Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 22 črc 2019 13:16

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 167 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Virgin Atlantic
PříspěvekNapsal: 29 pro 2009 15:34 
Moderátor

Ahoj, má někdo z Vás zkušenosti s touto aerolinkou?

Pokud se nepletu, tak se moc často v levných tarifech neobjevuje, ale přesto na spoustě linkách směle konkuruje British Airways.

Koukal jsem, že nyní nabízejí NY za stejnou cenu jako BA - 298,5 liber. Fotky kabiny v 346 v Y vypadají velice dobře. A dle komentářů pod spoustou fotek Virgin všichni jen vychvalují.. Jak servis, jídlo tak i IFE.

Může někdo potvrdit?

Předmět příspěvku: Re: Virgin Atlantic
PříspěvekNapsal: 09 led 2010 21:49 
Tazatel

Letěl jsem s VA minulý rok LHR - JFK a BOS - LHR, oba lety s A340-300. Za sebe můžu jen pochválit - příjemný interiér, během letu dostatek jídla (dobrého) i pití, příjemný personál a slušný výběr IFE. Bohužel jak jsem tak koukal, tak jejich ceny šly celkem nahoru - minulý rok jsem měl tento let za 205 liber :cry:

PříspěvekNapsal: 10 led 2010 09:17 
Diskutér

V roce 2008 letenka LHR-LAX-SFO-LHR v prepoctu 8,000 Kc (prelet mezi LAX a SFO operovan United, v cene celkove letenky, bez stopover). Na letu mezi Evropou a USA standardni B747, servis i ochota personalu na dobry urovni. Uplne narvany letadla, takze najit na check-in dve mista vedle sebe nebylo mozny.

PříspěvekNapsal: 08 zář 2010 21:05 
VIP

Jak to je u Virgin Atlantic s komfortem sedaček, resp. místem pro nohy? Na řadě fór jsem často četl stížnosti na místo pro nohy. Nějaký rozdíl mezi A346 a B744?
Přemýšlím že bych je na jaře vyzkoušel a přidal si je do seznamu leteckých společností. K té společnosti mám trošku apriorně pozitivní a tím pádem možná zkreslený vztah díky biografické knížce jejího zakladatele Sira Bransona, kterou jsem kdysi četl a kde nemalá část je věnována založení VS a její boje s monopolem BA.
Jediná zkušenost s čímkoli Virgin je let SFO-LAS s Virgin America před cca. třemi lety, který na mne opravdu udělal dobrý dojem.

PříspěvekNapsal: 09 zář 2010 07:39 
Diskutér

Já jsem s nimi letěl LHR-MIA a naprostá spokojenost. Rozhodně lepší než je průměr.

PříspěvekNapsal: 02 úno 2011 23:16 
VIP

Nejpodivnější žádosti cestujících, s kterými se setkal palubní personál Virgin Atlantic

PříspěvekNapsal: 03 úno 2011 00:16 
VIP

reklamy Virgin Atlantic nemají chybu:

http://www.youtube.com/watch?v=vF1N32t7AZM

http://www.youtube.com/watch?v=Bon-qNCnePY

http://www.youtube.com/watch?v=KS_6HHQ7jOA

PříspěvekNapsal: 16 zář 2011 11:22 
Kolemjdoucí

Přidám svoji čerstvou zkušenost:
Koncem srpna a v polovině září jsem absolvoval s Virgin Atlantic dva lety (LHR-SFO, JFK-LHR) a byl jsem nad míru spokojen. Odlet do San Francisca měl sice kvůli poruše motoru a následné výměně letadla 2 hodiny zpoždění, ale jinak vše proběhlo bez problémů. Palubní personál, jídlo i IFE výborné. Tak milé a usměvavé letušky se bohužel jen tak nevidí. Airbus A346, který Virgin nasazuje pro lety z JFK je nádherné letadlo. To platí o exteriéru i o interiéru, který je mimochodem velmi pohodlný. Celý let jsem neměl problémy s místem, a to i přestože měřím přes 190cm. 747 byla také pohodlná, ovšem bylo na ní přeci jen poznat, že už má něco nalétáno. Jelikož to bylo náhradní letadlo, jednalo se pravděpodobně o jednu z jejich nejstarších. Těším se na další let:)

Předmět příspěvku: prerezervovani zpatecniho letu
PříspěvekNapsal: 21 bře 2013 23:46 
Nováček

Ahoj, na akcnich letenkach je NY s Virgin Atlantic-delka pobytu neomezene. Pri rezervaci
si jde vsak vybrat jenom z dubna. jde si pak nejak let prerezervovat? pripadne za kolik to cca maji nastavene let. spolecnosti? diky

PříspěvekNapsal: 22 bře 2013 13:27 
Administrátor

Pokud dodržíš odlet v dubnu, potom se lze vrátit téměř kdykoliv později dle dostupnosti termínů. Kalendář nezobrazuje všechny termíny. Jednoduše si zvol zpáteční let dle potřeby. Poplatky za změnu letenky nalezneš v podmínkách, 150 EUR + poplatek prodejci.

PříspěvekNapsal: 22 bře 2013 15:32 
VIP

tarif už expiroval?
protože zkouším teda jiné datumy než jsou v kalendáři, ale odlet samozřejmně v dubnu...ale i když tam dám plus minus 3 dny tak mi to hodi vzdy nejlevnější za dvanáct litrů (prg-jfk-edi) ..a to už jsem zkoušel dávat do preferencí jak british airways, tak virgin atlantic tak všechny tři aliance..je vtip v něčem jiným, když to chci najít ručně ne podle kalendáře? díky
Ještě zkusím amadea jestli to ten najde, ale z mých zkušeností 90 procent nejlevnějších letenek umí jen galileo :)
EDIT: tak kayak amadeus to najde..ale stejně bych to radši přes českého prodejce, tj pelichán atd..

PříspěvekNapsal: 03 črc 2013 17:55 
VIP

Tarif z hlavnej stranky funguje aj z Viedne. O nieco malo (cca 40e) drahsie. Z Budapesti nefunguje.

PříspěvekNapsal: 03 črc 2013 18:44 
Diskutér

krtek píše:
...Ještě zkusím amadea jestli to ten najde, ale z mých zkušeností 90 procent nejlevnějších letenek umí jen galileo :)...

Zdravím, mohu poprosit o odkazy na vyhledávače "amadeus" a "galileo". Nemůžu to nikde najít..., ani na google... 8-)

Děkuji! ;)

PříspěvekNapsal: 03 črc 2013 19:36 
Administrátor

afleben: to už se pak cenou velmi přibližuje k běžné zpátečce, pokud tedy běžní nějaká akce, což přiznávám není dnešní případ.

RamonCosta: tím krtek myslel, že se mrkne na ceny u prodejců letenek, kteří používají Amadeus, jako např. Letuška, Expedia a tisíce dalších.

PříspěvekNapsal: 12 říj 2013 23:24 
Tazatel

Zpáteční Praha - New York (JFK):

24.1. PRG - LHR - JFK - první segment s British Airways, TATL s Virgin Atlantic
28.1. JFK - LHR - MAN (+ 1 den) s Virgin Atlantic
29.1. MAN - PRG s Easyjet

Celkem (i s odbavenými zavazadly u EZY) za 9.100 Kč...může se někomu hodit na povánoční slevy.

Spousta termínů i v únoru/březnu, z MAN pak ideálně ve středu, kdy jsou letenky s EZY nejlevnější. Alternativně vyskočit na Heathrow a buď do ČR odtud, příp. ještě na výlet do centra a pak jiným low-costem.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 167 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina