Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 19 čer 2019 02:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 741 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 46, 47, 48, 49, 50  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Qatar Airways
PříspěvekNapsal: 11 led 2019 18:09 
Diskutér

marecek97 píše:
to je bohuzel economy

SOF-PVG/SIN-ARN,cca 31tis, 2xQSuites ,B777 a A35K

PříspěvekNapsal: 11 led 2019 18:49 
Diskutér

Takova lednova klasika, trochu opruz v economy, ale da se to vydrzet...komu se nechce odlitat z Balkanu,muze skusit skandinavii na odlet...
https://www.fly4free.com/flight-deals/e ... from-e976/

PříspěvekNapsal: 24 led 2019 10:55 
Diskutér

QR ponuka dokupenie statusovych bodov (QPoints) ,

Citace:
Buy Qpoints
Qpoints are awarded to help you upgrade or renew your Privilege Club membership tier.
If you do not have enough Qpoints to upgrade or renew your tier, you can buy additional Qpoints online to top up your existing balance.

You can only make a one-time purchase of Qpoints in 36 months. For example, as a Burgundy member, the Qpoints purchase limit for an upgrade to Silver tier is 40 Qpoints. If you buy 5 Qpoints, you will not be able to return to buy the balance of 35 Qpoints. You would only be able to buy Qpoints again after 36 months. Therefore, you need to be sure of the number of Qpoints required before initiating a purchase transaction.

viac info:

https://www.qatarairways.com/en/Privile ... oints.html

PříspěvekNapsal: 11 bře 2019 11:53 
Diskutér

Ahoj, čeká mě cesta do Kuala Lumpur, nejlevněji vycházejí Emirates a Qatar z BUD nebo WAW, u obou by to byla moje premiéra, tak se chci zeptat kterého dopravce byste upřednostnili? Na česech mi až tak nezáleží a věrný jsem M&M Luftwaffe, takže na tom taky nesejde.

PříspěvekNapsal: 11 bře 2019 12:47 
Diskutér

Ja by som isiel do Qataru. Servis porovnatelny az mierne lepsi pre Qatar, a hlavne maju menej plne lietadla. V piatok sme na lete DOH-SYD mali v poslednej casti A380 kazdy vlastnu radu sedaciek. A ked pisem kazdy, tak myslim kazdy kto tam bol. Rovnako z BUD boli vacsinou v trojke iba dvaja cestujuci.

PříspěvekNapsal: 11 bře 2019 13:03 
Moderátor

Já bych upřednostnil Emirates. Qatar mě v economy nenadchl a navíc jestli pořád musí kličkovat nad Perským zálivem... Emirates dává (dával?) na přestupu přes 4 hodiny voucher na sváču.

Pro Qatar u mě hovoří zajímavější letiště a možnost vyběhnout si ven a odškrtnout novou zemi, když se naplánuje rozumný stopover. Předpokládám, že v Dubaji už jsi asi byl, v Dauhá možná ne.

PříspěvekNapsal: 11 bře 2019 13:11 
VIP

Jídlo při přestupu už Emirates nedává alespoň tři roky ;)

Za mě spíš Qatar, ne že by to byla moje oblíbená aerolinka, ale spíše antipatie k EK... záleželo by samozřejmě na ceně a časech.

PříspěvekNapsal: 11 bře 2019 13:20 
Diskutér

u QR si zdarma moze vybrat sedadlo, a ked bude mat let obsluhovany B777,tak si moze vybrat sedadlo, kde bude mat miesto na nohy pred sebou, ako na EXITu, a ani nemusi mat status u OW. ale mam pocit ze DOH-KUL lietaju prevazne stroje A330/B787/A346

PříspěvekNapsal: 14 bře 2019 16:57 
Kolemjdoucí

Já jsem byl moc spokojenej s Qatar.Dva segmenty na cestě do Australie.VIE-DOH-HKA.A dva zpátky SYD-DOH-PRG.Servis na vysoký úrovni.Místo na economy hodně slušný.Jen všechny lety úplně plný!11 týho SYD-DOH jedno volný místo v celým letadle.Měl letět A 380.Nahrazen 777.Letiště jsem moc nezkoumal.Měl jsem na přestup cca 2 hodiny.

PříspěvekNapsal: 14 bře 2019 19:31 
Diskutér

qatar ma z Kbp na zimu 2020 lety na Maldivy v cene od 415€ cez momondo. no, oplati sa v tej cene kupit?

PříspěvekNapsal: 15 bře 2019 10:38 
Diskutér

flights-from-sofia-to-cook-islands-new-caledonia-samoa-fiji-or-tonga:
https://www.flynous.com/qatar-airways-f ... -or-tonga/

PříspěvekNapsal: 18 bře 2019 10:12 
Diskutér

Este aby som nezabudol, QR ma na palube zdarma 8 MB internetu na kazdom segmente. Na kratke chatovanie staci a potesi. Vcera let SYD-DOH opat v zadnej casti na pana cez 4 sedacky :D
Pozor, predposledny rad v 777-300 ER nema sklapacie opierky!

PříspěvekNapsal: 28 bře 2019 11:10 
Diskutér

tak konecne po roku znova u QR obnovuju zakaznicky support po telefone....
(hlavne sa jedna o awardy , upgrade do C , toto nebolo asi 1rok podporovane po telefone...)

Kód:
28 March 2019,
We are always looking for ways to improve your experience with us and reward you for your trust in us. At Privilege Club, you are our top priority and your feedback is very important.

Based on your valuable feedback, we have been reintroducing our member services at our contact centres, to be fully rolled out in the month of April. Our agents will now be empowered to assist you with any of the following services:

• Redeeming award tickets on Qatar Airways and partner airlines
• Award upgrades
• Date change of award tickets
• Refunding award tickets and Qmiles
• Retro claims on Qatar Airways flights
• Privilege Club offer registrations
• Membership card replacement request
• Password resets

With your convenience in mind, we will continue to improve our online functionality, and some account activities will remain exclusively online for your security. These include: nominating family members, profile updates, buying, gifting, and transferring Qmiles, excess baggage redemptions, and extending or revalidating your Qmiles.

Our team is striving to provide you with the premium service that you deserve. Expect further improvements throughout 2019.

We thank you very much for your loyalty and appreciate the time and effort you take to make Privilege Club better.

Sincerely,

Jacob Garlan Miller
Vice President of CRM & Customer Loyalty

PříspěvekNapsal: 28 bře 2019 11:17 
Diskutér

Oni s tím servisem pro klienty měli poslední rok celkově nějaký problém, nikdy mi nedorazily stříbrné ani zlaté karty, teď jsem zvědavý na to, jestli udržím zlatý status, protože se jim rozchází info v mailu a v appce o počtu potřebných Qpoints. Samozřejmě případně použiji to, co pro mě bude výhodnější. Dám potom vědět výsledek.

PříspěvekNapsal: 28 bře 2019 15:08 
Kolemjdoucí

komar píše:
Oni s tím servisem pro klienty měli poslední rok celkově nějaký problém, nikdy mi nedorazily stříbrné ani zlaté karty, teď jsem zvědavý na to, jestli udržím zlatý status, protože se jim rozchází info v mailu a v appce o počtu potřebných Qpoints. Samozřejmě případně použiji to, co pro mě bude výhodnější. Dám potom vědět výsledek.

Na začiatku roka mi dorazila karta a rozdiel medzi mailom a appkou máš preto lebo Qpoints expirujú v appke podľa konkrétnych dní a v maili sú expirované ku koncu mesiaca

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 741 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 46, 47, 48, 49, 50  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina