Půjčení auta | Půjčení auta na Mallorce

Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 17 srp 2018 10:13

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 88 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Hiper Rent a Car na Mallorce
PříspěvekNapsal: 24 srp 2015 08:33 
Kolemjdoucí

goro: a kupovali jste k tomu i to jejich HIPER PLUS pojištění, nebo jste měli jen ten základ??? Platili jste online, nebo až na místě? Díky za info... :)

PříspěvekNapsal: 24 srp 2015 11:21 
Kolemjdoucí

Tak z recordGo už mi odepsali a poplatek se neplatí, otázka je jestli to bude pravda i u nich na přepážce:

"Let us inform you that with 25 years you do not have to pay for the young
driver´s fee."

PříspěvekNapsal: 24 srp 2015 17:05 
VIP

ndex: pojištění jen v základu, platba až na místě. celá rezervace byla vlastně zdarma, myslím, že jsme dopředu ani nedávali údaje o kartě.

Předmět příspěvku: Re: Půjčení auta na Mallorce
PříspěvekNapsal: 15 lis 2016 22:27 
Diskutér

Máte prosím někdo zkušenost na Mallorce s půjčovnou Autoclick nebo Click & Rent?
Jde mi hlavně o to, jak funguje ten shuttle k autům (jestli díky tomu nestrávíme půjčením auta např. 3 hod) a v recenzích občas lidi zmiňujou mizernej technickej stav aut...

PříspěvekNapsal: 16 lis 2016 07:33 
Kolemjdoucí

Skús pozrieť požičovňu Vanrell. My sme boli na Mallorce v septembri a požičiavali sme auto cez túto spoločnosť. Auto bolo Fiat 500X asi 7000 km - katerória D za 114 eur na 4 dni, vrátane poistenia. Nič navyše som neplatil. Peniaze si strhli asi 3 dni pred príchodom z karty. Majú stôl v budove prakovacieho domu oproti terminálu na 4. poschodí. Je to asi 5 minút pešo. V maily Ti zašlú aj inštrukcie ako sa tam dostaneš po prílete. čakanie v rade žiadne. Bol som vybavený asi za 5 minút. Auto bolo zaparkované tiež na 4.poschodí parkovacieho domu, kam sme ho potom aj vrátili. žiadne blokácie na karte neboli. Len som zaplatil tých 114eur a to bolo všetko. Odporúčam.

PříspěvekNapsal: 17 lis 2016 10:59 
Diskutér

Díky za tip, my jedeme zítra a potřebujeme auto na 3 dny, ty 2 půjčovny mě lákali cenou (celkem jen 15 EUR s plným pojištěním na ty 3 dny), ale nakonec jsem se na ně vykašlal a vzal auto od Dollar/Thrifty za 51 EUR, protože jsou přímo na terminálu a odpadne tak starost s tím údajně nespolehlivým shuttlem. Vanrell má na náš termín nejlevnější za 78 EUR.

PříspěvekNapsal: 17 lis 2016 16:22 
Tazatel

Ahoj, HIPER rent nestrhava deposit jen s jejich full pojistenim, nebo kdyz budu mit 0 spoluucast na pojistce od AXY tak mi taky nic nestrhne? Diky ;) ;)

PříspěvekNapsal: 17 lis 2016 16:35 
VIP

měl jsem u Hiperu auto 2x, pokaždé jen se základním pojištěním, depozit si nestrhli ani jednou.
ale už je to 3 roky zpět, tak i sám budu rád za aktuálnější reference.

PříspěvekNapsal: 17 lis 2016 16:55 
Tazatel

goro píše:
měl jsem u Hiperu auto 2x, pokaždé jen se základním pojištěním, depozit si nestrhli ani jednou.
ale už je to 3 roky zpět, tak i sám budu rád za aktuálnější reference.

Ok diky za reakci, pristi tyden napisu aktualni info.

PříspěvekNapsal: 27 lis 2016 19:34 
Diskutér

cvich píše:
Díky za tip, my jedeme zítra a potřebujeme auto na 3 dny, ty 2 půjčovny mě lákali cenou (celkem jen 15 EUR s plným pojištěním na ty 3 dny), ale nakonec jsem se na ně vykašlal a vzal auto od Dollar/Thrifty za 51 EUR, protože jsou přímo na terminálu a odpadne tak starost s tím údajně nespolehlivým shuttlem. Vanrell má na náš termín nejlevnější za 78 EUR.

Pár dojmů z půjčení auta:
Měli jsme nakonec od Thrifty půjčený na 3 dny Renault Clio (cena s kompletním pojištěním, palivem full-full 51 EUR). Přiletěli jsme po 23 hod, touhle dobou už nefungovala přepážka v přílet. hale, ale byl tam odkaz na přepážku v "buňce" cca 300 m od letiště (měla by fungovat až do půlnoci).
Při vyzvednutí auta žádná snaha o vnucování nějakých dalších služeb, podepisoval jsem blokaci na kartě 400 EUR, ale tipnul bych si, že nic neblokovali, protože když jsem se po návratu domů kouknul na účet, tak tam žádná blokace nebyla. Vyzvednutí auta trvalo 10 min.
Auto bylo nový (najeto 2800 km, vč. zabudovaný navigace, spotřeba navzdory jízdě převážně v kopcích a serpentinách cca 4,5 l/100 km.
Vrácení auta formalita, chtěli jen vrátit klíčky a na dotaz, jestli si to nechtějí zkontrolovat se jen zeptali jestli byl nějaký problém a když jsem řekl že ne, tak mi dali štempl, že auto je vráceno v pořádku.
Nevím, jestli je to u Thrifty standard nebo je to tou vedlejší sezonou, ale za mě velká spokojenost a určitě je doporučuju.

PříspěvekNapsal: 02 pro 2016 10:39 
Tazatel

Pridavam zkusenost s HIPERem.

Booknul jsem na 3 dny compacta (Seat Leon) s plnym pojistenim, za 77EUR, na letisti rychlej shuttle do kanclu (cca 5 minut). Na prepazce mi slecna rika, ze si veme z karty deposit 78EUR za nadrz, kdybych nevratil plnou, dohromady teda blokuje 155EUR. Tohle je postup s kreditkou, s debetkou chtej deposit 1000EUR,ale protoze vim, ze moje airbank debetka se tvari jako kreditka, tak ji rikam ze je to kreditka (pro jistotu jsem na karte prelepil napis "debit" :lol: :lol: ). Strhava 155EUR, platba projde, ale na uctence je vytisknuto debit card, a ona najednou otoci, ze musi strhnout dalsich 1000EUR, prichazi sefik, tak mu vysvetluju ze ty penize uz jsou strzeny a ze je to prece ok, a on jen tak pokrci ramenama a rika, ze udela teda exception, ale priste to takle nejde.

Jinak HIPER naprosto seriozni, bez jedinyho problemu, skrabance neresili, deposit za nadrz vratili hned po odevzdani auta.

PříspěvekNapsal: 15 bře 2017 17:21 
Kolemjdoucí

Afro píše:
Pridavam zkusenost s HIPERem.

Booknul jsem na 3 dny compacta (Seat Leon) s plnym pojistenim, za 77EUR, na letisti rychlej shuttle do kanclu (cca 5 minut). Na prepazce mi slecna rika, ze si veme z karty deposit 78EUR za nadrz, kdybych nevratil plnou, dohromady teda blokuje 155EUR. Tohle je postup s kreditkou, s debetkou chtej deposit 1000EUR,ale protoze vim, ze moje airbank debetka se tvari jako kreditka, tak ji rikam ze je to kreditka (pro jistotu jsem na karte prelepil napis "debit" :lol: :lol: ). Strhava 155EUR, platba projde, ale na uctence je vytisknuto debit card, a ona najednou otoci, ze musi strhnout dalsich 1000EUR, prichazi sefik, tak mu vysvetluju ze ty penize uz jsou strzeny a ze je to prece ok, a on jen tak pokrci ramenama a rika, ze udela teda exception, ale priste to takle nejde.

Jinak HIPER naprosto seriozni, bez jedinyho problemu, skrabance neresili, deposit za nadrz vratili hned po odevzdani auta.

Ahoj, přes jaké stránky jsi u nich auto rezervoval?? Díky za info.

PříspěvekNapsal: 09 srp 2018 12:05 
VIP

Zdravim, mate nekdo zkusenost s pujcovnou OK rent? Maji ted v nabidce druheho ridice zdarma, coz by se nam celkem hodilo. Dik.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 88 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina