Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 19 dub 2019 22:17

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 355 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Iberia
PříspěvekNapsal: 01 pro 2018 09:43 
Diskutér

Preco si nedokupil rovno mile cez Iberiu na komplet let VIE-Quito? Ja som tiez spekuloval rozne priskoky atd ale nakoniec som kupil mile cez Iberiu, daco cez groupon lebo sme mali cas a ideme VIE-MAD-Medellin na jednej letenke. Za tych par Eur rozdielu to podla mna nestoji...
A to som este priatelku ukecal ze dokupme viac mil a ideme VIE-MAD-VIE tiez business nakolko mame 4h v Madride prestupy takze ten rozdiel v cene letenky business vs eco by sme ajtak dakde prejedli a takto mame aspon lounge a sprchu v cene aj ked business na EU letoch je bieda...

PříspěvekNapsal: 01 pro 2018 11:20 
Diskutér

MadLi píše:
Preco si nedokupil rovno mile cez Iberiu na komplet let VIE-Quito? Ja som tiez spekuloval rozne priskoky atd ale nakoniec som kupil mile cez Iberiu, daco cez groupon lebo sme mali cas a ideme VIE-MAD-Medellin na jednej letenke. Za tych par Eur rozdielu to podla mna nestoji...
A to som este priatelku ukecal ze dokupme viac mil a ideme VIE-MAD-VIE tiez business nakolko mame 4h v Madride prestupy takze ten rozdiel v cene letenky business vs eco by sme ajtak dakde prejedli a takto mame aspon lounge a sprchu v cene aj ked business na EU letoch je bieda...

Kupa cez groupon neprichadzala vobec do uvahy, mile pripisuju oneskorene, minuly mesiac som urobil nakup na iny ucet a dodnes nemam mile.

Pokial ide o lounge, vo Viedni ho mam cez Master Card World, v Madride a Quite, lebo mam J. V Madride, pokial som dobre studoval je lounge on arrival, takze s mojou biznis letenkou na trase Quito - MAD by som sa tam mal dostat.

Problem bol ten, ze som riesil viacero moznosti a v danom case som to vyhodnotil ako najlepsie riesenie. To, ze na ceste spat mam dve samostatne letenky nie je az taky problem, cas na prestup je 5 hodin. Komplikaciou je cesta tam, lebo rano do Mad. z Viedne v rozumnom case leti iba Wizzair, s Iberou by som mal na prestup iba 1h. 10 min.
Prinajhorsom kupim za mile z ineho uctu este samostatny let VIE - MAD, ktory leti vecer den vopred a cca 11 hod. ak sa bude dat, stravim v lounge na T4S.

S priamym nakupom mil cez Iberiu nemam skusenosti, aj ked teraz maju akciu plus 50%, nemam tusenie, za ako dlho sa pripisu na ucet.

PříspěvekNapsal: 01 pro 2018 11:31 
Diskutér

Len tak pre zaujimavost otazka, este tu je niekto ako ja, kto mal 90 000 Aviosov zadarmo z tej akcie?

Inspiroval ma jeden manik na flyertalk fore, ten asi pred 4 mesiacmi pisal, ze mu Iberia sama od seba v tejto akcii zrusila letenky a vratila peniaze spat, on sa nedal napisal im, ze nesuhlasi a nakoniec dostal 90 000 Aviosov zadarmo.
U mna to bol viac menej len pokus, daval som tomu sancu na 2%. Ziadne osobitne konanie alebo proces, alebo osobitny podnet na urady som nepodal.

PříspěvekNapsal: 16 led 2019 09:07 
Diskutér

Ahojte, o tyzden letim business VIE-MAD-MDE a na let MAD-MDE si viem vybrat jedlo dopredu online. Neviete ci to je nieco extra ako to ma Singapore alebo to je realne menu na nas let?

Je tam na vyber ryba, pecene koleno :shock: alebo cestoviny a nic z toho ma moc nelaka :D

PříspěvekNapsal: 08 úno 2019 11:19 
Diskutér

Ahojte, otazka na ludi z akcie "Avios". Urobili ste nieco s letmi ktore ste rezervovali len kvoli tym 90 000 milam? Bonusovky mam preletene, ale svieti mi tam 10 letov do Santanderu za mesiac :D

PříspěvekNapsal: 08 úno 2019 12:07 
VIP

byl jsem no show

PříspěvekNapsal: 08 úno 2019 15:31 
Diskutér

MadLi píše:
Ahojte, otazka na ludi z akcie "Avios". Urobili ste nieco s letmi ktore ste rezervovali len kvoli tym 90 000 milam? Bonusovky mam preletene, ale svieti mi tam 10 letov do Santanderu za mesiac :D

jeden som mal schedule change, tak som poziadal o refund, ktory som aj dostal :) Tajne dufam ze sa to stane aj pri dalsich 9 :D :D

Předmět příspěvku: Iberia
PříspěvekNapsal: 08 úno 2019 15:39 
VIP

Plánujem online check-in a budem dúfať, že let zrušia :)

PříspěvekNapsal: 12 úno 2019 08:01 
Diskutér

Ahojte,
tak mi vcera prisiel email ze zrusili jeden z mojich 10 letov ktore som bral len kvoli milam a neplanoval som ich preletiet. Je to let na 25.3. Treba tam volat alebo staci napisat email a ziadat refund?

PříspěvekNapsal: 15 úno 2019 13:05 
Diskutér

Tak som doklepal report o mojej ceste business class s Iberiu do Medellinu ak by mal niekto zaujem ;)

https://forum.airways.cz/viewtopic.php?f=42&t=10366

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 355 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 20, 21, 22, 23, 24

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina