Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 21 bře 2019 10:24

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 641 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 43  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Pokračování brumových zápisků...
PříspěvekNapsal: 10 led 2019 17:01 
Diskutér

A ked sa opytam how much budu rozumet ? :)

PříspěvekNapsal: 10 led 2019 17:05 
VIP

Lepší mi přijdou východní/jižní hory, kde teda potkává člověk pickupy, plný desetiletých dětí se samopalama, ovšem Yangon je na druhou stranu regulérní Indie. Včetně pachů, hnědáků (točených i živých), chodníků ve výšce železničního nástupiště, heloumajfrendů, streetfoodu, vytaženýho z análu, a hnědýho blbečka, co do mě včera najel se svým daihatsu hijet, až mi málem rozbil děti.

PříspěvekNapsal: 10 led 2019 17:08 
VIP

baca12 píše:
A ked sa opytam how much budu rozumet ? :)

Kolik much? To záleží, kterou, a kde, si vybereš. Čím hnědší, tím víc ;-)

PříspěvekNapsal: 11 led 2019 10:40 
Diskutér

po dlhom patrani som objavil brumbruma na fb

Přílohy:
Snímka.JPG
Snímka.JPG [ 63.86 KiB | Zobrazeno 587 krát ]

PříspěvekNapsal: 21 úno 2019 19:29 
VIP

Brut, to je skoro jako brum :-)
Miluju odpalování šampika na nádražích a ve vlacích ;-)
Akorát za rok zdražilo z 1,30 na 1,60.
Obrázek

PříspěvekNapsal: 22 úno 2019 18:33 
VIP

No a zatímco celej svět už 10 let používá mp3, žáby v Marseille maj pořád mp2.
https://www.mp2.aeroport.fr

PříspěvekNapsal: 23 úno 2019 11:51 
VIP

No a máme tady další kolo soutěže pro chytré hlavičky (téma fotohádanky jsem nenašel, tak to dávám tady do zoo, bo sem chodí všichni).
Obrázek

Otázky jsou dvě:
1. KDE to je?

2. KDO to je?
a) zaplavená země po shlédnutí dalšího brumákova příspěvku, který čte, bo ho číst nechce
b) milovník švýcarských lokomotiv, když zjistí, že jsou všechny ve šrotu
c) babička želvák
d) kono, když zjistil, že budu v bts salónku
e) baca12, po zjištění, že ovečka s ním nezabřezne
f) sýtený nápoj, když se ho Monika zeptala, jestli mě pozve na svatbu
Správná odpověď získává u otázky 1 speciálního červeného bludišťáka a u otázky 2 zlatý déšť. Odpověď na otázku 2 bohužel neznám, takže prasárny stejně nebudou :-)
Ještě přidávám foto z boku, někdo by mohl poznat podle toho masitého ocasu.
Obrázek

PříspěvekNapsal: 23 úno 2019 11:59 
Diskutér

1. https://cs.wikipedia.org/wiki/Tarascon
2. S dvojkou ti neporadím ;)

PříspěvekNapsal: 23 úno 2019 13:22 
VIP

michal5 píše:
1. https://cs.wikipedia.org/wiki/Tarascon
2. S dvojkou ti neporadím ;)

Chytrej chlapec. Výhru je možno vyzvednout jen v příštích dnech, než vytrávim všechen ajvar. Později už jen hnědý.

PříspěvekNapsal: 23 úno 2019 16:36 
VIP

Jinak se teda vrátím k informačním hodnotám. Akorát se vracim z dvoutýdenního toulání po Evropě, 3 noci cs, jedna noc hostel (+koupačka/praní), zbytek letiště a jiný ilegální místa. Vypíchnul bych letiště v Catanii, prospal jsem tam luxusně tři noci (a jeden den), restaurace ve 3.patře se přestavuje (=je vybydlená a někdy na se na to možná podíváme), což otvírá super možnosti urbexu a spánku. Už před rokem a půl jsem v cta spal tři noci, takže dohromady už to hodí slušnou dovolenou na letišti :-) Sicílie příroda super, proto se tam furt vracím, spaní zdarma, městský busy zdarma, vlaky skoro nebo úplně zdarma, jen meziměstský busy se musí platit. Když už člověk úplně nevoní, koupí si za 10 noc v hostelu a roztočí jim tam vodoměr, že nezapomenou :-) Poslední den mojí návštěvy se nám trochu rozkouřila Etna, tak přikládám obrázek, stylově ze hřbitova.
Obrázek

Další den už zavřeli letiště, ale to už jsem letěl přes Maltu a Charleroi do Francie (bylo to tak levnější), ovšem FR zářil i na Maltě, kdy let z cia nejdřív zrušil, takže u přepážky aviaserve bylo 200 rozladěných kaštanů, načež se po pěti hodinách rozhodli, že to teda přiletí a poletí zpátky, aniž by ovšem těm lidem něco řekli. Zajímavý divadýlko.

PříspěvekNapsal: 23 úno 2019 17:43 
VIP

Po Maltě přišlo Charleroi, což se původně zdálo jako dost opruz, než jsem zjistil, jakej skvělej urbex se tam dá podnikat. No a samozřejmě, už ten pocit vyjebání s paranoidníma cocotama taky stojí za to. Zásuvky byly, deku jsem měl z CA, takže tentokrát celkem v klidu. Zjistil jsem si první bus z letiště, abych opustil bus bránou, ovšem ten jel o dvě minuty dřív (spěchal po prvnim kole domů, jako správná žába-dříč, tak jsem musel dalších pět minut čekat na nějakej parking bus, aby mi otevřel vrata. Jak u debilů. O urbexu se nebudu moc rozepisovat, ale mít pro sebe celej vnitřek opuštěný chladicí věže elektrárny bylo naprosto super, a metro, který kompletně postavili asi před 40lety, nevezlo jedinýho cestujícího, a od tý doby chátrá, taky zajímavý. Eskalátory a podobný věci included. Info se dá najít na webu, nebo sz. Jinak (pozor, informační hodnota!) pěšky od bus brány je to ca.30 minut na tramvaj, která jezdí v zásadě taky zdarma, busy nikoli (nástup předem). Dodám, že ta líná žabí špína se už nestydí chtít za nejlevnější "oficiální" opuštění letiště (bus A na nádraží) 6 euro, takže je dobrý jim to trochu osladit (kolega Pareja ví, jak, rozepisovat to tady nebudu:-)). Největší legrace ovšem nastala při návratu na letiště, kdy se mi nechtělo čekat na bus, když zrovna vyjíždělo vozidlo securitas (monkeys s iq 70, fízli prej v Belgii musí mít aspoň 75). K tomu tam nadělali takový ty brány na kartu, a jednou vedlejší zrovna přicházel jeden důležitej securitas homoušek na šichtu. Nejdřív si chtěl aktivně šáhnout, ale když dostal přes ruce, začal volat kamsi, asi aby mě nepustili dovnitř. Nepochybuju, že se v tu chvíli cítil (v rámci svýho iq 58) nejdůležitějc na planetě, no úplně mu to nevyšlo. Jenom dodám, že ti paranoici postavili před letištěm stan, kde dělaj namátkový výtěry (když jsem na ně vystrčil kakáč, radši mě pustili) na bomby, protože všude jinde to dělaj u vchodu, i v Číně:-) No a přijdu do toho stanu, tam už volali fízly, bohužel zrovna ty, co zfalšovali iq testy, a 75 tak zůstalo pouhým snem. Byli dva. Jedenapůlsedadlová stydlivá Mařka a metr šedesát zero self-confidence Emil. Taková ta dvojka, co ani v akčním filmu tuhle ztracenou zemi nezachrání. Po několika neúspěšných pokusech mluvit anglicky, kdy jsem jim každou větu musel několikrát opravit, že teda si mě Emil osahá (ty vole krutý nasazení a k tomu uspokojení latentní homosexuálity, to neni jen tak), a že teda půjdem vedle do budky. Když viděl, že veškerý jeho pokusy o serióznost jdou mimo, protože po belgickym pivu (jednom z nejhorších na světě) vyvolávaj výbuchy smíchu, začal mi šermovat před xichtem nějakou nášivkou, jako že jim muslim vodpálil před lety letiště, takže je to vážný. Když mu říkám, že tahle stupidita je tu jenom kvůli penězům, že je to tu roky před teroristama, tak mu maličko došla řeč, ale ať prej si stoupnu ke zdi, že si sáhne. Pobaveně si tam teda stoupnu (baví mě dělat tenhle rozpaženej postoj, oni pak maj pocit, že je každej jejich), a on mi začal kopat z vnitřní strany do bot :-D Když po půl minutě nedosáhl svýho, za neustálýho žabího mrmlání, říkám mu, že by bylo lepší, kdyby mi anglicky pověděl, co chce. Protože jsem nekladl odpor, přistoupila Mařena, a začala mi držet ruku, asi abych jim neutek. No fraška. V tu chvíli jsem byl jasnej terorista. A že mi prošuká ještě batoh. Mě to v tu chvíli docela bavilo, bo bylo vidět, že už maj káknuto, aby mi neuletělo letadlo, takže jsem se na ně furt usmíval, a to nesli sakra těžce. Hlavně Mařena, ta měla největší nasazení za život, a furt se snažila anglicky zformulovat otázku, proč se jim směju, no moc jí to nešlo, tak už jsem pak dělal, že spim ve stoje. Nejlepší bod byl, když mi ten cocot prolistovával veškerý čtivo, co jsem měl v batohu (na to jsou, kreténi, ujetí), a Mařka mi začala pokládat ty jejich top secret otázky, přičemž na každou otázku "why...?" se jim dostalo odpověďi "why not?". Jako třeba proč mám s sebou tolik čtiva a co budu dělat v MPL. Nebo jestli jsem pil. "It's not your business", říkám. "It is my business." "Why do you think so, wanna drink with me?" "Temné mlčení". Pominu, že mi cocot asi zničil foťák, kterej nejdřív zapnul, aby mu vyjel objektiv, a pak ho násilím vyrval z batohu, že nepozná rejži od těstovin, a když si čuchne ke kafi, zeptá se mě, co to je...super bod programu byl, když se teda nakonec (asi 5 minut po boardingu, pořád venku ve stanu) ptá, jestli je mi jasný, že už bus bránou nepůjdu :D Mezitím asi 4x volal někomu, jestli ten let do MPL ještě neboarduje, a celkově svou důležitou funkci nedokázal moc ukočírovat. Nakonec mi Mařena ještě nezvládla vrátit občanku (uznávám, iq 75 byl fakt silnej odhad), tak jsem se pro ni musel vracet...zajimavý, že pravý žáby ve FR měly už těch teroristů hafo, a jsou v pohodě, žádný samopaly po letištích, a tlupy idiotů s iq 60, který potřebujem zaměstnat...
Takže urbex 10 bodů, inteligence nula bodů, pivo fekální (glukózový sirup, non-malted cereals) a k tomu drahý, celkově zajímavý zpestření, když chcete někoho podráždit, jinak akorát ilegálně zneužít, co se dá, a rychle pryč.

PříspěvekNapsal: 23 úno 2019 17:57 
VIP

Abych se ještě vrátil k tý informační hodnotě, bus brána v crl je naprosto v pohodě, jen je lepší to vzít s busem než s autem opiček, zvlášť dovnitř. Ostatně i ohrabávka s Emilem je lepší (a hlavně zábavnější), než šlapat x km kolem plotu. Je to takovej festival mezi ploty, když se z něj odečte logický myšlení...

PříspěvekNapsal: 23 úno 2019 18:08 
VIP

Roznašečka kafe ve žlutým busu mi teď říká, že nesmím pít vlastní alkohol. Tak když jí dávám vyhodit ty plechovky, popisuju, že až na jednu jsou všechny nevlastní. Co je to kurfa za módu, že si všichni vymejšlej nějaký nesmyslný pravidla, aby si honili trika...na druhou stranu je sranda jim v tom vymáchat čumáky :)

PříspěvekNapsal: 23 úno 2019 18:29 
VIP

Nějakej ten urbex, kdyby to někoho zajímalo...

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

PříspěvekNapsal: 23 úno 2019 20:14 
VIP

Stanoval někdo na Faerskejch (Pro slovenské spoluobčany Wyspy Owcze)? Cs tam moc nedrandí, tak jsem si dneska koupil basic stan a spacák za 90pln (dohromady, samo), a doufám, že tam v tomhle teplu neumrznu :-) Prej je to tam komplet nelegální, ale v zemi, kde je víc ovcí než lidí (jo, fakt, bačo!), to, předpokládám, nebude problém... Nemůže mě tam kousnout baran?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 641 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41 ... 43  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina