Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 17 črc 2019 22:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 84 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Potápění a šnorchlování
PříspěvekNapsal: 19 bře 2019 14:27 
Moderátor

Víme o tom, sledujeme, neboj :-). Podle posledních fotek ze stavby to na letošek nevidím, nicméně rozumím tomu (stavění hlubokých bazénů) jako Lajka Sputniku, takže se mohu mýlit. Soudím tak spíše na základě drobných zkušeností s polskými Poláky ;-).

Předmět příspěvku: Takový to pohodový šnorchlováníčko!
PříspěvekNapsal: 13 dub 2019 07:12 
VIP

Inspirativní video pro šnorchlaře. Prvních 25 sekund.
Dávejte si bacha na připevnění toho šnorchlu, jó!
edit: tak dadaistická není umělecky jenom poslední věta, ale neumělecky celej text; ten chlápek asi není šnorchlista (pokud to je chlápek).

Naposledy upravil babička Lála dne 14 dub 2019 05:26, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 13 dub 2019 11:00 
VIP

Co je na tom inspirativního pro šnorchlaře? Tomu nerozumím.

PříspěvekNapsal: 13 dub 2019 16:14 
VIP

taky tomu moc nerozumím - jestli dobře koukám, tak má šnorchl v ruce? ale co tím chce básník říct mi uniká :)

PříspěvekNapsal: 13 dub 2019 20:35 
VIP

adam píše:
taky tomu moc nerozumím - jestli dobře koukám, tak má šnorchl v ruce? ale co tím chce básník říct mi uniká :)
Muž v záběru nemá flašku (=není potápěč), nemá harpunu (=není lovec), má opasek se zátěží (=je buď freediver nebo pokročilý šnorchlista). S ohledem na nadpis vlákna jsem ho účelově zařadil mezi šnorchlisty.
Inspiraci vidim v - pro mne hodně překvapivym - zjištění, že i v mělký vodě u břehu můžeš zažít při šnorchlování setkání s velkym bílym.(že je to u břehu je zase účelová interpretace, to je jasný)
Poslední věta je narážkou na naprosto absurdní skutečnost (totálně nepředvídatelnou a doslova neopakovatelnou), že šnorchl mu z pusy vyrazil GWS. Což je vlastně ta nejmenší a nejlepší nehoda při takovym setkání.

Líp to vysvětlit neumim.

PříspěvekNapsal: 13 dub 2019 21:13 
VIP

Má v puse automatiku, jdou mu od ní bubliny, takže nějaký vzduch má. Vypadá to na nějaký vak na břiše. I komentátor říká "...diver..." Tu věc (je to vůbec šnorchl?) má v ruce od samého počátku.

PříspěvekNapsal: 14 dub 2019 05:17 
VIP

schwott píše:
Má v puse automatiku, jdou mu od ní bubliny, takže nějaký vzduch má. Vypadá to na nějaký vak na břiše. I komentátor říká "...diver..." Tu věc (je to vůbec šnorchl?) má v ruce od samého počátku.

Máš pravdu.
Dvakrát za sebou vydechnul, to je bez externího zdroje vzduchu jaxi nemožný. Toho jsem si vůbec nefšim.
Moje blbost. Komentář nedává pozornému divákovi smysl, to máte pravdu. :?

PříspěvekNapsal: 14 dub 2019 10:49 
VIP

čéče tak to že jsi přehlídl, že má automatiku v puse a někdo jinej (kameraman) mu drží láhev (imho to nemá na břiše ale táhne to za sebou - zamotá se mu do toho noha) mne ani ve snu nenapadlo :)

PříspěvekNapsal: 16 dub 2019 11:44 
VIP

adam píše:
čéče tak to že jsi přehlídl, že má automatiku v puse a někdo jinej (kameraman) mu drží láhev (imho to nemá na břiše ale táhne to za sebou - zamotá se mu do toho noha) mne ani ve snu nenapadlo :)

čoveče no jo! do hadice se mu motá noha.
to jsem ale napsal debilní komentář, to musim uznat.

já mám teď vůbec takový období z jáchyme, hoď ho do stroje!, mentální útlum. vyrazil jsem do polska jako na motýly, bez občanky, řidičáku i platební karty, a zjistil to v ostravě. takže ubytování na hotelu podle fotky pasu v emailové schránce, recepční se docela divila. a ještě že měl platební kartu spolucestující.

a taky jsem byl omámenej tim záběrem gws. blíží se potápko za dráčkama a sépiema u břehů jižní austrálie, v sezóně a v domovině gws, a zmocňuje se mi strach. možnost náhodného setkání je hodně nenulová. tím komentářem jsem to prostě chtěl přehodit na šnorchlaře, podvědomě i vědomě... :cry:

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 84 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina