/.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 17 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina