Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 19 led 2019 16:14

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1020 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 64, 65, 66, 67, 68
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Letištní salónky / Airport Lounges
PříspěvekNapsal: 10 led 2019 14:44 
VIP

Sau píše:
schwott píše:
goro píše:
já mám v plánu to řešit tak, že jsem si do Loungekey zaregistroval debetku VISA Infinite, zatímco MC Wordl Elite si nechávám na PRG/VIE/BTS/apod.
Tím si nepomůžeš. V Loungekey máš automaticky obě karty, přesně jak píše Adelaida. Napadá někoho, jak si odkontrolovat v Mastercard Lounge v PRG/BTS/VIE/BUD, že mi obsluha neodmázla jeden vstup přes Loungekey?

Bych rekl ze ti ten jejich system v salonku sam napocita to, co je pro tebe nejlepsi. To mas jak ted, kdyz jdes s MC World Elite do Prahy ci Vidne. Kdyz jim ju das, oni ju projedu terminalem a nastanu dve teoreticke moznosti - pusti ta zadarmo jelikoz na to mas narok nebo ti nauctuju normal cenu za vstup. No ale jelikoz je u nich v systemu ulozene ze tento typ karet ma vstup zadara, nic ti neuctuju a automaticky ti vyjede potvrzeni o vstupu zadara. U toho LoungeKey to bude dle ma to same. V Praze a Vidni jim to vyhodi automaticky vstup zadara, vsude jinde 6x taky, pak za kazdy dalsi vstup automaticky tech 14,5 Eur.

Tak na tento dotaz:
prý na vstupu nahlásit, z čeho budeš čerpat a až vyjedou na podpis "účtenku", tam prý bude vidět, že je vstup na LK nebo na MC. V appce by se pak vstupy na LK měli zobrazit, jestli to bude vidět pro obě karty na jednom účtu, neví zatím :roll:.
Na vstup do salonku na LK by měla stačit i mobilní karta z appky (tam kde jí akceptují).

PříspěvekNapsal: 14 led 2019 08:45 
Diskutér

Zkousel jsem Lounge Key v Oman Air lounge BKK a stacila virtualni karta generovana v aplikaci, kazdopadne ani v LK app, ani v George, jak uvadi banka, se zatim pouzity vstup nezobrazuje.

Na to, jak nezamenit vstup do MC lounge pres typ karty se vstupem pres LK je asi nejlepsi poridit jeste MC WE k CSOB Premium, ta jede stale na PP, coz se nakonec i v nekterych severoamerickych leistich, kde neberou LK muze hodit :)

PříspěvekNapsal: 14 led 2019 09:16 
Diskutér

schwott píše:
Prosím zkušené salónkáře o doporučení na SVO. Přiletím na terminál E, po 6 hodinách (15:30-21:30) odlétám z terminálu D. Na Déčku airside mám na Loungekey dostupný Galaxy, na Éčku je Gallery, oba max. na 3 hod. Který je lepší popř. vhodnější? Z Éčka je to prý 10-15 min ke gejtům na Déčku. Recenze nic moc na oba.

Předpokládám, že máš i MC World Elite, když chceš použít Lounge Key. Být tebou bych šel do MC lounge na E, kde má být, jak je uvedeno na webu (https://www.mastercard.ru/ru-ru/consume ... ounge.html) vstup pro držitele MC WE vydanych v jakekoli zemi zdarma +1 a deti. Nevim jestli zde, nebo nkede jinde to i nekdo z vlastni zkusenosti potvrzoval.

Jinak bych tam za ty salonky asi LK vstup plytvat nechtel...

PříspěvekNapsal: 14 led 2019 09:26 
VIP

2Fanosh: Díky moc, máš pravdu. 2.1. Держатели карт World Elite Mastercard® ,выпущенных в любой стране.

PříspěvekNapsal: 14 led 2019 09:58 
Diskutér

Btw ty čtyři vstupy zdarma na Priority pass u ČSOB Premium jsou ročně nebo jednorázově? V podmínkách to nikde nevidím. U Erste je to jasné psané, že jde o 6 vstupů ročně.

PříspěvekNapsal: 14 led 2019 10:14 
Diskutér

sir píše:
Btw ty čtyři vstupy zdarma na Priority pass u ČSOB Premium jsou ročně nebo jednorázově? V podmínkách to nikde nevidím. U Erste je to jasné psané, že jde o 6 vstupů ročně.

Ročně.

PříspěvekNapsal: 14 led 2019 14:25 
Diskutér

sir píše:

Je to za kalendářní rok.

Btw. nevíte jestli ČSOB má plánu něco podobného, jak vidím ty složitosti s LK, který vstupy na LK, který zdarma na WE...tak jsem rád za svoji PP k čsob :-D

PříspěvekNapsal: 14 led 2019 14:28 
Diskutér

Co se MC salonků týče, tak to vypadá, že trochu uvolňují to omezení regionální příslušnsti vydavatele karty. Koukám na aktuální leták ČSOB Https://www.csobpremium.cz/portal/docum ... lonkum.pdf
a píše e tam, že kromě PRG, VIE a BTS: "Klienti mohou využít i další salónky Mastercard po celém světe (např. Moskva, Petrohrad, Budapešť aj., ale není zde zajištěna garance vstupu zdarma). Přes vstupem si vždy ověřte cenu za vstup s obsluhou salónku."

O BUD už také někdo psal, že zmizela informace o vstupu zdarma pouze pro karty vydané v Maďarsku.

PříspěvekNapsal: 14 led 2019 14:39 
VIP

Fanosch píše:
O BUD už také někdo psal, že zmizela informace o vstupu zdarma pouze pro karty vydané v Maďarsku.
Potvrzuji, v BUD vstup zdarma s MC WE. Bez hostů. SVO potvrdím za 3 týdny.

PříspěvekNapsal: 15 led 2019 12:10 
VIP

Fanosch píše:
Co se MC salonků týče, tak to vypadá, že trochu uvolňují to omezení regionální příslušnsti vydavatele karty. Koukám na aktuální leták ČSOB Https://www.csobpremium.cz/portal/docum ... lonkum.pdf
a píše e tam, že kromě PRG, VIE a BTS: "Klienti mohou využít i další salónky Mastercard po celém světe (např. Moskva, Petrohrad, Budapešť aj., ale není zde zajištěna garance vstupu zdarma). Přes vstupem si vždy ověřte cenu za vstup s obsluhou salónku."

Predpokladam ze nejaky seznam salonku, byt nezarucenych ale alespon s teoreticky vstupem zadarmo s Mastercard World Elite kartou neexistuje?

PříspěvekNapsal: 15 led 2019 14:26 
Moderátor

On ti ještě neřekl, že v Suite dostaneš najíst ;-)?

PříspěvekNapsal: 15 led 2019 15:12 
VIP

Kusuj, to neni jedina cesta/let co letos absolvuju. Aspon teda dufam :)

Sem sa snazil vygooglit nejaky seznam letist kde ma Mastercard primo svoje salonky jak v Praze treba, ci nejak spriznene k nim ale asi to neumim, pac v realu existuju ale ja sem nenasel nic.

PříspěvekNapsal: 16 led 2019 09:16 
Diskutér

Sau píše:
Predpokladam ze nejaky seznam salonku, byt nezarucenych ale alespon s teoreticky vstupem zadarmo s Mastercard World Elite kartou neexistuje?

Já to řešil přes slavného osobního asistenta na ČSOB, a paní mi řekla, že už takové dotazy měla a že mi může říct, že třeba Budapešť je zdarma, ale prý se někdo ptal na Belgii a tam jí řekli, že to neví, že si to každý salónek určuje sám, jetli MC WE vydanou českou bankou zvýhodní vstupem zdarma, či tam dají nějaký poplatek. Furt mě ale tlačila, že to přece není problém, že můžu použít vstupy na PP - asi nepochopila, že jich mám jen 4 :-D

Vznesl jsem dotaz ještě na Londýn a čekám na její odpověď.

PříspěvekNapsal: včera, 23:09 
VIP

Nedostal někdo v poslední době výpověď smlouvy od ErstePremier? V nových podmínkách mají, že můžou službu bez udání důvodu kdykoliv vypovědět. Co mám info, tak začínají posílat výpovědi, nebo tlačit do investic.

PříspěvekNapsal: dnes, 08:18 
VIP

Zatím ne, ale v dubnu mi končí tříletá platnost karet, tak možná čekajů na ten okamžik :)

Jinak možnost službu kdykoliv jednostranně vypovědět je snad v podmínkách vždy, ne?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 1020 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 64, 65, 66, 67, 68

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina