Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 26 dub 2019 17:06

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 235 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Referral Code
PříspěvekNapsal: 28 bře 2019 19:06 
Diskutér

Ako som písal kúsok vyššie, mne bol pred týždňom vyplatený 25 GBP referral ( https://www.booking.com/s/how0ma64 ), pobyt bol koncom februára 2019.
A pred cca týždňom som si cez 25 GBP urobil rezerváciu na ubytovanie, pričom priamo v rezervácii, aj na stránke s odmenami sa to tvári, že je evidovaný a bude vyplatený (ale či bude naozaj, to netuší ani srnka asi...)
Příloha:
25gbp.jpg
25gbp.jpg [ 57.51 KiB | Zobrazeno 887 krát ]

edit: Z vyšších referralov som našiel ako funkčný (zatiaľ) nejakú Emelie zo Švédska, ktorá ponúka 250 SEK (cca 24 eur).
https://www.booking.com/index.html?aid= ... ufrUVKGnPw

PříspěvekNapsal: 30 bře 2019 10:41 
Diskutér

@jery: Díky. Uvidíme :) Vytvořil jsem rezervaci za 51 GBP a zatím se tváří OK. Uvidím za pár hodin nebo dní. Když tak poputuje do koše a vezmu něco levnějšího. FYI použit účet, kde byla odměna vyplacena naposledy loni, ale před dvěma týdny jsem na něm zkoušel patnáctku a vždycky to po pár hodinách lehlo.

PříspěvekNapsal: 31 bře 2019 16:37 
Diskutér

michal5 píše:
@jery: Díky. Uvidíme :) Vytvořil jsem rezervaci za 51 GBP a zatím se tváří OK. Uvidím za pár hodin nebo dní. Když tak poputuje do koše a vezmu něco levnějšího. FYI použit účet, kde byla odměna vyplacena naposledy loni, ale před dvěma týdny jsem na něm zkoušel patnáctku a vždycky to po pár hodinách lehlo.

No u mě to bylo přes kopírák vždy stejné, rezervace proběhla přes link, link zaznamenán. Po probydlení hláška, že na pracují na odměně a po pár dnech, že není nárok. Tzn. putování do koše asi není řešení, když to zjístí člověk až po check-out. Asi fakt přitvrdili podmínky. Jak min. týden už nechtěl experimentovat a raději vzal zavděk 10% na Wizz kredit.

PříspěvekNapsal: 31 bře 2019 21:19 
Diskutér

Dík za upozornění. Řekněme, že to, že tam tam sleva i po pár hodinách zůstane, je dobrý začátek. U Itálie mi zmizela vždy do několika hodin. Teď tam stále svítí. Dokonce mám zmínku o ní i v e-mailu, což během posledního roku nula nula ťuk. Na webu se jako odesílatel zobrazuje "How Many Holidays", tak to možná není ani klasický referral.

Každopádně to ještě promyslím. Nicméně jsem si na SP představoval něco kolem 20 GBP celkem, tak Wizz není řešení. A ta slušná místa v dobrém sousedství už jsou na palici drahé a atakují i Londýn :D

//A původní ubytko bylo asi za 12 GBP, ale po čtvrt roce si vzpomněli, že jim nevoní check-in mezi 21 až 22h místního času a 2 dny po konci free cancelation mi to napsali.

PříspěvekNapsal: 01 dub 2019 06:29 
Diskutér

Vyssie co je uvedeny polsky referal 50zl/100zl funguje resp pred 2mesiacmi fungoval, dnes mi nabehli prachy.

PříspěvekNapsal: 01 dub 2019 08:13 
Diskutér

Booking mi vloni a předloni nějaké peníze přes referral Code vyplatil, některé ne. Ale nikdy jsem to zpětně neuhádala. Také se mi v poslední době nezdá, že by byl až tak cenově výhodný. A tak jsem začala hledat i jinde. Pokud hledám ubytování v Čechách nebo na Slovensku, často se přímým kontaktem na ubytovatele dostanu na lepší cenu. Někde mi cenově mnohem lépe vychází Airbnb. V přímořských destinacích Alpharooms, Expedia, Amoma, někdy kupodivu i Hotels.com a rozdíl proti Booking je docela vysoký, zvlášť pokud hledáte ubytování s jídlem. A tak jak Booking píše, pokud najdete stejné ubytování s výhodnější cenou, rozdíl vyrovnáme = ani toto u nich až tak neplatí. Každý vyhledávač popisuje pokoje trochu jinak a i když je jasné, že v hotelu ty pokoje musí být stejné, stačí aby bylo jedno slovo jinak a Booking tvrdí, že se nejedná o stejné ubytování (zkušenost z loňska).

Předmět příspěvku: Referral Code
PříspěvekNapsal: 16 dub 2019 14:35 
Diskutér

Má někdo funkční refferal na ubytování na booking?

PříspěvekNapsal: 16 dub 2019 15:47 
Návštěvník

j.ree píše:
Má někdo funkční refferal na ubytování na booking?

https://www.booking.com/s/44_6/4b0b34d7

Já získám US$15 a vy odměnu 10 % zpět z ceny pobytu.

PříspěvekNapsal: 16 dub 2019 16:25 
Diskutér

no já bych taky měl ten samý:-)
http://www.booking.com/s/21_8/bee659d2

PříspěvekNapsal: 17 dub 2019 13:01 
VIP

Další kody:
www.booking.com/s/21_8/jsliwk41
www.booking.com/s/12-6/jsliwk41
www.booking.com/s/18_6/anavim70
www.booking.com/s/13_6/anavim70

Rezervace, ke kterým byly přiděleny probydlíme 1.5. - 9.5.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 235 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 12, 13, 14, 15, 16

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina