Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 23 led 2020 07:37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 132 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Ukraine International Airlines
PříspěvekNapsal: 02 bře 2019 14:48 
Návštěvník

yks82 píše:
Tak na facebooku jsem byl úspěšnější. Nabídli mi alternativy o den dřív a o den později a to včetně úpravy navazujících letů, které jsou na jiné rezervaci :-)

Tak jsem před chvílí zkusil dcery facebook a přes messenger zažádal znovu. Dostal jsem jen jeden dotaz. Jestli chci změnu jen pro sebe nebo pro všechny pasažery na rezervaci a abych poslal passport data. Za 15 minut přistálo potvrzení o změně rezervace v mailu. Najednou to jde bez problémů ...

PříspěvekNapsal: 02 bře 2019 15:40 
VIP

Veď sme hovorili, že treba cez Facebook ;)

PříspěvekNapsal: 03 bře 2019 09:51 
Diskutér

Taky mám letenky s UIA z PRG do BKK za 6718 ,-Kč na přelom května a června. Už několikrát mě změnili čas odletu a jednou dokonce zrušili první let a tak mě to posunuli o den dřív. Moje zkušenost s pobočkou v Praze je taková, že poprvé mě změnili oni požadavek bez řečí a v pohodě. Podruhé a dál mě už odkázovali vždy na dopravce UIA. Spíš mě štve, že když UIA udělá změnu, že mě nedá vědět a vždy jsem na to řpišel sám, když si to průběžně kontroluju. Takže už jsem měla si 4 x změnu. Komunikoval jsem vždy s UIA přes Messenger a rychlé odpovědi a vždy k mé spokojenosti. Zkušenost s nimi při komunikaci zastím úplně perfektní, s ničím nědělali problém, mámd vě rezervace a vždy vyřešili obě bez problémů. A naposledy, když jsem už měl vše s nimi vyřešené, tak jsem ještě zjistil, že jsou na rezervaci u obou jmen stejné narození a číslo pasu( jedu s otcema, jmenujeme se stejně) , což někde udělali chybu, jak to pořád měnili, tak jsem jim zase napsal a do 5 minut vše vyřešeno. Ještě jsem s UIA neletěl, ale zatím podpora super, akorát by mohli dát vědět o těch změnách. Třeba s Qatarem mě měnili let snad 10x, ale vždy napsali maila pak sjem to řešil. Při posledním požadavku na pobočku UIA v Praze mě pán říkal, že změnu má na starosti jeho kolegyně, která si odskočila a mám zavolat za minutu. Když jsem volal za minutu, tak to a potom už nikdy nikdo nebral :)

PříspěvekNapsal: 08 črc 2019 09:21 
Diskutér

Přidávám včerejší zkušenost se zpožděním.

Měli jsme dvě různé rezervace PRG-KBP- PRG a KBP-ODS-KBP.

Kupováno dost dopředu a po všech možných časových posunech bylo na přestup v KBP směrem zpět 50 minut.

Zpoždění ODS-KBP 1 hodina, takže odlet do Prahy jsme nestihli. Nicméně na přepážce UIA nás paní bez jakékoliv diskuze přebookovala přes Varšavu na PS+OK.

PříspěvekNapsal: 09 črc 2019 11:58 
Diskutér

yks82 píše:
Nicméně na přepážce UIA nás paní bez jakékoliv diskuze přebookovala přes Varšavu na PS+OK.

:O wow, bylo to kupováno jako lowcost tarif?

PříspěvekNapsal: 08 led 2020 05:51 
Návštěvník

B738 havaroval dnes v Teherane par min po vzletu

https://www.theguardian.com/world/2020/ ... 180-tehran

PříspěvekNapsal: 08 led 2020 10:04 
VIP

Vypadá to, jako by nedal přednost raketě zprava. :-(

PříspěvekNapsal: 08 led 2020 10:40 
VIP

tuna píše:
Vypadá to, jako by nedal přednost raketě zprava. :-(

jel na červenou

PříspěvekNapsal: 08 led 2020 11:20 
Diskutér

docela me udivuje ten rozdil v uvadenych narodnostech pasazeru, resp. hlavne 63 kanadanu na palube let do Kyjeva? (napada me by to byli lide s dvojim obcanstvim?)

On their Twitter feed the Embassy reported according to passenger manifest the aircraft carried 82 Iranians, 63 Canadians, 11 Ukrainians (including 9 crew), 10 Swedis citizens, 4 Afghanistan citizens, 3 Germans and 3 British citizens (176 occupants).

Iran's states news agency IRNA reports 147 occupants were Irani citizens, 32 occupants were citizens of other countries (editorial note: this is 3 people more than the official passenger and crew count released by CAO).

PříspěvekNapsal: 08 led 2020 11:22 
VIP

presne tak, v Kanade zije vyse 200 tisic Irancov s dvojitym obcianstvom a UIA ponukala jednu z najlacnejsich moznosti prepravy medzi Kanadou a Iranom.

PříspěvekNapsal: 08 led 2020 11:50 
VIP

Tak dlouho se lítá přes Donetsk, až se v Íránu ucho utrhne. Tonic, kdy máš s nima další let? Teď budou určo slevičky...

PříspěvekNapsal: 08 led 2020 12:23 
VIP

neuveris, ale nemam s nimi naplanovany ziadny let, lowcost tarify uz su minulostou a pomaly vsetky zaujimave destinacie aj vramci Ukrajiny su uz operovane z Viedne a Bratislavy Wizzairom a Lauda/Ryan.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 132 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina