Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 24 úno 2019 04:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 944 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 59, 60, 61, 62, 63
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Booking.com
PříspěvekNapsal: 13 pro 2018 23:33 
VIP

burito píše:
Teď jsem třeba bookoval jedno ubytování s refferalem a odměna se zobrazuje v rezervaci. Poté jsem udělal totéž s jiným refferalem ve stejném ubytování a zobrazilo se, že na toto ubytování nelze využít refferal.... Jiný login, jiný refferal na jinou slevu => opět zvolte jiné ubytování, nelze využít... :?
To samé já právě teď. Stejné ubytování, jiný login na druhý den, sleva zobrazena....nelze využít referral.

PříspěvekNapsal: 14 pro 2018 07:43 
Diskutér

Mne sa to tiež stalo prednedávnom, písal som to tu: viewtopic.php?f=36&t=5886&start=90
Čo bolo ale zaujimavé, chcel som použiť referral 10% (skúsil som viaceré, od rôznych uživateľov), a vždy mi to na konci vypísalo "Toto ubytovanie nie je možné rezervovať v rámci odporúčacieho programu".
Potom som to isté skúsil s referralom 40 CAD - a ten už prešiel v pohode.

PříspěvekNapsal: 14 pro 2018 11:57 
Moderátor

Je dobré vědět, že to není chyba mezi klávesnicí a monitorem ani u kolegů...
Díky jerry za doplnění 25Ł! Dnes to včera neprůchozí ubytování šlo, ale zase nešlo zaplatit kartou - ani jednou ze dvou odlišných s jiným účtem. Záhy ale šlo na původním účtu s původní kartou :?
P.S. Jasná účelovka a pseudoproblém!!!

PříspěvekNapsal: 03 úno 2019 16:57 
VIP

Nemáte dojem, že si booking někdy hraje s datem, do kdy je možné ubytování bezplatně stornovat? Přísahal bych, že jsem bral 2 ubytování v Laosu se stornem zdarma 1 den předem. To se nyní změnilo na storno týden před pobytem. Tak jsem u zbylých rezervací raději udělal printscreen.

Předmět příspěvku: Booking.com
PříspěvekNapsal: 03 úno 2019 17:33 
VIP

Nemáš to v pôvodnom maile?

PříspěvekNapsal: 03 úno 2019 22:42 
Moderátor

schwott píše:
Nemáte dojem, že si booking někdy hraje s datem, do kdy je možné ubytování bezplatně stornovat? Přísahal bych, že jsem bral 2 ubytování v Laosu se stornem zdarma 1 den předem. To se nyní změnilo na storno týden před pobytem. Tak jsem u zbylých rezervací raději udělal printscreen.

ano stalo se mi to samy u ubytka na fiji

PříspěvekNapsal: 04 úno 2019 05:27 
VIP

schwott píše:

Z tohodle mám vždycky strach a vždycky si dělám printskrýny. Pakárna, ale jistota je jistota.

PříspěvekNapsal: 04 úno 2019 10:46 
VIP

Musí se to hlídat a kontrolovat. Už od půlky září rezervuju a ruším hotely pro naši cestu v květnu. Skoro vždy je možné storno až do 24 hod před ubytováním, ale najednou se objevily možnosti jen do např. 1.1., 15.2. a pod. Když jsem ale zadal stejný datum rezervace na Priceline /rezervuji přes Hotelscombined, kde je to hned vedle sebe/, což je stejně Booking se stejnou grafikou, tak tam tam bylo možné storno normálně až těsně před ubytováním.

PříspěvekNapsal: 05 úno 2019 15:23 
Nováček

Měl bych dotaz ohledně využití slevy přes referal na 10% slevu na ubytování. Jelikož budu kupovat několik nocí, tak při využití 10% na každou noc by to dalo slušnou sumu. Chápu to dobře, že bych např. pro 10 nocí musel založit 10 účtů s 10 emaily a každou noc koupit přes jiný účet? jak je to pak s kartou/ bankovním účtem, může se opakovat v rámci těch 10 účtů? Díky za odpověď!

PříspěvekNapsal: 05 úno 2019 15:26 
VIP

Thomas123 píše:
Měl bych dotaz ohledně využití slevy přes referal na 10% slevu na ubytování. Jelikož budu kupovat několik nocí, tak při využití 10% na každou noc by to dalo slušnou sumu. Chápu to dobře, že bych např. pro 10 nocí musel založit 10 účtů s 10 emaily a každou noc koupit přes jiný účet? jak je to pak s kartou/ bankovním účtem, může se opakovat v rámci těch 10 účtů? Díky za odpověď!
To právě moc nefunguje, viz můj a buritův email výše.

PříspěvekNapsal: 05 úno 2019 17:14 
Nováček

jestli to chápu dobře, tak jste ale nezkoušeli tu slevu 10%, pro kterou se vždy musí vytvořit nový účet

navíc já bych měl pro každou noc jiné ubytování, tzn 10 nocí=10 různých ubytek

PříspěvekNapsal: 05 úno 2019 18:34 
Moderátor

Taky jsem 10% zkoušel, pokud to primárně nešlo s lepším cashbackem a bylo to totéž. Na některé typy ubytování to nechtělo v danou chvíli jít. Nový a nový účet jsem ale kvůli tomu nedělal. Beru to jako nějaký druh neurčitosti. Rozhodně to zkus, určitě nejednoho potěšíš, pokud mu a Tobě to něco přinese, a když ne, nelámal bych si s tím zásadně hlavu. Pokud by měla být vždy nová karta s novým účtem, zemřel bych stresem minimálně o 10% přiděleného věku dříve...

PříspěvekNapsal: 05 úno 2019 18:49 
VIP

burito píše:
Taky jsem 10% zkoušel, pokud to primárně nešlo s lepším cashbackem a bylo to totéž. Na některé typy ubytování to nechtělo v danou chvíli jít. Nový a nový účet jsem ale kvůli tomu nedělal. Beru to jako nějaký druh neurčitosti. Rozhodně to zkus, určitě nejednoho potěšíš, pokud mu a Tobě to něco přinese, a když ne, nelámal bych si s tím zásadně hlavu. Pokud by měla být vždy nová karta s novým účtem, zemřel bych stresem minimálně o 10% přiděleného věku dříve...

Já měl jiný login (ne ale zcela nový), s jinou kartou, sleva zobrazena, ale nepřiznána. Tedy přiznána jen na první den v tom samém ubytování, 15/30.

PříspěvekNapsal: včera, 12:28 
Diskutér

Zdravím,
Prvýkrát vidím pri vyhľadávaní možnosť booking.basic. Ako presne to funguje? Výhodou je nižšia cena, aké sú nevýhody?
AK som to správne pochopil, v tomto prípade je booking len sprostredkovateľ, pri prípadných problémoch by som sa musel obrátiť na predajcu, ktorý ponúka nižšiu cenu. Je to tak?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 944 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 59, 60, 61, 62, 63

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina