Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 20 zář 2018 22:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 74 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Podoba diskuzního fóra
PříspěvekNapsal: 23 srp 2018 17:19 
VIP

brumbrum píše:
A tvoje vlákno je teda který přesně?

No úplně stejný jako to tvoje: vlákna v sekci Cestopisy.
Pokud si to autor rozdělí podle cest, anebo nechá na jedný společný hromádce, to si asi nebudeme navzájem kritizovat. Nebo jo?

PříspěvekNapsal: 23 srp 2018 17:24 
VIP

ad 1. takže ty tady teď rozhoduješ, kdo kam může co psát? Tak jo, nechám tě při tom :-)
ad 2. tak jasný, namítáte i dva, tři, občas 4. "moje vlákno" (jak to nazýváš) má dost přes sto přístupů na každej příspěvek. Čtyři nespokojenci mi trhaj žíly.
ad 3. jak že ti omezuju svobodu? Příspěvkama na veřejným fóru? Žít s takovou vztahovačností, taky bych asi skákal jak čertík...vyhledávat to, co mě dráždí (napsal bych sere, ale to tu můžou jen ochránci těch správných hodnot), je každopádně super životní přístup, tak hodně štěstí :-)

PříspěvekNapsal: 23 srp 2018 17:28 
VIP

babička Lála píše:
brumbrum píše:
A tvoje vlákno je teda který přesně?

No úplně stejný jako to tvoje: vlákna v sekci Cestopisy.
Pokud si to autor rozdělí podle cest, anebo nechá na jedný společný hromádce, to si asi nebudeme navzájem kritizovat. Nebo jo?

Takže "tvoje téma" je každý, kams kdy co napsal? A v každym z nich už s tebou můžou lidi jenom souhlasit? Hotovej ředitel zeměkoule :-D

PříspěvekNapsal: 23 srp 2018 17:42 
VIP

brumbrum píše:
ad 1. takže ty tady teď rozhoduješ, kdo kam může co psát? Tak jo, nechám tě při tom :-)
ad 2. tak jasný, namítáte i dva, tři, občas 4. "moje vlákno" (jak to nazýváš) má dost přes sto přístupů na každej příspěvek. Čtyři nespokojenci mi trhaj žíly.
ad 3. jak že ti omezuju svobodu? Příspěvkama na veřejným fóru? Žít s takovou vztahovačností, taky bych asi skákal jak čertík...vyhledávat to, co mě dráždí (napsal bych sere, ale to tu můžou jen ochránci těch správných hodnot), je každopádně super životní přístup, tak hodně štěstí :-)

Ach jo... ´seš zase vylitej, viď... ? Ach jo.
a/ nic neurčuju. a ani nemůźu. Ale pokud z většiny diskutovanejch témat vyskočí tvůj příspěvek mimo téma, ozvu se jako člen fóra s námitkou na spam. Podívej se na počet svejch příspěfků...
b/ tvoje vlákno je tvoje vlákno a sledovanost ti přeju. Jenom, než se začneš opájet svojí úspěšností a čteností, s dovolením připomenu, že do té tvé statistiky jsou zahrnuti i neobdivovatelé... (zkus si to přečíst znovu za střízliva).
c/ neomezuješ, votravuješ.

PříspěvekNapsal: 23 srp 2018 17:53 
VIP

babička Lála píše:
brumbrum píše:

Ach jo... ´seš zase vylitej, viď... ? Ach jo.
a/ nic neurčuju. a ani nemůźu. Ale pokud z většiny diskutovanejch témat vyskočí tvůj příspěvek mimo téma, ozvu se jako člen fóra s námitkou na spam. Podívej se na počet svejch příspěfků...
b/ tvoje vlákno je tvoje vlákno a sledovanost ti přeju. Jenom, než se začneš opájet svojí úspěšností a čteností, s dovolením připomenu, že do té tvé statistiky jsou zahrnuti i neobdivovatelé... (zkus si to přečíst znovu za střízliva).
c/ neomezuješ, votravuješ.

Nejsem. Ale kapacitu na to mám. I tady v MLE, i když jsem přiletěl s SV.
a) to je právě ono. Co se mi nelíbí, je spam. Tak jo. K tomu neni co dodat.
b) no, mně je vcelku jedno, kolik lidí co čte. Jenom jsem tvoje "omezování svobody" zasadil do řeči čísel. A jestli to chodí číst neobdivovatelé, je to čí starost? Moje? Další stupeň už je jenom žaloba za duševní újmu :-D
c) když mě něco otravuje, jdu si to cíleně přečíst, ať si mám na co stěžovat. To přece dává smysl. Teda jak komu...

PříspěvekNapsal: 23 srp 2018 17:58 
VIP

brumbrum píše:
ad 3. jak že ti omezuju svobodu? Příspěvkama na veřejným fóru? Žít s takovou vztahovačností, taky bych asi skákal jak čertík..

Neskáču.
Už skoro pět let máme ve veřejném prostoru mluvčího Pražskýho hradu Ovčáčka, a to je fakt jiná liga než ty.
A i přes jeho dlouhodobou existenci jako čertík neskáču.

Naposledy upravil babička Lála dne 24 srp 2018 12:39, celkově upraveno 1

Předmět příspěvku: Podoba diskuzního fóra
PříspěvekNapsal: 23 srp 2018 18:41 
VIP

babička Lála píše:
Ale já (a nejen já) namítám, že neni ani vo prdění, blití, posrávání se, zvracení, krkání, sexu s lidmi, zvířaty nebo věcma.
+1

PříspěvekNapsal: 23 srp 2018 18:54 
Diskutér

+1000

PříspěvekNapsal: 24 srp 2018 07:47 
Moderátor

beardie píše:
babička Lála píše:
Ale já (a nejen já) namítám, že neni ani vo prdění, blití, posrávání se, zvracení, krkání, sexu s lidmi, zvířaty nebo věcma.
+1

To se dá jen podepsat... Slova a výrazy dnes často nabývají hrubosti a ztrácí původní význam. Výše uvedená si svůj význam naopak zachovávají v surové podobě. Jaký význam je ale má nacházet na cestovatelském fóru, tomu fakt nerozumím....

PříspěvekNapsal: 31 srp 2018 18:34 
VIP

babička Lála píše:

Možnás toho jenom procestoval málo. Spoustu lidí to zajímá.

Citace:
posrávání se

Třeba v takový Indii miliardu.Tam jsou výkaly základem všeho. Vylezeš v Dillí před nádraží a prásk:

Obrázek

Citace:
prdění

Nebo Japonsko:
Obrázek

Tady na Bali taky:

Citace:
chcaní

Obrázek

Citace:
sex s lidmi, zvířaty...

Přímo na telefonní ústředně

Obrázek

Citace:
blití, zvracení, krkání

K tomu jsem se tu, myslim, nevyjadřoval. Máš takový fantazie, jo?

No a pak jsou tu lidi, co nevyměšujou. Kim Čong Un a lála.

PříspěvekNapsal: 01 zář 2018 11:29 
VIP

Překrásná fotogalerie :lol: Zase ´si zlitej :?: :roll:
brumbrum píše:
babička Lála píše:

Možnás toho jenom procestoval málo. Spoustu lidí to zajímá.
Třeba v takový Indii miliardu.Tam jsou výkaly základem všeho. Vylezeš v Dillí před nádraží a prásk:Obrázek

Jakou to má logiku, ta tvoje fotogalerie a rozbor?
Že v Indii {to musela bejt pro tebe země zaslíbená ;) } to dělaj´ všechno na ulici znamená co?
Že to tady budeme dělat taky?
Lidi jsou po světě různý, to se ví.
Třeba v Afgánistánu si často někdo naloží auto výbušninou, vjede na trh a vodpálí se. Budeme to tady dělat taky?
Nebo v Africe dělaj´ ženskou obřízku. Budeme to tady dělat taky a sdílet fotky ufiklejch klitorisů?
brumbrum píše:
No a pak jsou tu lidi, co nevyměšujou. Kim Čong Un a lála.

Vůbec mi nepohoršuje, že tě vyměšování fšeho druhu vzrušuje. To je tvoje věc. Jenom si s tim zůstaň v soukromí.
Pokud se vykadíš doprostřed svýho obýváku, je to jen tvoje věc, a můžeš si to třeba tejden obdivně obcházet. Ale pokud se vykadíš doprostřed ulice, taxe nediv že to ostatní votravuje a chtěji to hned uklidit.

Koukám že už je to samostatné vlákno. Burito úřaduje?

Předmět příspěvku: Re: Konverzační cvičení
PříspěvekNapsal: 01 zář 2018 12:48 
VIP

Rád bych poprosil kreativního architekta tohoto vlákna o jeho přejmenování na mnohem přesnější "DEBATA O HO*NĚ", neboť v přeneseném slova smyslu i ve skutečnosti o něm je.

A vítám, že boží ruka administrátora funguje. Když si osvíceně vybral některé příspěfky a vytvořil z nich samostatnou konverzaci, jistě v budoucnu vybere fšechny příspěfky o baranech, předkožkách a exkrementech, a přesune je do již existujícího brumbrumova vlákna o alkoholu, vyměšování a jiných radostech života.

PříspěvekNapsal: 14 zář 2018 06:39 
VIP

brumbrum píše:
https://japantoday.com/category/crime/American-man-arrested-for-urinating-on-another-passenger-on-flight-to-Japan
Super párty
(tento příspěvek není určen pro uživatele Lála a ostatní, kteří mají problém s vyměšováním

Nevypadá to, že by byl fekální příspěvek přesunutej tam, kam patří, tj. na jednu hromadu.
Ale neva. Jak říká jeden můj známej, "hele trošíčku jí už mám", takže jsem v salonku v Soulu smířlivě naladěnej, a našel jsem pro milovníky vyměšování super video, je to taková vzpomínka na mládí. Kultovní italský film MOJI PŘÁTELÉ II., kde je scénaristicky geniální scénka o ukradeném ho*ně. Ugo Tognazzi, Renzo Montagnani... prostě klasika.

PříspěvekNapsal: 16 zář 2018 10:26 
VIP

babička Lála píše:
brumbrum píše:
https://japantoday.com/category/crime/American-man-arrested-for-urinating-on-another-passenger-on-flight-to-Japan
Super párty
(tento příspěvek není určen pro uživatele Lála a ostatní, kteří mají problém s vyměšováním

Nevypadá to, že by byl fekální příspěvek přesunutej tam, kam patří, tj. na jednu hromadu.
Ale neva. Jak říká jeden můj známej, "hele trošíčku jí už mám", takže jsem v salonku v Soulu smířlivě naladěnej, a našel jsem pro milovníky vyměšování super video, je to taková vzpomínka na mládí. Kultovní italský film MOJI PŘÁTELÉ II., kde je scénaristicky geniální scénka o ukradeném ho*ně. Ugo Tognazzi, Renzo Montagnani... prostě klasika.

Moč a fekál jsou dvě různý věci, nemusíš ty fantazie zas tak rozvádět ;-)
Smířlivě? Hlavní je, že ses z toho neposral...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 74 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina