Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 16 pro 2018 23:16

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 390 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Turkish Airlines
PříspěvekNapsal: 15 pro 2009 20:13 
Tazatel

Kdo chce letet letadlem a nikoliv letajicim dobytcakem do Indie, necht se vyhne Turskish Airlines obloukem. TA nasazuje po Evrope vcelku dobra letadla, vc. na ceste Praha Istanbul. Na ceste z Istanbulu do Bombay, hruza. Stare, proprdena sedadla, nesouci triceti lety pach z kazdeho koutu sveta + nefunkcni "in flight entertainment" (jediny promitany film) + neochotny personal (s kyselou tvari resi prosbu o vodu, neposkytuji temer zadne informace) a nakonci tohoto skvostu kdyz jsme pristali v bombay, museli jsme cekat dalsich 20 min. na tarmacu protoze nemohli zajistit pristup ke gatu. Borci. Hlavne, ze se dle jejich reklamy, "citite jako hvezda" kdyz letite i economy.

Předmět příspěvku: Re: Turkish Airlines
PříspěvekNapsal: 15 pro 2009 21:24 
Administrátor

Vladan píše:
Hlavne, ze se dle jejich reklamy, "citite jako hvezda" kdyz letite i economy.

Tak té reklamě může uvěřit snad je bambula. Nejlepší reklama je spokojenost zákazníků. Trochu se jim divim, že s takovou hovadinou "Feel like a star" vůbec někdo mohl přijít.

PříspěvekNapsal: 15 pro 2009 22:19 
Diskutér

Zřídit vlákno s názvem Turkish Airlines by mělo být příležitostí k diskusi a ne k jednorázovému výpadu vůči aerolince. Navíc na základě jedné - byť negativní zkušenosti - nelze cokoli zobecňovat. Já s nimi letěl 3x a mám naopak zkušenost velice dobrou. Pokud by první příspěvek měl být něčím víc než výkřikem, stálo by za to, aby se autor pokoušel porovnávat - klást si otázku, zdali THY šidí jen linku na méně náročné trhy (Indie) nebo zda jde o trend. Pak ovšem chybí srovnání 5 nebo 10 letů. Bez toho nemá příspěvek žádnou výpovědní hodnotu.

PříspěvekNapsal: 17 pro 2010 13:34 
Diskutér

Dobrý den,
1) chtěla bych znát Vaše zkušenosti s touto leteckou společností, protože se mi líbí spojení z Prahy do Vietnamu.
2) když vyhledávám letenky na jejich stránkách, napíše mi to hlášku :
Aplikace Internet Explorer upravila tuto stránku, aby pomohla zabránit útoku skriptování mezi weby. Nevíte co s tím ?
Předem děkuji

PříspěvekNapsal: 17 pro 2010 13:41 
Tazatel

Neználek píše:
Dobrý den,
1) chtěla bych znát Vaše zkušenosti s touto leteckou společností, protože se mi líbí spojení z Prahy do Vietnamu.
Aplikace Internet Explorer upravila tuto stránku, aby pomohla zabránit útoku skriptování mezi weby. Nevíte co s tím ?
Předem děkuji

moje zkušenost s TA je naproto výborná. letěl jsem s nimi loni do Etiopie na lince (Praga - Istanbul - Chartúm - Adis Abeba.
Letadla nove, jidlo a obsluha výborný a vše letělo načas.

PříspěvekNapsal: 17 pro 2010 14:05 
Diskutér

Letěl jsem s TA letos v září na lince FRA-IST-HKG a SIN-IST-FRA.Vše absolutně bez nejmenších problémů.Jídlo z jídelního lístku,dostatek nápojů,personál velmi ochotný.Letadla /B-777/300 a A-330/ čistá a vše absolutně na čas.Mohu jen doporučit.

PříspěvekNapsal: 17 pro 2010 16:49 
Diskutér

Turkish Airlines patri k mym nejmene oblibenym spolecnostem a letel bych s nimi jen dost nerad. Nikdy jsem s nimi neletel, ale ten servis nepovazuji za tak uzasny, ze by to jazycek vah priklanelo na stranu je vyuzit. Casto jsem prichazel do styku s jejich zamestnanci, vcetne piloty z flotily Boeingu a beha mi z toho mraz po zadech sverit se jim do rukou (vyjimka muze potvrzovat pravidlo a treba na dalkovkach maji opravdu piloty). A ze evropska spolecnost rozflaka v poslednim desetileti tolik soucasnych letadel (2xB737 a 2xAvro) me jen utvrzuje, ze u nich nebude neco v poradku... (zdroj: http://aviation-safety.net/database/ope ... p?var=4711)

PříspěvekNapsal: 17 pro 2010 19:34 
Návštěvník

Ja jsem letel s TK nekolikrat,VIE-IST-FRU,VIE-IST-TAS,VIE-IST-ALA,a musim podotknout ze opravdu maji dost neochotny a neprijemny personal,vetsinou maji "letusaky" ,kteri si mysli ze maji patent na vsechno.Me buzerovali za sklopenou sedacku jeste pred vyzvou ke sklopeni ale ze skupina turku je mela sklopene jeste pri pristani nikoho nevzrusovalo,jidlo bylo o.k. ale s pitim to fakt setrili.V lete se chystam zase do TAS ale poletim radeji s Aeroflotem.

PříspěvekNapsal: 17 pro 2010 23:11 
VIP

Neználek píše:
Dobrý den,
Předem děkuji

1, Letos jsem s nimi letel do Hong Kongu a do Singapuru (zpet z Jakarty). Vse v pohode, povazuju to za slusny standard. Treba jidlo bylo velmi nadprumerne (az na usek HKG-IST), ie v pohode, lety skoro na cas, prestup v IST vcelku v pohode.
Ano, letusaci jsou hodne odmereni, asi jako u US aerolinek.
Nejvetsi problem, kdyz leti hodne Turku a sundaji boty, je to cuchaci peklo. Sousedy v rade jsem donutil nazout boty :-)
2, Nejjednodussi je pouzit jiny prohlizec. Firefox nebo Chrome. Ja to tak alespon resil.

PříspěvekNapsal: 19 pro 2010 18:25 
Diskutér

Všem děkuji za odpověď. Tak jsem to měla pěkně vymyšlené - PRG-SGN, SIN-PRG, krátké čekací doby na přestupech, letecká společnost se 4*, ale teď váhám.

PříspěvekNapsal: 19 pro 2010 19:27 
Diskutér

Já jsem letěl s THY loni do Hong Kongu a byly to mé nejlepší dálkové lety (srovnávám s Lufthansou, United, Alitalií) - super servis, dobré jídlo, dobré AVOD. Kamarád s nimi byl v Keni a také byl velmi spokojen. Takže THY bych se nebál.

PříspěvekNapsal: 19 pro 2010 21:18 
VIP

Neználek píše:
Všem děkuji za odpověď. Tak jsem to měla pěkně vymyšlené - PRG-SGN, SIN-PRG, krátké čekací doby na přestupech, letecká společnost se 4*, ale teď váhám.

Tak Singapurci to nejsou, ale treba s Emirates srovnatelne, mozna o chlup lepsi. A treba ve srovnani s Lufthansou jsou THY lepsi.

PříspěvekNapsal: 28 pro 2010 13:15 
Tazatel

PRG-SIN přes IST a zpět jsem letěl a na Turky se nemůžu stěžovat - jídlo výborné, pití dostatek (včetně alkoholu), inflight systém fungující. Úplně super bylo poloprázdné letadlo cestou tam - na volných čtyřsedadlech v prostřední řadě (A330) se velmi dobře spalo. Cesta zpět letadlo narvané ruskojazyčnými spolucestujícími typu mafián nebo modelka. Jen šest hodin nočního čekání na přestup v IST bylo dlouhých. Kamarád letěl s THY někam do střední Asie a zkušenosti také veskrze pozitivní. Ještě Turci nabízí prohlídku Istanbulu zdarma pro tranzitní cestující http://www.istanbulinhours.com/., ale zatím neznám nikoho, kdo to absoloval.

PříspěvekNapsal: 03 led 2011 13:48 
Moderátor

Koukal jsem, že v Amadeu už je nahozeny speciální valentýnský tarif (ex-IST). Bohužel jsem ještě neměl čas to nějak studovat. Zahlédl jsem i topic na FT. Nekoukal na to někdo?

Předmět příspěvku: Re: [Fwd: NAPISTE REDITELI]
PříspěvekNapsal: 03 led 2011 14:24 
VIP

VanillA píše:
Koukal jsem, že v Amadeu už je nahozeny speciální valentýnský tarif (ex-IST). Bohužel jsem ještě neměl čas to nějak studovat. Zahlédl jsem i topic na FT. Nekoukal na to někdo?

Kde? To by mě zajímalo... Bych se i kouknul...

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 390 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 26  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina