Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 23 zář 2019 01:50

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 124 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: China Eastern Airlines
PříspěvekNapsal: 22 črc 2010 08:39 
Návštěvník

Hodlám se vydat do Sydney přes Vánoce s touto společností. Má s ní někdo zkušenosti?

Předmět příspěvku: Re: China Eastern
PříspěvekNapsal: 22 črc 2010 12:36 
VIP

Hola, 3x jsem ji uz vyuzil. Zatim s naprostou spokojenosti. I na kratky let Peking-Xian, jsme dostali obcerstveni, usmevave letusky, ciste letadlo....pomerne nove neopotrebovane stroje (soude podle sedacek)... Muzu jen dat palec nahoru....

PříspěvekNapsal: 22 črc 2010 12:52 
Návštěvník

Zatím vím skoro jen o špatnejch zkušenostech (horko na palubě, neochotný personál, spoždění i 10 hodin), tak vítám konečně jednu kladnou. Díky.

PříspěvekNapsal: 22 črc 2010 13:07 
VIP

georgo píše:
Zatím vím skoro jen o špatnejch zkušenostech (horko na palubě, neochotný personál, spoždění i 10 hodin), tak vítám konečně jednu kladnou. Díky.

Nic z toho jsem nezazil....!!!!!

PříspěvekNapsal: 22 črc 2010 14:07 
VIP

georgo píše:
Hodlám se vydat do Sydney přes Vánoce s touto společností. Má s ní někdo zkušenosti?

na kolik to vychází to neni uplně typickej dopravce do Austrálie

PříspěvekNapsal: 22 črc 2010 14:26 
Návštěvník

poja píše:
georgo píše:

na kolik to vychází to neni uplně typickej dopravce do Austrálie

To sice není, ale maj akci a vychazí to na necelejch 23 000,- z Frankfurtu. Jen cestou tam se čeká 13 hod v Shanghai.

Předmět příspěvku: China Eastern Sydney
PříspěvekNapsal: 21 bře 2011 11:16 
VIP

I když cena neni uplně zářivá na dnešní dobu ujde tak jsem hned začal hledat idelní by bylo multi city s AKL...prohnal jsem různý data několika vyhledavačema i na strankach Eastern,ale nenašel jsem jedinou letenku za tau cenu kde je lukovo tajemnství :P

Předmět příspěvku: Re: China Eastern Sydney
PříspěvekNapsal: 21 bře 2011 11:32 
Diskutér

poja píše:
I když cena neni uplně zářivá na dnešní dobu ujde tak jsem hned začal hledat idelní by bylo multi city s AKL...prohnal jsem různý data několika vyhledavačema i na strankach Eastern,ale nenašel jsem jedinou letenku za tau cenu kde je lukovo tajemnství :P

Viděl jsem to na cheaptickets, ještě ráno to tam bylo

Předmět příspěvku: Re: China Eastern Airlines
PříspěvekNapsal: 21 bře 2011 11:56 
Administrátor

Na NZ bohužel nelétají.

http://www.flychinaeastern.com/images/routmap2.jpg

PříspěvekNapsal: 21 bře 2011 12:10 
VIP

tak na cheapts už jse to našel to multicity bohužel nejde SYD/MEL-AKL maj code share s qantasem, škoda...

Předmět příspěvku: China Eastern Airlines - Austrálie - Sydney - 18 690 Kč
PříspěvekNapsal: 22 bře 2011 12:46 
Kolemjdoucí

add to, co je na hlavni strance: koukal jsem se a na let zpatky 14.1.2012 je 17h prestup v Shanghai, China. Na to by mi melo stacit pouze tranzitni vizum ne? Predpokladam, ze tech 17h ale budu muset preckat nekde na letisti v hale, do hotelu me nepusti :(

Předmět příspěvku: Re: China Eastern Airlines - Austrálie - Sydney - 18 690 Kč
PříspěvekNapsal: 22 bře 2011 13:15 
VIP

vízum není potřeba, pokud je přestup <24h. Ale ven tě nepustí.

V tranzitu by ale měl být nějaký 3* hotel. Viz informace z http://www.travelchinaguide.com/citygui ... irport.htm

Hourly Hotel: A three-star-rated hotel is located on the Transfer Level of the main terminal building. You will need to provide your boarding pass before registering. It is also possible to reserve a room in advance by calling 021-68346480 (for domestic service) and 021-68346490 (for international service).

Ale kolik to bude stát.....

PříspěvekNapsal: 23 bře 2011 12:15 
Kolemjdoucí

xmurphy: díky za info, ceník se mi najít nepodařilo (vím jen, že se platí od hodiny 8-) ), ale našel jsem info, že je teď stejně zavřený.
Jinak já nakonec do toho šel a dnes ráno to koupil, prachy zatím nestrhli, tak uvidíme. Ale confirmation uz mi na mail doslo :D

PříspěvekNapsal: 16 lis 2012 11:57 
VIP

zdar,
sháním info ohledně tranzitního víza.... Chci si vzít let do Taipei, ale pří letu tam i zpět je přestup v PVG se změnou letiště na to druhý Shanghajský letiště... Tzn vízum je asi zapotřebí při změně letiště... Nevíte někdo jestli China Eastern nemá nějakou dotaci když by byly letenky s nima (navíc kvůli nim se musí mimo letiště) jako třeba emirates či etihad?

Jinak dvakrát 50 euro jenom kvůli přestupům, tak to by si mohli jinak strčit.... :)
Já to nikde na jejich stránkách nenašel. Píše se na netu, že obyvatelé určitých zemí mají nárok na tranzitní vizum do 24 hodin na letišti v PVG zdarma (i na přesun na to druhé letiště), ale je tam skoro celá evropa a čr samo ne....

Díik

PříspěvekNapsal: 16 lis 2012 14:19 
VIP

krtek píše:
zdar,
sháním info ohledně tranzitního víza.... Chci si vzít let do Taipei, ale pří letu tam i zpět je přestup v PVG se změnou letiště na to druhý Shanghajský letiště... Tzn vízum je asi zapotřebí při změně letiště... Nevíte někdo jestli China Eastern nemá nějakou dotaci když by byly letenky s nima (navíc kvůli nim se musí mimo letiště) jako třeba emirates či etihad?

Jinak dvakrát 50 euro jenom kvůli přestupům, tak to by si mohli jinak strčit.... :)
Já to nikde na jejich stránkách nenašel. Píše se na netu, že obyvatelé určitých zemí mají nárok na tranzitní vizum do 24 hodin na letišti v PVG zdarma (i na přesun na to druhé letiště), ale je tam skoro celá evropa a čr samo ne....

Díik

namiesto tranzitneho bude asi lepsie vybavit dvojvstupove za cca 60 euro.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 124 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina