Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 20 zář 2018 23:10

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 658 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 44  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: British Airways
PříspěvekNapsal: 05 pro 2009 20:50 
Administrátor

Zkušenosti se službami letecké společnosti British Airways.

Předmět příspěvku: Re: British Airways
PříspěvekNapsal: 09 pro 2009 19:51 
Diskutér

Letěl jsem s nimi v srpnu v rámci té super akce do Sydney za 6500kč a musím říct, že jsem byl spokojenej, byla to taky moje první dálkovka, takže jsem si ji náležitě užil ;) Letěli jsme 777kou přes Singapur, CC asi mix Anglie/Singapur, ale starali se vzorně(obzvlášť asijská část posádky), jídlo dobrý, bylo ho dost, pití taky dostatek, v případě potřeby si člověk může dojít dozadu pro pití či snack. Na výběr ze dvou jídel, teplý jídlo jsme dostali myslím 3x během letu. IFE solidní, výběr poměrně velikej, jen mi tam trochu chyběla nějaká hra a třeba pohled z kamery pod letadlem. Místa vcelku dost, nohy jsem si natáhl a to mám přes 180cm...Zpoždění žádný, jen při cestě zpět hodinu při odletu ze SIN, ale to bylo vinou hustýho provozu, takže to nepočítám...U mě mají za 1 mínus, dostal jsem to, co jsem očekával, ale určitě je vždycky co vylepšovat :)

Naposledy upravil Johny dne 09 pro 2009 22:21, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 09 pro 2009 20:15 
Nováček

Letěl jsem z Londýna do Dubaje,musím pochválit servis,kvalita jídla a vstřícnost personálu super,pro srovnání s Austri či Swissem do stejné destinace je to nejlepší....můžu doporučit.

Předmět příspěvku: Stávka
PříspěvekNapsal: 10 kvě 2010 23:18 
VIP

Pokud vás v květnu a červnu čeká cesta s British Airways, tak vás asi bude zajímat že palubní personál BA se rozhodl (opět) stávkovat... a zřejmě empaticky chtějí aby o ten zážitek nikdo nepřišel a tak se rozhodli stávkovat hned čtyřikrát pokaždé po pěti dnech.

http://news.sky.com/skynews/Home/Busine ... y_And_June

PříspěvekNapsal: 11 kvě 2010 12:08 
VIP

Co mi nedošlo hned je, že když se podíváte jak jdou ty termíny stávek po sobě:

18.5. - 22.5.
24.5 - 28.5.
30.5. - 3.6.
5.6 - 9.6.

tak je mezi nimi vždy jen jeden "pracovní" den, což u dálkových linek nebude stačit ani na rotaci a je otázka jestli BA pošlou letadla třeba 23.5. někam jako LAX nebo dokonce východním směrem kde je to ještě o něco komplikovanější vzhledem k časovému posunu, aby se jim vrátila za týden? Nemluvě o tom, že za těch pět stávkových dní bude spousta lidí, kteří zůstanou se do své destinac s jinými společnostmi třeba nedostanou, protože díky krizi jsou kapacity už zredukované a 80,000 lidí denně poslat jinými spoji bude logistické peklo díl II. (díl I. byl sopečný mrak). Jinými slovy to v reálu znamená v podstatě 23 dnů stávky.

PříspěvekNapsal: 11 kvě 2010 12:43 
VIP

Tak BA se budu snažit už vyhejbat. Naposled, loni v C sem nedostal ani najíst na celym letu LHR-SFO, bejval bych šel do Y, ale bylo plno, navíc zpoždění na obou letech, palubní personál neochotný, na T5 ztracený zavazadla... teďka mám LHR-BOS samozřejmě na termín stávky :lol: :roll: Příště radši LH, AF/KLM...

Předmět příspěvku: Akcionári British Airways a španielskej Iberie schválili fúz
PříspěvekNapsal: 29 lis 2010 16:22 
Diskutér

Aerolinky, ktoré po spojení ponesú názov International Airlines Group, očakávajú, že počínajúc 5. rokom od fúzie by im zlúčenie malo ušetriť zhruba 400 miliónov eur ročne.

Čítajte viac: http://ekonomika.sme.sk/c/5661476/akcio ... z16gY5SUxv

PříspěvekNapsal: 29 lis 2010 19:25 
Diskutér

Letěli jsme s přítelem v září - VIE - LHR - JFK - MIA - LHR - VIE. Cena za vše pro 2 kolem 1000 eur.
Nemůžu si na nic stěžovat, všechno bylo bez problémů, ale zas se nedá říct, že by mě něčím vyloženě nadchli. Například letušky v Deltě byly stokrát milejší.
Ale jak říkám, nebyl žádný problém, takže bych klidně doporučila. Jediný, čeho jsme se tedy báli, byla ona stávka, což je u této společnosti velká nevýhoda.

PříspěvekNapsal: 01 pro 2010 15:28 
VIP

Minulý mesiac sme leteli VIE-LHR-MRU (Maurícius) a späť. Cena bola 670euro za jedného. Šetrenie nákladov ma trocha prekvapilo, na trase VIE-LHR (a späť) nepodávali žiadne jedlo a ani sa nedalo kúpiť. Nepoteší hlavne vtedy, ak s tým človek nepočíta.
Prestup na LHR bol dosť náročný, 90 minút medzi príletom a odletom ďalej bolo len tak tak.
Let LHR-MRU v pohode, starostlivosť v poriadku, multimédiá tiež pozerateľné/počúvateľné.
Prekvapilo ma, že v Boeingu 777 bola turistická trieda len v cca 40% priestoru, väčšia časť lietedla bola First plus ešte jedna podobná trieda.
Sedadlá v turistickej triede O.K. aj keď sme mali tam aj späť tri sedadlá pre dvoch.
Na BA mi asi najviac vadí ten prestup na LHR.
Konkrétne na MRU by som určite radšej letel s Emirates, keby boli mali takú cenu :D

PříspěvekNapsal: 22 pro 2010 08:20 
Diskutér

Nemáte někdo v rukávu nějaký promo kód na BA? Dneska jdu bookovat TATL letenky. Díky

PříspěvekNapsal: 22 pro 2010 08:42 
VIP

masterview píše:
Nemáte někdo v rukávu nějaký promo kód na BA? Dneska jdu bookovat TATL letenky. Díky

http://tinyurl.com/38jh7a7 ;)

PříspěvekNapsal: 22 dub 2011 19:25 
Diskutér

Zajímalo by mě, jak je to u BA se změnou data letu, konkrétně při zpátečním letu ten let zpět, pokud letenku kupuji přes Expedii. Nevím jestli záleží na destinaci nebo kontinentu, ale zajímá mě to u letu LAX-LHR-VIE. Díky znalcům za odpověď.

PříspěvekNapsal: 12 čer 2011 21:15 
VIP

Nevíte jak moc hrotí velikost a váhu příručního zavazadla? Mají nějaké boxy a kontrolují nebo to neřeší? díky

PříspěvekNapsal: 12 čer 2011 21:21 
VIP

V Budapešti ani na Heathrow, když sem s nima před měsícem letěl, neřešil nikdo nic.

PříspěvekNapsal: 25 črc 2011 11:28 
Tazatel

mam problem zpatecni cestou z los angeles do londyna jsem jaksi zapomnel mobil v prirucni kapse sedacky a zjistli jsem to az kdyz jsem cekal na dalsi let do vidne a zasel jsem k customer service (asi hodinu od odchodu z letadla) a tam mi rekli ze to tam nenasli a ze se mam ozvat na ba.com/helpme a dostal jsem nejaky kod s kterym vubec nevim co delat, tak jsem zkousel psat emailem a dostal jsem odpoved v emailu:

Thank you for contacting British Airways

Your customer relations case ID is 9237539. This is personal information and only you will be able to discuss your case with one of our Executives.

a nemuzu najit vubec nikde na jejich strance kam mam vlozit tu ID (pokud spravne chapu je to stejne jako reseni stiznosti napr u vodafonu ze se to aktualizuje na strance pres ten muj kod)...

pokud s tim nekdo ma zkusenosti mohl by se mi ozvat? diky s pozdravem Jakub

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 658 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 44  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina