Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 03 črc 2020 20:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 325 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Problémy při nákupu letenky
PříspěvekNapsal: 04 led 2010 18:56 
Diskutér

28.12 som si kupil letenku Charleroi-Bratislava, zaplatil som VISA Electron kartou, objavilo sa rezervacne cislo (neviem preco Ryanair tam uz nepise "confirmed"). Mail mi ale neprisiel, no mal som to v blokovanych polozkach. Teraz pozeram na ucet a nakoniec mi to z uctu nestrhlo. Ked ale idem na stranku Ryanairu a zadam (v 3. moznosti sledovania stavu letenky) datum, mail a destinaciu, mam to tam. Proste vsetko ako ma byt, len mi nestrhlo peniaze. Stalo sa to uz niekomu?

Předmět příspěvku: Re: Problém s platbou
PříspěvekNapsal: 04 led 2010 19:00 
VIP

pepe.1 píše:
28.12 som si kupil letenku Charleroi-Bratislava, zaplatil som VISA Electron kartou, objavilo sa rezervacne cislo (neviem preco Ryanair tam uz nepise "confirmed"). Mail mi ale neprisiel, no mal som to v blokovanych polozkach. Teraz pozeram na ucet a nakoniec mi to z uctu nestrhlo. Ked ale idem na stranku Ryanairu a zadam (v 3. moznosti sledovania stavu letenky) datum, mail a destinaciu, mam to tam. Proste vsetko ako ma byt, len mi nestrhlo peniaze. Stalo sa to uz niekomu?

me ano... predevcirem...

a mam to bohuzel jeste jako nezauctovanou polozku....!!!

PříspěvekNapsal: 04 led 2010 19:14 
Diskutér

No dufam, ze ti to strhne. Asi to skusim este raz (uz cez Mastercard), lebo sa mi nechce verit, ze by som mohol cestovat zadarmo (aj ked potvrdzovaci mail o zaplateni mam pred sebou vytlaceny...)

PříspěvekNapsal: 04 led 2010 19:27 
Diskutér

mam stejny problem s platbou s virtualni wirecard :-((
Vi nekdo wo co go? Jelikoz uz mam zaplacene i ubytko.., snad to proslo :-(

PříspěvekNapsal: 04 led 2010 20:08 
Diskutér

opozdeny darek k vanocum od Ryanu :-P

PříspěvekNapsal: 04 led 2010 20:14 
Diskutér

Napadlo ma to, ale asi nebudem riskovat. Hodina pravdy pride mozno pri online checkingu a tam to bude 10x drahsie...

PříspěvekNapsal: 04 led 2010 21:33 
VIP

taky jsem kupoval letenku a strhli me to az nekdy po tydnu! takze jeste pockej

PříspěvekNapsal: 05 led 2010 01:19 
Diskutér

To je normální. Pokud máš potvrzovací email a částku blokovanou v nezaúčtovaných transakcích, tak bych to vůbec neřešil. Mě to naposledy také stáhli za cca 8 dnů.

PříspěvekNapsal: 05 led 2010 06:56 
Diskutér

Lub píše:
To je normální. Pokud máš potvrzovací email a částku blokovanou v nezaúčtovaných transakcích, tak bych to vůbec neřešil. Mě to naposledy také stáhli za cca 8 dnů.

;) mě to taky stahujou až nejak po 10 dnech ale jednou se mi stalo že jsem to měl v blokacich ale na tom potvrzeni bylo napsano Not confirmed a tak jsem nevedel co mam delat jestli to mam koupit jeste jednou a nebo čekat.No tak jsem počkal dokud si to Ryan nestahne , 5 dnu čekani a nakonec nestahli tak jsem koupil nove letenky,ale už v jinem terminu.

Naposledy upravil Marco dne 05 led 2010 06:59, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 05 led 2010 08:29 
Diskutér

Lenze ja som to mal v blokovanych polozkach mozno 5 dni a ono sa mi to z blokovanych presunulo na ucet. O tu sumu mi to navysilo disponibilny zostatok. Ja ze kolko penazi mam na ucte...uz to nie je v blokovanych ale rezervacne cislo mam, to som si aj vytlacil. Inak vam to pise confirmed/not comfirmed? Mne to uz nejaky cas nepise, len ten kod...

PříspěvekNapsal: 05 led 2010 08:45 
Diskutér

Tak v případě nějakých pochybností s platbou bych doporučil koupit si letenku ještě jednou. A klidně ihned potom co proběhla "nestandartní" platba. Jak jsme kupoval letenky minule, tak jsme měli také jednu "podezřelou" transakci, kdy se zdálo že jsme letenky nezaplatili, rezervační systém se seknul a ve skutečnosti to prošlo. Tak jsme obratem koupili letenky znovu a až pak došel email, že prošla i ta první platba.
Výsledek byl DOUBLE BOOKING. Dvakrát zaplacené stejné letenky. Ihned jak na to systém Ryanairu přišel, tak mi poslali email a když jsem si zavolal na HOT LINE, tak mi bez problému jednu rezervaci zrušili. Bez něakých poplatků, bez řečí....
A tento způsob mi přijde rozumnější, než kupování letenek třeba za týden na jiný termín.

PříspěvekNapsal: 05 led 2010 09:09 
Diskutér

Stacilo sa postazovat a uz je to vybavene a odratane! Este sa mi nestalo, aby to z blokovanych islo na ucet. No asi treba menej kukat na ucet :-) Inak letenka stala 16,99 a odratalo mi to 18,50 alebo tak nejak (prepocitavalo to z USD nejakym nevyhodnym kurzom nechapem preco) tak si na to davajte pozor.

Předmět příspěvku: ryanair-problém s kartou
PříspěvekNapsal: 04 úno 2010 13:48 
Tazatel

Nevíte někdo prosím vás v čem může být problém ,když mi ryanair odmíta mastercard.Včera jsem kupoval letenku u smartwings a naprosto v pohodě všechno.Ryanair mi hlásí pořád error.CHci si koupit letenku z Bratislavy do Bologni.
Děkuju za odpovědi

Předmět příspěvku: Re: Problémy s platbou letenky
PříspěvekNapsal: 17 úno 2010 16:19 
Diskutér

Neví někdo jak zrušit letenku, když mám platbu v nezaúčtovaných? Hledal sem to na ryanair.com i v itinerari a nenašel...
P.S.: ono včera jsem koupil letenku za 1300 a dneska koukám je už jenom za 600 (no mlátim si do hlavy noo :-) )...
Jestli jsou poplatky za zrušení cca. do 400 tak bych byl stále v plusu a vyplatilo by se mi to.
Díky za odpovědi...

Předmět příspěvku: Re: Problémy s platbou letenky
PříspěvekNapsal: 17 úno 2010 16:22 
VIP

nelze zrušit

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 325 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina