Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 26 dub 2019 17:59

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 636 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 39, 40, 41, 42, 43
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Japonsko
PříspěvekNapsal: 22 úno 2019 17:15 
VIP

Jenom ještě podotýkám, že se mi nepodařilo vnitro nh kamkoliv kreditovat, bo to mělo všechno úplně jinej formát (žádný číslo etixu apod.), ale oddanost jejich letušek stála za to. Jednou mi ke třem polívkám v kelímku přinesly i bonbóny, propisku a pohledy s letadlama.

A viděl jsem poprvý v životě bobra! Dneska, ale to už trochu odbočuju, to bylo tady v Evropě :-)

PříspěvekNapsal: 23 úno 2019 00:58 
VIP

Aha, tak to je novinka.

Vnitrostátní NH kredituju pravidelně do TK úplně bez problémů, i tenhle nejnižší tarif, stejně jako tarif B (který mi to dává, když kupuju z Evropy letenky LH/NH, které mají vnitrostátní přelet), vždy 100 %. Loni proběhla zpráva, že budou snižovat na 30 %, což se asi týká kreditování do programu NH, nevím, jestli to nějak zasáhlo ostatní, od léta jsem nevyužil. Ne že by to při těch vzdálenostech bylo tak zásadní.

Číslo etixu normálně vidím jak v pdf s letenkou, tak v potvrzení o platbě, co došlo mailem hned po koupi...

PříspěvekNapsal: 13 dub 2019 18:04 
Tazatel

Dáte prosím někdo rychlý tip, kam zajet cca na půl dne na cestě mezi Tokyem a Kyotem?

Trochu padla chyba při vyzvednutí JRP, tak ať z toho vytřískáme aspoň něco. Měli jsme jet na výlet do Nikko 15.4., ale JRP jsme omylem dali až na 16.4., tak vyrazíme z Tokya už ráno (místo původně plánovaného odpoledne), ale těžko říct kam :D Nikko je jen skrz cestování na půl dne, takže potřebujeme něco směrem k dalšímu místu na trase toho dne.. a to je Kyoto.

PříspěvekNapsal: 14 dub 2019 01:11 
Návštěvník

Petra389 píše:
Dáte prosím někdo rychlý tip, kam zajet cca na půl dne na cestě mezi Tokyem a Kyotem?

Trochu padla chyba při vyzvednutí JRP, tak ať z toho vytřískáme aspoň něco. Měli jsme jet na výlet do Nikko 15.4., ale JRP jsme omylem dali až na 16.4., tak vyrazíme z Tokya už ráno (místo původně plánovaného odpoledne), ale těžko říct kam :D Nikko je jen skrz cestování na půl dne, takže potřebujeme něco směrem k dalšímu místu na trase toho dne.. a to je Kyoto.

Na celej den Nara po příjezdu vlakem pokračuj MHD autobusem od nádraží na konečnou pod svatyni Kasuga a pěšky nazpět. Vydržel bych tam i den, možná a půl a potom zajel do Osaky na pozorování tepu velkoměsta, ale jsou tu větší odborníci... Nikko bych klidně udělal (nestíhal jsem) a pak se večer přesunul ke Kyotu. Bylo to tuším z Tokia hlavního k protokolu :-) asi přes tři hodiny? Potom můžeš dát další den hrad Himeji. Prej nejhezčí hrad v J. No a pokud máš čas, tak na více dní Hirošimu a okolí, taky stihneš z Kyota. Jak říkám, byl jsem jen jednou a neviděl dost, možná je i něco cestou T-K mimo samozřejmou oblast u Fuji. Určitě železniční muzeum, ale kde to bylo? Takový Zennie určitě poradí pořádně....je to otevřená kniha.

PříspěvekNapsal: 14 dub 2019 01:17 
VIP

Asi tomu moc nerozumim. Rano z Tokya do Nikko, odpoledne do Kyota a do toho jeste chces neco pridavat? To je nacpane dost uz i tak...

Kazdopadne do Nikko se da uplne v pohode bez JRP se spolecnosti Tobu, rekl bych, ze je to prijemnejsi cesta nez s JR. Do Nikko doporucuju s JRP jen v pripade nevyuziteho dne.

PříspěvekNapsal: 16 dub 2019 19:50 
Diskutér

Tak trochu náhodou jsem v Jokohamě narazil na vyhlídku Minato Mirai 21 v 69 patře a mohu vřele doporučit.
Pěkný rozhled(lze vidět i Fudži) a velmi příjemné posezení v bistru.
Nevím jestli jsem měl zrovna štěstí (všední den kolem poledne),ale bylo tam minimum lidí.
Vstup 1000 JPY.

Přílohy:
pizap.com15554399376391.jpg
pizap.com15554399376391.jpg [ 90.06 KiB | Zobrazeno 335 krát ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 636 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 39, 40, 41, 42, 43

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina