Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 16 čer 2019 05:43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 741 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 50  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Qatar Airways
PříspěvekNapsal: 06 pro 2009 23:32 
Administrátor

Zkušenosti se službami letecké společnosti Qatar Airways.

Předmět příspěvku: Re: Qatar Airways
PříspěvekNapsal: 09 pro 2009 14:09 
Tazatel

Super služby ! 2009 let Viden - Doha - Dubai . Letiště v Doha pěkné , ale bez alkoholu ! :D

PříspěvekNapsal: 11 pro 2009 20:59 
Diskutér

Let Vídeň-Doha...strašně moc málo místa, letiště v Doze nic moc.
Let Doha-Denpasar....naprostá spokojenost....nesrovnatelné s letem VIE-DOH

PříspěvekNapsal: 11 pro 2009 21:01 
Administrátor

petule píše:
Let Vídeň-Doha...strašně moc málo místa

Co to bylo za letadlo?

PříspěvekNapsal: 11 pro 2009 21:30 
Diskutér

petule píše:
Let Vídeň-Doha...strašně moc málo místa, letiště v Doze nic moc.
Let Doha-Denpasar....naprostá spokojenost....nesrovnatelné s letem VIE-DOH

Podobný let,Mnichov - Doha(A330-200)na letišti Doha 2hoďky zpoždění - KUL Malaysia(A330-300) - Denpasar, zpět stejné,jen Doha - Mnichov(A319).Místa dost,služby o.k. Letiště Doha děs,hlavně toalety.

PříspěvekNapsal: 11 pro 2009 22:21 
VIP

Spickovy servis,pri tranzitu nad 5hod.jidlozdarma v restauraci,vynikajici special offer po cely rok a v duty free karton cigaret Benson Hedges za 8,5Eura,alkoholu je plno.snad jen ty minusove toalety,jrele doporucuji vsemi 10.

PříspěvekNapsal: 12 pro 2009 09:26 
VIP

Qatar Airways jsme využili v únoru 2009 k přesunu z Bali do Kuala Lumpuru DPS-KUL, jelikož nabízená cena na tento let odpovídala tehdy zhruba třetině oproti ceně Malaysia Airlines. Šlo jen o první segment letu DPS-KUL-DOH-LHR, což možná ovlivňovalo tu cenu. Sezení téměř u nouzového východu (o jednu řadu to nevyšlo), ale místo normální. Letadlo narvané k prasknutí, servis v pohodě, jen mi přišlo, že to personál až moc vše prožíval...

PříspěvekNapsal: 08 led 2010 20:30 
Diskutér

Mili cestovatele,

Nevim jestli je to dostatecne zajimave, ale kluci z Kataru na obdobi kveten - cerven strili letenky Mnichov - Kuala Lumpur za 480 eur, neco podobneho jak Luko zminoval Bangkok, jelikoz v loni byli Quatar airways vyhlaseni 4.nej spolecnost na svete, tak si dovolim tvrdit fajn offer....

Martin

Pokud myslíš, že to je zajímavý tarif, tak tvoje info patří do tématu "Akční letenky"
S informací o zkušenosti s Qatar Airways to nemá nic společného. Příspěvek prosím uprav nebo přesun jak jsem psal výše.

Díky Jakub

PříspěvekNapsal: 12 led 2010 13:42 
Tazatel

Dino píše:
Spickovy servis,pri tranzitu nad 5hod.jidlozdarma v restauraci,vynikajici special offer po cely rok a v duty free karton cigaret Benson Hedges za 8,5Eura,alkoholu je plno.snad jen ty minusove toalety,jrele doporucuji vsemi 10.

Zvazuji ted koupi letenky do KUL, pres DOH, kde by měl být ale stopover 12 hodin.. Na webu sice informace, ze pri stopoverech nad 8 hodin je hotel + jidlo zdarma, ale pri volani na infolinku mi to slecna poprela, ze se to netyka zemi EU. Predstava 12 hod na letisti me moc nelaka.. rikas, ze aspon jidlo je k dispozici?

PříspěvekNapsal: 05 úno 2010 18:47 
VIP

kupison píše:
Dino píše:

Zvazuji ted koupi letenky do KUL, pres DOH, kde by měl být ale stopover 12 hodin.. Na webu sice informace, ze pri stopoverech nad 8 hodin je hotel + jidlo zdarma, ale pri volani na infolinku mi to slecna poprela, ze se to netyka zemi EU. Predstava 12 hod na letisti me moc nelaka.. rikas, ze aspon jidlo je k dispozici?

taky by mě to zajímalo...já 8hod 50 minut..

PříspěvekNapsal: 07 úno 2010 20:33 
VIP

Nocleharna je vedle motlitebni mistnosti :mrgreen: zapomente na hotel,jidlo je nad 5h.zadaco i s pitim,ujde-vyber z 3jidel.

PříspěvekNapsal: 08 úno 2010 10:49 
Návštěvník

Při odletu zpět z Malediv 8 hodin zpoždění !! Asi s 10 naštvanýmí frantíky jsem přebukoval let po těžkých tahanicích přes Cobombo do Paříře. A z Paříže do Krakowa za své. Při následné reklamaci za pomocí kolegy z Bemettu jsme dostali poukaz na 2 x 200 Euro. ( sleva na další let ) Tak za měsíc letíme do KUL a zpět ze SIN. Na letadlo jsem si nemohl stěžovat, servis super, letiště Doha je nic-moc.

PříspěvekNapsal: 03 bře 2010 12:20 
Tazatel

Cerstva zkusenost z letu MUC - DOH - KUL a zpatky. Pri ceste tam v DOH cekani 13 hod, diky cpt morganovi v akci to uteklo rychle, spat se tam moc dobre neda, operky jsou blby a nocleharny plny. Jidlo a piti jsme dostali dvakrat, kvalita uchazejici. Z MUC zpozdeni skoro hodinu kvuli odmrazovani, i potom vzdy nejake zpozdeni, ale max do 30 min. Servis na palube dobrej, ale zadnej zazrak mi to neprisel na to, ze maj 5 hvezdicek. Ale nemuzu rict slovo proti, mozna jsem jen cekal neco vic. V porovnani s Emirates bych se priklonil k aerolinkam z Dubaje. Jo a musim rict, ze vsechny lety byly plne z 99% (economy), coz me prekvapilo, vzdy jen tak 2-5 volnych sedadel..

PříspěvekNapsal: 05 bře 2010 13:18 
VIP

kupison píše:
Cerstva zkusenost z letu MUC - DOH - KUL a zpatky. Pri ceste tam v DOH cekani 13 hod

Ja jsem dneska nad ranem absolvoval necele tri hodiny pri ceste FRA-DOH-KUL. Tak mizerne letiste jsem uz dlouho nevidel a jestli jste tam vydrzeli 13 tak vam na dalku smekam...
Jinak mne Qatar prijemne prekvapily a naopak mi prisly sympatictejsi nez Emirates uz jen kvuli tomu ze 777-300ER QR maji docela velkoryse mista na nohy a i rozumna konfigurace 3-3-3 se projevi na sirsich sedackam nez je tomu u EK s 10-sedackami napric.

PříspěvekNapsal: 26 bře 2010 12:20 
Návštěvník

Vie-DOH, teď jsem se vrátil, takže: lítá to A320 v konfiguraci 3 řady bussiness, pak přepážka a zbytek, což je 20 řad. Takže jak vyjedete vozík a musíte na záchod, tak je vážný problem, protože toalety při této konfiguraci jsou jen vzadu a prosmeknout se prostě nejde. Při této konfiguraci to není letadlo na tak dlouhý let.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 741 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 50  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina