Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 18 čer 2019 08:03

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: MakeMyTrip (mobilní aplikace )
PříspěvekNapsal: 29 dub 2016 06:41 
VIP

Ja tu makemytrip odporúčam už asi viac ako pól roka, takéto tlačové kódy majú pravidelne. Zo začiatku to hádže vždy výborne ceny , postupne sa to normalizuje. Aké aj tak palec hore

PříspěvekNapsal: 16 čer 2016 06:49 
VIP

50% Instant discount up to INR 5,400 on US & Europe hotels
The offer is valid for International Hotels booking made from 15th June to 17th June 2016.
This offer is valid for hotel check outs till 15th December 2016.

PříspěvekNapsal: 16 čer 2016 08:06 
Diskutér

Zkoušel jsem pár hotelů v US, co mám objednané, ale všechny jsou i přes proklamovanou 50% slevu na MakeMyTrip dražší.

PříspěvekNapsal: 24 srp 2016 23:50 
Návštěvník

Nazdar,
Pokusam sa uz druhy den zakupit cez aplikaciu ubytko, predtym som vykonanal niekolko desiatok rezervaci, vzdy to preslo cez jednu, alebo druhu kartu co mam. Nikdy nebol problem ani nasledne v hoteli, vsetko bez problemov - povacsine za zlomok ceny, ktore boli preklamovane na inych weboch, ale vyzera to tak, ze lacnemu ubytku odzvonilo.
Ak som to spravne pochopil, tak zmenili podmienky a je mozne platit len vylucne cez specificke karty ako napr. Amex, diners atd...
Problem je vsak v tom, ze pravdepodobne musi ist o karty, ktore su vydane v Indii.
Vyskusal som Maestro kartu (Fio), Visa electron ( slov.sporitelna), Mastercard ( CSOB), diners kartu a ani jedna nepresla, predtym uplne bez problemov, platene prakticky len electronom, resp. raz mastercard, kedze som nemal na electrone €.
Vykonaval niekto v poslednej dobe rezervaciu? Obdobny problem, ci Vam to bez problemov preslo? Dakujem za kazdu radu.

Odpoved z makemytrip:
We are really sorry for the trouble. However we would like to advise that passenger cannot use all the international cards to make the payment as per RBI rules. However passenger can use worldwide accepted international cards like AMEX etc.

PříspěvekNapsal: 25 srp 2016 23:43 
Diskutér

Osobne som aplikaciu uz prestal vyuzivat. Mal som cez nu 6 rezervacii za dobre ceny. 5 prebehlo uplne v poriadku no na poslednej sa nam stalo ze sme prisli na hotel 1:30 po polnoci, mali nonstop recepciu a nikde v podmienkach nemali ze musis prist do polnoci a aj tak nas odmietli ubytovat. Najprv bolo vsetko OK no ked sme im dali voucher zacali sa vyhovarat, ze sme mali prist do polnoci potom to zmenil ze nemaju volnu izbu atd... Problem bol ze sme sa do MakeMyTrip nevedeli dovolat kedze nase sim karty nefungovali a lokalnu sme este nemali. Nakoniec sme si zaplatili hotel oproti kedze v tom co sme mali rezervovany cez MakeMyTrip nasa konverzacia nikam neviedla. Teraz si s nimi pisem uz asi mesiac dva maily takmer kazdy den nech to preplatia no nevidim to velmi ruzovo.

PříspěvekNapsal: 26 srp 2016 09:43 
Diskutér

Taky bych přidal jedno menší varování - předtím jsme aplikaci používali (tak deset rezervací) a nikdy nebyl problém, ale teď jsme narazili na dva problémy z pěti rezervací v Kanadě. Jednou o nás vůbec nevěděli, rezervaci neměli a i když jsme jim ukazovali voucher, tak nás nakonec donutili zaplatit to znovu (poměrně malá částka, ale stejně) - od indů jsem nedostal nic, opakované emaily jsem vzdal, telefonát by mě stál víc, než rezervace. Šlo o rezervaci na jednu noc v Niagara Falls. U druhé rezervace byl problém s nějakým pochybným doplatkem - asi spíše chyba ubytování, ale stejně. pak jsme zkoušeli opět kontakt customer care Makemytrip, ale k ničemu a pak mě to dohadování opět přestalo bavit. Ve voucheru bylo, že jsou všechny poplatky a daně zahrnuty a u jiných rezervací jsem n ikdy nic nedoplácel. A poslední dobou mi připadá, že mají ceny nějak úplně mimo. I to pitomé booking.com nebo hotels.com je levnější, ty jejich slevové kódy to nesníží ani na úroveň normálních cen.

PříspěvekNapsal: 02 led 2017 18:35 
Návštěvník

Zdar,
Mate nejake nove skusenosti s makemytrip? Uz dlhsie som nevyuzival, kedze som mal problem s platbou, akosi prestali akceptovat vsetky moje karty, tak som tomu uz nevenoval pozornost, no pred nedavnom som si nahodne vybral jeden hotel za par €, platba presla, nasledne som to hned stornoval a dnes mi dorazili peniaze spat na ucet.
Dnes som rezervoval jeden hotel s ranajkami,bezplatnym stornom a v porovnani s ostatnymi strankami uspora priblizne 35€. Presla dokonca stara dobra Visa, ktora bola predtym odmietnuta, je mozne, ze sa stary dobry makemytrip vracia.
No pred samotnym tripom este napisem pre istotu do hotela, ze potvrdzujem svoju ucast, ci ju obdrzali a podobne, nech ma clovek istotu.

PříspěvekNapsal: 02 led 2017 21:09 
Diskutér

Používám relativně často a na hotely co potřebuji jsou bezkonkurenčně nejlevnější. Nikdy žádný problém.

PříspěvekNapsal: 02 črc 2017 12:48 
Návštěvník

Nema niekto nahodou verifikovane indicke cislo a dostava za to nasledne cashback?
Ak ano, tak mi prosim napiste SZ.
Vdaka ;)

PříspěvekNapsal: 10 srp 2017 22:00 
VIP

Máte někdo čerstvé zkušenosti? Hledám ubytko na Gran Canarii a u MMT je poloviční cena jak u zbytku portálů a nabídek. Taky mne znepokojuje že v podmínkách storna jsou uvedeny o řád vyšší částky než vlastně je cena rezervace. Například 313e v přepočtu předplacené rezervace a v případě storna 469euro.Jedem s malým svistem a tak jsem trochu více opatrný na možné komplikace. Dík

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 25 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina