Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 24 srp 2019 17:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Půjčení auta na Krétě
PříspěvekNapsal: 23 úno 2016 11:07 
VIP

Ovsem je to o 50 procent drazsi nez srovnatelna konkurence a o 100 procent drazsi nez nejlevnejsi pujcovny... :?

Loni jsme vybrali Europeo Cars za sto eur na tyden (kvalita auta odpovidala cene). OK recenze a ceny mela Sunrise cars, ale nez jsme to bookli, uz nemeli auta.

PříspěvekNapsal: 23 úno 2016 12:24 
Návštěvník

Díky za rady, jen se divim, že na ostrovech v GR není půjčovna podobné kvality jako je CICAR na Kanárech.

PříspěvekNapsal: 11 zář 2017 13:01 
Diskutér

Koupil jsem v srpnu letenku den před odletem a pak rychle sháněl půjčení auta. Napsal jsem cca 20 firmám a téměř všude obsazeno ve všech kategoriích, nejen economy. Štěstí jsem měl v EV Tours - http://chaniacarrental.com/

Fiat Panda, 240€ na 8dní není žádnej zázrak, ale na poslední chvíli to byla nej nabídka. 300€ deposit a s majitelem po telefonu domluva, že pokud nepojedem mimo silnice a nebudem řídit opilí, tak nám i v případě skla/kol atd vše uzná a nebudeme muset nic hradit. Přiznám se, že tohoto jsem se bál dost, takže na autě zaprotokolována každá drobnost a vzhledem ke stavu auta toho bylo dost. Vše pro jistotu detailně nafoceno.

Auto samotný mělo najeto přes 100k km a vizuální stav zvenku i zevnitř jak po 1milionu :D Kdyby bylo na výběr, tak bych auto odmítl. Každopádně jízdní vlastnosti v pohodě a v autě vše fungovalo. Jelikož bylo různě dodělané ze všech možných stran a viděl jsem jakým stylem tam funguje doprava, tak jsem to pak bral jako výhodu, jelikož by se jakejkoliv ťukanec lehce ztratil :D

Domluva jak s majitelem, tak s jeho pracovníkem, který nás vyzvedl na letišti na jedničku. Co se řeklo, to se dodrželo. A to přiznám, že jsem měl dost strach :)

Předání + papíry na letišti, 1/4 nádrže dostaneš a vracíš, najeto přes 1200km bez problémů, při odjezdu jsme klíče nechali u obsluhy na parkovišti u letiště (samozřejmě znovu nafocen stav auta) a ještě nás ten kilometr k letišti (Chania) odvezli. Během letu email, že auto je v pořádku a uvolňují 300€ zpět. Druhý den byly reálně nazpět.

Takže tuhle firmu mohu doporučit. Jen by mě zajímalo, jestli takový auta mají všechny nebo tohle nabízí až v případě, že jsou ostatní obsazená :)

PříspěvekNapsal: 15 srp 2019 10:00 
Diskutér

24.7.-4.8.2019 11 dní Centauro Chania. Trochu jsem měl strach, ale nakonec spokojenost. Pobočka pár km od letiště, přeprava dodávkou, vcelku pohoda. Objednáno přes Ryanair za 272E, což byla opravdu nejlepší cena dlouhodobě. (min. o 80E). Kategorie Economy, ale chtěli nám nekompromisně dát Fiat Panda. Za příplatek 30E Citroen C3 aircross diesel, najeto 3000km. Po všech stránkách rozhodně dobrá volba. Trochu tlak na připojištění (za 21E/den!), už to automaticky vypisoval, ale po upozornění, že ho nechci, tak byl v klidu. Záloha na palivo 72E (vrácena na účet cca po 3 dnech), blokace na kartě 750E zrušena cca po 10 dnech. Celkově tak 4 hvězdičky z 5. Co nezapomenu, to jejich pracovní tempo, když člověk nepospíchá, tak je to i sranda sledovat :D
Trochu mě překvapilo, že přes Ryanair jsem objednávku mohl zrušit, ale těch 25E zaplacených předem bych už nedostal.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 19 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina