Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 17 črc 2019 22:24

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 101 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kam vás to neláka?
PříspěvekNapsal: 08 dub 2019 06:43 
Moderátor

Já vždycky dostanu nějakou srágoru v Indii nebo v Maroku. Jinde dobrý. Očkování jsem měl spousty, poslední dobou na to dost ... už jsem se dlouho na nic očkovat nenechal. Ale příští rok to vypadá na nějakou centrální Afriku a Kolumbii, asi si dám nějakou sérii přeočkování.

PříspěvekNapsal: 08 dub 2019 10:22 
VIP

Mě taky spousta míst vůbec neláká, spousta jo, takže než objedu ty které mě lákají, ty druhý bych stejne nestihl. Zatím co jsem viděl a už bych tam asi nemusel je Istambul a vůbec turecko. Hlavně kvůli lidem. No a už bych ani nikdy nemusel do Chorvatska:)

PříspěvekNapsal: 08 dub 2019 10:50 
Diskutér

A co Istanbul, tam taky blbý? ;)

PříspěvekNapsal: 09 dub 2019 06:18 
VIP

neuromancer píše:
A co Istanbul, tam taky blbý? ;)

Neříkám že úplně bylbý. Památky jsem si prošel, skouknul plno zajímavejch míst, projel se po lodi, zašel na fotbal na Galatasaray... Tohle všechno dobrý. Ale po pár dnech mě už z těch turků a neustálýho troubení aut a toho obrovskýho mraveniště bolela hlava, takže to bylo asi jediný místo, kde jsem se opravdu těšil domů. Neříkám, že to ostatní se mi nelíbilo, jen už bych se tam nemusel vracet, co jsem chtěl, to už jsem viděl... A to mám velký města rád, tohle to ale bylo na mě už moc:) Když se všech těch 18 milionu lidí rozhodne, že půjde proti tobě na chodníku... :)

PříspěvekNapsal: 09 dub 2019 13:08 
Tazatel

Já bych to viděl spíše jako narážku na Istambul/Istanbul (od neuromancera)

PříspěvekNapsal: 10 dub 2019 05:34 
VIP

MilošCB píše:
Já bych to viděl spíše jako narážku na Istambul/Istanbul (od neuromancera)

no jasně, už to vidím:) tak konečně odpovím, tam taky nic moc!!:)

PříspěvekNapsal: 10 dub 2019 06:18 
VIP

frenkyul píše:
Souhlasím spíše s první stránkou. Taky mne neláká Afrika obecně (byl jsem jen v Tunisu a Maroku), hlavně teda ta západní uprostřed, ty ostatní části bych možná vzal na milost. Jsem nerad potravou pro šílené prodavače v arabské části, nerad riskuji zdraví v možná nepřátelské přírodě a hlavně rád jezdím za kulturou a v Africe ji moc nevidím. Myslím si, že je přelidněná a to vyvolává další problémy. Kriminalita a to migrantství. Mam rád místa naší euro-atlantské civilizace (včetně drahé Austrálie). Evropu (poslední bez návštěvy je Bělorusko a snad to už letos dám). Nemám nic proti SAE, pěkná poušť, v Ománu je prej lepší a občas mimo sezónu luxusní hotely za přátelskou cenu. Bojím se Indie, teda hlavně nemocí a taky nesnáším davy, které se kolem cestovatele v Indii vždy vynoří, alespoň v televizním cestopisu. Možná by tady stálo za pokus vytvořit zde něco o očkováních, když už tu máme ty neoblíbené země. Třeba bych si taky potom něco nechal dát a do té Indie či pralesní části Brazílie vyrazil. Co vedlejší zdravotní účinky neoblíbených zemí. Jak jste na tom?

vedlejší účinky se řeší po návratu s pojišťovnou, ať už je ta země oblíbená nebo ne. Mně se teď přihodila robbery i v mý celkem oblíbený indonésii, takže vedlejší účinky můžou nastat i u oblíbenců.

PříspěvekNapsal: 10 dub 2019 06:22 
VIP

alexx píše:
Já vždycky dostanu nějakou srágoru v Indii nebo v Maroku. Jinde dobrý. Očkování jsem měl spousty, poslední dobou na to dost ... už jsem se dlouho na nic očkovat nenechal. Ale příští rok to vypadá na nějakou centrální Afriku a Kolumbii, asi si dám nějakou sérii přeočkování.

Indie bez posrání neni indie. Tu bude mít jenom M5, bo letadla a hotely...

Očkování neprovozuju a o výsledky si na bulovku zavolám až z cz :-)

PříspěvekNapsal: 21 dub 2019 08:14 
Diskutér

Velikonoce na SriLanke (dalsi stat na moj blacklist)
Islam = cancer

https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/ ... anicni_lre

PříspěvekNapsal: 21 dub 2019 08:51 
VIP

Ale, ale miro, ne tak zhurta. Většinu teroristických útoků na Srí Lance za posledních 30 let má na svědomí násilí mezi Sinhálci a Tamily. Každé náboženství ve své fundamentalistické podobě je svinstvo, křesťanství nevyjímaje.

PříspěvekNapsal: 21 dub 2019 12:24 
Tazatel

miro776: Typická ukázka hlupáka. Jak říká schwott... Křesťanství je v jádru ve své fundamentální podobě mnohem větší svinstvo než islám. Stačí si důkladně pročíst bibli a důkladně korán. A nečíst idnes.

PříspěvekNapsal: 21 dub 2019 13:31 
VIP

Tady se endermane nehraje na to, co je fundamentálně větší svinstvo, tady jde o současnou (bohužel) světovou realitu a tam vidím zásadní rozdíl. Sorry jako...

PříspěvekNapsal: 21 dub 2019 13:32 
Návštěvník

Kdyz vsak zjednodusene na Idnes si precte,ze tudle v ramci islamu zabito x lidi,tady jwdna bomba..prectes si nekde,kolik lidi v ramci krestanstvi takto udelalo na muslimech? Pokud ano..bude to v radek kusu..nikoli desitek..priznam se,ze sam toho zacinam mit plny zuby..bohizel vsichni jsou s tim ok a nikdo nic nedela/v ramci demokratickych postupu/. Takze abychom se jednou nedivili,ze tu budeme mit valku,at uz 3., obcanskou nebo nabozenskou..ale mit ultra korektni citeni,je dle meho nazoru cesta do pekla a dpufam,ze az neco bude,budu v hrobe

Pro mega stourali..mam procestovam cely stredni vychod/mimo iraku/ a islam jako takovy ok+-,ale jde o imany a celkova nespokojenost jejich v eu..3.generace atd..na delsi debatu nad pivkem. Tedy neodsuzuji gobalne,ale jwdnotivce..kdo vsak ma takovy pohled,ma zemw nacwstovano a muze si nezavise myslet sve a udelat si svuj obrazek,pohlwd na danou vec.. Moc lidi ne a proto je chapu a nedivim se.

PříspěvekNapsal: 21 dub 2019 13:43 
Diskutér

Mňa to neláka do krajín s veľkým výskytom hlupákov a gaunerov na meter štvorcový.

miro776 v žiadnom prípade nie je hlupák, precestoval značný kus sveta, aj toho mohamedánskeho, a dobre vie čo hovorí.
Enderman, bibliu s koránom nestačí len pozorne prečítať, treba nad nimi aj rozmýšlať. A v neposlednom rade si treba spočítať, koľko teroristických útokov spáchali mohamedáni, a koľko kresťania a veriaci iných náboženstiev.

PříspěvekNapsal: 21 dub 2019 13:53 
Návštěvník

hugonovak píše:
Mňa to neláka do krajín s veľkým výskytom hlupákov a gaunerov na meter štvorcový.

miro776 v žiadnom prípade nie je hlupák, precestoval značný kus sveta, aj toho mohamedánskeho, a dobre vie čo hovorí.
Enderman, bibliu s koránom nestačí len pozorne prečítať, treba nad nimi aj rozmýšlať. A v neposlednom rade si treba spočítať, koľko teroristických útokov spáchali mohamedáni, a koľko kresťania a veriaci iných náboženstiev.

V podstate souhlas..i muj prispevek vyse. Me spis dozral @enderman, kdy nekoho oznaci za hlupaka..pac sam,kdo toto napise, hlupak sam je. A mluvi o jeho vyzralostii.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 101 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina