Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 14 lis 2018 22:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 419 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vídeň (VIE)
PříspěvekNapsal: 16 zář 2018 12:14 
VIP

goro píše:
Četl jsem postup na arrival lounge, je to možné i na MC World Elite při příletu, nebo jen na PP?

v jet lounge mi nikdy nekontrolovali boarding pass, takze asi to pujde i po priletu, ale nikdy jsem to nezkousel, nevidim v tom prinos ztracet tam cas. ve sky lounge boarding pass chteji videt

PříspěvekNapsal: 16 zář 2018 13:28 
Diskutér

JetLounge vyzkoušen cca 2 týdny zpět a boardingPass chtěli vidět. Bylo trochu narváno, tak jsem se musel nazačátku uskromnit jen u těch PC a počkat až někdo odejde (cca 15.min).

Mě osobně se líbí víc SkyLounge (větší výběr teplých pokrmů), ale tentokrát jsem zamířil do Jet. Měli tam jedny těstoviny a salát, 2 druhy polévek a plno alko/nealko, ovoce a něco ke kávě.

Jinak jsem byl v JetLounge na MC World Elite a nebyl problém.
PS: Měli tam tu ceduli, že se někdy tedkomc v září/říjnu stěhují jinam, viz. historie vlákna(někdo to fotlil)

PříspěvekNapsal: 17 zář 2018 00:13 
VIP

goro píše:
pls můžete někdo srovnat jet lounge vs skylounge? která je lepší?

Četl jsem postup na arrival lounge, je to možné i na MC World Elite při příletu, nebo jen na PP?

Sky je větší, klidnější a víc jídla. Bp po mně ještě nechtěli, ale možná se teď něco změnilo, jak píšou další.

PříspěvekNapsal: 25 zář 2018 22:26 
VIP

soporus píše:
Minulý rok jsem měl štěstí že tam byly 2 místa volný.Ted nevím jak to tam vypadá.Asi to hodím na parktiger za 4 eura na den a mám klid.Ty 2 zastávky vlakem už dojedu.

Tak jsem tam nechal auto na týden za 28 eur a super.Parkoviste skoro plné, hodně českých značek.Ještě mi poslali kód na další parkování 10%.
PARKTIGER10

PříspěvekNapsal: 28 zář 2018 03:43 
VIP

Dnes kolem ctvrte rano na parkingu u trafostanice bylo minimalne pet volnych mist.

PříspěvekNapsal: 09 říj 2018 10:44 
Nováček

Aku mate aktualnu skusenost s bezplatnym parkovanim, nakolko Parktiger pri rezervacii 4 dni vopred je uz vypredany. Kde je vacsia sanca zaparkovat v sobotu okolo 9:00? Pri trafostanici Mannswörth alebo na namesticku Fishamend? Pripadne Aupark parkovisko v BA, hoci je to drahsia alternativa vzhladom na pocet bus listkov, a neviem ci aj nebezpecnejsia. Dakujem.

PříspěvekNapsal: 09 říj 2018 14:13 
VIP

indierock píše:
Aku mate aktualnu skusenost s bezplatnym parkovanim, nakolko Parktiger pri rezervacii 4 dni vopred je uz vypredany. Kde je vacsia sanca zaparkovat v sobotu okolo 9:00? Pri trafostanici Mannswörth alebo na namesticku Fishamend? Pripadne Aupark parkovisko v BA, hoci je to drahsia alternativa vzhladom na pocet bus listkov, a neviem ci aj nebezpecnejsia. Dakujem.

Co zkusit nějaké P+R ve Vídni.

PříspěvekNapsal: 09 říj 2018 14:41 
VIP

Tam nemozes stat pres noc.

PříspěvekNapsal: 10 říj 2018 13:45 
VIP

Ty jejich schematické mapky pro salonky mě berou :roll:
LEVEL
- departure -asi terminal 1A - JET lounge
- arrival - terminál T3? - a teď jak přesunuli JET, dá se tam vůbec projít?
....a co SKY jako arrival? zkoušel jste někdo.

PříspěvekNapsal: 28 říj 2018 22:01 
Nováček

Ahoj, nabízím 8-denní parkování na Mazuru - běžná cena 79 EUR, přes Student Agency 53 EUR, moje cena - kolik nabídnete. Platnost kupónu do 3/2020. Letěli jsme v září z Vídně a nakonec nevyužili. Pro toho, kdo chce mít klid, je Mazur ideální. Parkoviště je asi 3 km od terminálu a na jako jediné jezdí ZDARMA letištní shuttlebus 2-3x za hodinu. Honza, tel. 603 247 671.

PříspěvekNapsal: 31 říj 2018 00:34 
VIP

Parktiger- naprosto pohodove parkovani. Hned u vlakove stanice, listek na letiste 1,8€.
V teto oblasti se bude dat zaparkovat i zdarma, nebot podel silnice pri vyjezdu z parkoviste smerem na Mannswoerther str. stalo pri chodniku nekolik aut s ceskymi, polskymi a rakouskymi SPZ.

PříspěvekNapsal: 31 říj 2018 11:14 
VIP

Adelaida píše:
Ty jejich schematické mapky pro salonky mě berou :roll:
LEVEL
- departure -asi terminal 1A - JET lounge
- arrival - terminál T3? - a teď jak přesunuli JET, dá se tam vůbec projít?
....a co SKY jako arrival? zkoušel jste někdo.

Ano, zkoušel, několikrát. Akorát když nepřiletíš do F/G gates, musíš jít přes security, tam to vysvětlit, a busem.
Pár lidí tu ale psalo, že už kontrolujou bp všude.

PříspěvekNapsal: 31 říj 2018 11:31 
VIP

jj. Stejně nevidim v tom rozdíl, proč je problém salonek při příletu, když na PP je to tak i tak placený vstup.

PříspěvekNapsal: 06 lis 2018 05:48 
VIP

Zdar. Dlouho jsem na VIE neparkoval, tak mám otázku, jestli někdo nechává auto v Fischamendu a jestli je to v pohodě :). Já, stará držgrešle, nechci dát 25 euro za parking, když mám auto v podobné hodnotě :) . Díky

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 419 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 24, 25, 26, 27, 28

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina