Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 14 lis 2018 18:49

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 151 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Online check-in
PříspěvekNapsal: 16 čer 2010 16:09 
Tazatel

Zdravím,
možná budu za blbce. Ale nedaří se mi odbavit na 23.6. z Neapole do Prahy.
Let je v 16:45, ještě ráno to psalo že je to více jak 7 dní, teď to ale nenabídne nic (ráno jsem se odbavil z Prahy do Bari a tam ti lidé šli zatrhnout bez problémů).

Na stránkách wizz je Neapol uvedena v seznamu, kde by online check in měl být k dispozici.

Neveděl by někdo co to může být?

Předmět příspěvku: Re: Online check-in
PříspěvekNapsal: 21 čer 2010 09:27 
Návštěvník

já se marně snažil odbavit z Madridu a pak jsem si teprve přečetl, že wizzair odbavení v Madridu nenabízí. Nebralo mi to kód rezervace, a psalo hlášku, že odbavení na tomto letišti není možné.
Pokud se ti to nepovede, tak já bych šel na check-in s vytištěnou stránkou a hláškou co ti to vypsalo a pokusil se to vyjasnit - jinak zaplatíš 5 nebo 10 eur za odbavení na letišti.

Ještě mě napadlo - u rezervace máš někde u jména napsáno odbavení na letišti, nebo on-line check-in. Pokud je tam odbavení na letišti - tak ti to nejspíš ani nepůjde a jako za starých časů si musíš vystát frontu na letenku u přepážky při check-inu, jako všichni ostatní cestující.

PříspěvekNapsal: 24 čer 2010 20:41 
Tazatel

Tak aktualizuji jak to nakonec dopadlo.
Let byl na 16:45, v 17:00 to ještě nešlo, ale večer už ano, takže Wizz nebere asi přesně 7dní předem, ale o nějakou tu hodinu méně.

Jinak u rezervace jsem měl napsáno - odbavení na letišti, i když jsem při nákupu volil online check in. Při cestě zpět v Neapoli u checkinu vydali tomu, kdo měl odbavené zavazadlo i palubní vstupenku, za tu jejich vytištěnou A4.

PříspěvekNapsal: 26 čer 2010 10:28 
Diskutér

ahoj,prosím o radu.právě jsem si vytiskla letenky do barcelony,ale zpět mi to nejde,
.jaký je další postup.odbavit se tam na letišti a kolik to stojí.díky.

PříspěvekNapsal: 26 čer 2010 12:28 
VIP

jana píše:
ahoj,prosím o radu.právě jsem si vytiskla letenky do barcelony,ale zpět mi to nejde,
.jaký je další postup.odbavit se tam na letišti a kolik to stojí.díky.

Pokud to na tom daném letišti nenabízejí (on - line), tak to máš u přepážky klasicky zdarma, jak to bylo předtím....ale teď nemám čas koukat, jestli z Madridu jde nebo nejde se on line checkinovat...

PříspěvekNapsal: 27 čer 2010 09:34 
Návštěvník

seznam letišť je tady, v Madridu se nelze odbavit on-line - zkušenost před týdem

http://wizzair.com/useful_information/web_check-in/

PříspěvekNapsal: 27 čer 2010 10:16 
Diskutér

díky za info.ta barcelona taky není na seznamu,tzn,že to bude stejné.u té přepážky jsi byl hodně dopředu před odletem?Byla velká fronta?

PříspěvekNapsal: 27 čer 2010 10:28 
Moderátor

Já si dovolím odpovědět na tu Barcelonu. Jednak mi to na letišti přišlo dost nepřehledné. Ten terminál ze kterého létá Wizz je takový zastrčený za schody (obzvlášť když jdeš od vlaků) a vždy když jsem tam byla, tak byl zavřený přímý vstup k nástupu, takže se to obchází přes druhý terminál. Tím pádem jsem šla na špatný terminál (ten ze kterého sem původně vystoupila) a až pak, po dotazu u informací, na ten správný. To bylo asi hodinu/50 minut před odletem a fronta jak blázen (na 10 minut). Wizz zavírá 40 minut před odletem a to je takový hraniční čas, za který to zvládneš pomalou chůzí a se střední frontou na bezpečnostní kontrole. Při tom zavřeném vchodu z terminálu je to totiž podle mě víc jak 2 km

PříspěvekNapsal: 27 čer 2010 11:01 
Diskutér

děkuji za info,tzn.že opravdu jít dost včas a ptát se.
jinak bylo vše bez problemů?přiletěli jste kolem půlnoci do prahy?

PříspěvekNapsal: 27 čer 2010 11:49 
Moderátor

Šla bych raději opravdu včas. Ptát se není potřeba, stačí si pořádně všimnout, kde je terminál 1 a 2 :-) Ale já normálně chodím automaticky podle toho, kam jsem přilétla a koukla se jen na číslo přepážky, takže čistě moje chyba.... Jinak přílet pokaždé včas. Ale opravdu to letiště spolu s Bruselem fakt nemám ráda

PříspěvekNapsal: 15 zář 2010 01:33 
Diskutér

to je havárka ten jejich online check-in!!!!!!!!!!!!!!!! věčně to nefunguje, že prej nějaká chyba, při zadávání údajů jsem zvolil identifikační průkaz, letíme na občanky, a když jsem dal uložit, tak se to samo předělalo na "Jiný"... teď se k tomu nemůžu dostat, protože to hlásí tu úžasnou chybu, takže budu trnout, jestli to vůbec vytisknu a co za údaje vytisknu. KATASTROFA! Zlatý Ryanair!!!

PříspěvekNapsal: 15 zář 2010 03:25 
VIP

Taky se mi to stalo, ale to že se ti to předělá na "jiný" je úplně jedno, protože to pak na boarding passu napsaný není...jinak to chce trpělivost no :)

PříspěvekNapsal: 01 říj 2010 17:36 
Tazatel

ahoj.s wizz jsem letel nekolikrat,ale vzdy s prirucnim zavazadlem.ted poletim do Bari a mam uz pri rezervaci zaplaceno 1 zavazadlo k odbaveni.zavazadlo se online asi neodbavuje nevim jak by to bylo takze az prijdu na letiste kam se zavazadlem ktere pujde odbavit.diky za odpoved

PříspěvekNapsal: 01 říj 2010 17:39 
Moderátor

k check-in přepážce wizzu, která bude napsaná na tabuli:-)

PříspěvekNapsal: 01 říj 2010 17:57 
VIP

Kdo ze zdejších letí zítra s Wizzem do Madridu?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 151 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina