Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 24 čer 2018 17:36

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 622 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 42  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Prodejci letenek
PříspěvekNapsal: 09 srp 2010 16:54 
Tazatel

Docela mě udivuje, že taky ještě nikdo nediskutoval o této stránce (litam.eu). Dneska jsem poslouchal rádio, kde je každý týden reklama + soutěž o letenky. Nezdá se mi, že by to mohlo po ekonomické stránce fungovat tak dobře, že se dá zaplatit i reklama v rádiu. Nemáte někdo bližší info, vlastní zkušenosti s touto stránkou? Díky

Předmět příspěvku: Re: www.litam.eu
PříspěvekNapsal: 09 srp 2010 17:04 
Moderátor

Myslím, že se tu tomu někdo z nás už vysmíval. Je to prostě nějaký překupník, co prodává letenky od Ryana a Wizzu, které stojí třeba 250 kč za 2999 kč.... Tipuji, že pokud bych tak chtěla koupit letenku na nějaký drahý termín, napíše mi, že rezervace bohužel není možná.

Předmět příspěvku: Re: www.litam.eu
PříspěvekNapsal: 09 srp 2010 17:09 
VIP

Jak tak na to koukám, tak někdo si založil kšeft na tom, že nakupuje letenky u nízkonákladovek a pak to s přirážkou prodává dál. Jako přidanou hodnotu nabízí odvoz na lětiště.
Pokud koupí letenku za 10-20Euro a pak ji prodávají za 2.000 Kč tak proč by to nemohlo vynášet. Tedy pokud se najde někdo, kdo to koupí.

Tak jak koukám Lucie byla rychlejší.

Předmět příspěvku: Re: Prodejci letenek
PříspěvekNapsal: 09 srp 2010 17:44 
Administrátor

SydnyGrygera píše:
Docela mě udivuje, že taky ještě nikdo nediskutoval...

Kdybych o takových cenách letenek informoval na titulce byť jen jednou, tak mě všichni okamžitě ukamenujou. A my to tady mámé prý diskutovat...

PříspěvekNapsal: 09 srp 2010 18:09 
Tazatel

Luko píše:
SydnyGrygera píše:
Docela mě udivuje, že taky ještě nikdo nediskutoval...

Kdybych o takových cenách letenek informoval na titulce byť jen jednou, tak mě všichni okamžitě ukamenujou. A my to tady mámé prý diskutovat...

tak pardon

PříspěvekNapsal: 09 srp 2010 18:10 
VIP

Citace:
Ryanair.com is the only website authorised to sell Ryanair flights, whether on their own or as part of a package. Ryanair does not authorise any other websites to sell its flights. Ryanair therefore reserves the right to cancel any bookings made other than directly through Ryanair.com, including any bookings made through third party websites, including online travel agents, and further reserves the right to refuse to carry any passenger making such a booking.

Kdyby ho někdo naprášil tak má po kšeftu, a zajímalo by mě jak by řešil refundaci peněz, ad reklama v rádiu, na hlavní vysílací čas navíc před vánocema stála reklama na 3 tejdny na Impulsu asi 40 k, zas taková pálka to není...

PříspěvekNapsal: 09 srp 2010 18:17 
VIP

A ja mu to preju. Kdyz se najde nekdo komu takove ceny staci, tak proc ne...

PříspěvekNapsal: 09 srp 2010 19:10 
Diskutér

Hlavne by me zajimalo, jak to resis se jmeny cestujicich, jestli to rezervuje vzdy az po zaplaceni nebo to s tim nechutnym poplatkem za zmenu jmena meni jmena cestujicich.

PříspěvekNapsal: 09 srp 2010 19:23 
Moderátor

charlie2025 píše:
Hlavne by me zajimalo, jak to resis se jmeny cestujicich, jestli to rezervuje vzdy az po zaplaceni nebo to s tim nechutnym poplatkem za zmenu jmena meni jmena cestujicich.

Určitě až když mu pošlou peníze. Má na té ceně letenky slušný "polštář", takže když se letenka zdraží, tak má pouze menší výdělek..

PříspěvekNapsal: 09 srp 2010 19:27 
Diskutér

Při těch sumách, co za Ryanairovský letenky chce, by to tágo na letiště mohl mít v ceně a ne inkasovat ještě pětikilo. Pokud veze lidí víc, tak má vejvar i na tom. Ale co, jsme (ještě trochu) zemí svobodného podnikání, tak ať si dělá co chce.

PříspěvekNapsal: 09 srp 2010 20:08 
VIP

byznys postavenej na ilegální věci neni žádný umění, to sem můžu rovnou dovážet padělaný léky z Indie za směšný prachy co stojí originál nebo drogy, co vymysleli v Asii a v Evropě ještě nejsou na seznamu zakázanejch látek.
Jo, měl bych z toho miliony, ale za prvé jde jenom o to, kdy člověka chytnou za ruku a má průser a za druhé bych do tohohle nešel z morálního hlediska.

PříspěvekNapsal: 09 srp 2010 20:09 
Administrátor

Však v minulosti Ryanair zápasil či se dokonce soudil s mnoha CA v Irsku, Německu, Španělsku a jinde za porušování smluvních podmínek. Takže je pouze jedním z mnoha prodejců. Ryanair bude vždy lákat, neboť u něho mají solidní "vatu" a přesto je konečná cena letenky pro běžného zákazníka stále atraktivní.

PříspěvekNapsal: 09 srp 2010 20:20 
VIP

Ten člověk je buď uplně blbej nebo neskutečně drzej, takhle podnikat normálně na IČO (pokud je teda pravé) to se jen tak nevidí...

PříspěvekNapsal: 09 srp 2010 20:41 
Diskutér

D4NNY píše:
Ten člověk je buď uplně blbej nebo neskutečně drzej, takhle podnikat normálně na IČO (pokud je teda pravé) to se jen tak nevidí...

Nechápu v čem je problém, jestliže dostojí všemu co slibuje a najde se někdo kdo to koupí,tak proč ne.

PříspěvekNapsal: 09 srp 2010 20:44 
VIP

matre: A co uděláš až budeš mít domluvený volno v práci, zaplacenej hotel, zabookovaný auto a ryanair ti zruší letenku, protože nějakej "rádoby podnikatel" prodával něco ilegálně.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 622 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 42  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina