Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 23 zář 2019 01:30

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 274 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vstupenky na fotbal
PříspěvekNapsal: 12 zář 2019 10:37 
VIP

Máte někdo taky zrušené lístky Inter vs. Slavia kupované přes Viagogo? Kupoval jsem do sektoru hostů, pořád nebyly schopni přes urgence lístky vystavit. Dnes mi napsali, že lístky ruší, protože nejsou do sektoru Hostů. Lístek do jiného sektoru vystavili okamžitě, ale taky ho dneska zrušili. Má někdo nápad, co s tím? Koupit na Slováka? Ale co kontrola na stadiónu?

PříspěvekNapsal: 12 zář 2019 10:47 
VIP

schwott píše:
Máte někdo taky zrušené lístky Inter vs. Slavia kupované přes Viagogo? Kupoval jsem do sektoru hostů, pořád nebyly schopni přes urgence lístky vystavit. Dnes mi napsali, že lístky ruší, protože nejsou do sektoru Hostů. Lístek do jiného sektoru vystavili okamžitě, ale taky ho dneska zrušili. Má někdo nápad, co s tím? Koupit na Slováka? Ale co kontrola na stadiónu?

Fakt jsi to risknul přes viagogo? Četl jsem že jsou podvodnící a prý nejdražší

PříspěvekNapsal: 12 zář 2019 10:50 
VIP

pokofi píše:
schwott píše:

Fakt jsi to risknul přes viagogo? Četl jsem že jsou podvodnící a prý nejdražší
No, přihodili si 16 EUR, s tím jsem počítal. Už jsem přes ně měl lístky na Bayern s Plzní, tam si přihazovali míň.

PříspěvekNapsal: 12 zář 2019 10:55 
Diskutér

preco si nekupoval listky priamo cez slaviu ked si chcel ist medzi hosti ?

myslim, ze listky do ineho sektora zozenes i v den zapasu, nepredpokladam, ze by bol stadion vypredany, predsa len slavia neni neaky wow klub

ja som na interi nebol, bol som len na rossoneri (seria a) a kontrola vstupeniek na meno je zvacsa len akoze, taliani maju u prdele, i ked mozes narazit na dakeho moc aktivneho

PříspěvekNapsal: 12 zář 2019 11:01 
VIP

baca12 píše:
preco si nekupoval listky priamo cez slaviu ked si chcel ist medzi hosti ?

Protože nemám permanentku a volný prodej je od zítra a už žádné lístky možná nebudou.

PříspěvekNapsal: 12 zář 2019 11:03 
VIP

baca12 píše:

myslim, ze listky do ineho sektora zozenes i v den zapasu, nepredpokladam, ze by bol stadion vypredany, predsa len slavia neni neaky wow klub
Do jiných sektorů samozřejmě jsou, ale jako Čech je nemůžu koupit. Můžu koupit na Slováka, ale právě ta kontrola na stadiónu mi dělá starosti.

PříspěvekNapsal: 12 zář 2019 11:06 
Diskutér

tak drzim palce nech sa ti ujdu, co podla mna ujdu, bo ak ma pamat neklame tak domaci tim musi dat hostujucemu 5% (alebo 10% ? ) z kapacity co vychadza neako okolo 4000 vstupeniek

PříspěvekNapsal: 12 zář 2019 16:14 
Nováček

Kam nejlíp vyrazit, pokud chci s dětma
a) poprvé omrknout nějaký velký stadion na tour (např. Lisabon, Madrid,...)?
b) omrknout nějaký zápas v cizině, kde bude dobrá atmoška?

Vše samozřejmě co nejlevněji :D

Tour mi přijde v podstatě snadná. Najdu pěkný stadion, koupím nějakou výhodnou letenku do daného města, potvrdím ticket na daný den, případně koupím daný den vstupenku na místě, hotovo.

U zápasu už to tak snadné není, většinou určí čas 7-14 dnů předem, pak může být cena letenky a ubytka problém. Právě proto by mě zajímalo, pokud tu někdo jezdíte, kam vyrazit? Co jsem četl, jsou fandové němci, klidně i v nižších ligách, naopak španělé nic moc. Je samozřejmě možné jet třeba na Partyzan versus Zvezda Bělehrad, kde bude cena fajn, atmoška jistě super, ale s dětma to asi nebude to pravé co do bezpečnosti :D

PříspěvekNapsal: 12 zář 2019 16:46 
Diskutér

kazujiba píše:
Kam nejlíp vyrazit, pokud chci s dětma
a) poprvé omrknout nějaký velký stadion na tour (např. Lisabon, Madrid,...)?
b) omrknout nějaký zápas v cizině, kde bude dobrá atmoška?

Pokud ti jde o atmošku na Španělsko zapomeň!

V Portugalsku má v hledišti náboj lisabonské derby a Benfica s Portem a snad nejvíce se v hledišti "jiskří" při zápasech Braga vs Guimarães.

V Itálii milánské derby,římské derby a janovské navrch vyjma Janova není problém sehnat vstupenku vzhledem ke kapacitě stadiónů.

V Řecku AEK vs Olympiakos,Olympiakos vs Panathinaikos(i když tam to bývá ještě divočejší než v bělehradském derby).

Velký náboj má i rakouské vídeňské derby a zápasy Rapid vs Sturm(viz foto).

Příloha:
pizap.com15683030285201.jpg
pizap.com15683030285201.jpg [ 167.91 KiB | Zobrazeno 449 krát ]

PříspěvekNapsal: 12 zář 2019 17:06 
VIP

kazujiba píše:
Tour mi přijde v podstatě snadná. Najdu pěkný stadion, koupím nějakou výhodnou letenku do daného města, potvrdím ticket na daný den, případně koupím daný den vstupenku na místě, hotovo.
Tour je snadná, ale ne těsně před zápasem. Teď v Miláně Tour a Muzeum na San Siru končí ve 13h.

Lístky na Slávii byly nakonec snadnější než jsem myslel. Stačilo sehnat pernamentkáře. Do volného prodeje jdou zítra v 10h a stojí 1040 Kč. Viagogo refunduje v plné výši.

PříspěvekNapsal: 12 zář 2019 17:14 
Diskutér

Alebo tuto nedelu na cihelnej roli
Vyblednuty vs spartak :)

Dynamo drazdany vs st pauli je tez super, mas to blizko, takze odpada problem s letenkou.

Tour po stadione je podla mna blbost ak si fakt neni neaky fanatik

PříspěvekNapsal: 12 zář 2019 20:36 
Nováček

Tak jde hlavne o ty decka, nez shanet listky pro tri lidi nekde na zapas, tak pro zacatek i tour staci treba na Sant Bernabeu, tam by jim vypadly oci z dulku i behem tour. A bo jsem vychodomoravak, tak Drazdany jsou stejne dostupne, jak letenka do Porta :D

PříspěvekNapsal: 13 zář 2019 02:00 
Diskutér

Jaj ked ide hlavne o deti tak ich zober na barcu alebo real.

To budu vacsi kapovci v skole ako keby si ich zobral na neaky bezmenny zapas so super atmosferov.

Priklad : ty vole, bol som na barce. 70000 ludi a videl messiho. Vauuu ty si aky frajer

Ty vole, bol som v polsku. Ludze spivali nonstop az sa otrasal stadion v zakladoch. Aha, no co sme to mali za domacu ulohu :lol:

PříspěvekNapsal: 13 zář 2019 08:53 
Nováček

baca12 píše:

Priklad : ty vole, bol som na barce. 70000 ludi a videl messiho. Vauuu ty si aky frajer

Ty vole, bol som v polsku. Ludze spivali nonstop az sa otrasal stadion v zakladoch. Aha, no co sme to mali za domacu ulohu :lol:

Asi tak nějak :D

PříspěvekNapsal: 15 zář 2019 18:35 
Diskutér

Za dva týdny v neděli 29.9 v 17:30 se hraje krakowské derby Wisla vs Cracovia!
To slibuje v hledišti zajímavou podívanou,neodolal jsem a koupil lupen,aktuálně už posledních pár kousků(řádově desítky).

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 274 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 15, 16, 17, 18, 19  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina