Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 18 lis 2019 23:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Kanárské ostrovy
PříspěvekNapsal: 15 dub 2011 15:10 
VIP

cestovatelm píše:
Poznat z Tenerife jen Puerto de la Cruz je skoda, velka skoda... Radil bych jen jeden ostrov navic, kdyz uz prelet.

Já bych dala La Gomeru...i týden byl na Tenerife málo, ještě na 2-3 dny určitě dáme + La Gomera (lodí).
Edit: Loro Park je na celý den.

PříspěvekNapsal: 15 dub 2011 15:45 
VIP

Mám za sebou už Tenerife,Gran Canarii,FUE,ACE, s vyjímkou Lanzarote jsem byl na každém ostrově cca na týden,takže to není má první cesta,proto ten jeden den na Tenerife určený k návštěvě Loro parku a koupačce na Jardín není takovým barbarstvím,jak se může zdát :-)

Ještě zvažuji úplně omezit pobyt na GC a přesunout se hned na La Palmu tam být déle,případně i navštívit El Hierro.......

PříspěvekNapsal: 17 dub 2011 10:01 
VIP

Chci se zeptat těch co mají za sebou let s Bintermem nebo Islas lineas,co zavazadla,platí se něco? Budu mít klasický příručák od RYANU...?
A někde jsem narazil na informaci,že po rezervaci letenky a zaplacení kartou často nedorazil mail...
Tak za jakékoli zkušenosti budu vděčný ;)

PříspěvekNapsal: 17 dub 2011 10:33 
VIP

U Binteru bylo zavazadlo v ceně, u Islas by mělo být taky.

PříspěvekNapsal: 17 dub 2011 20:44 
VIP

Díky za info,pravděpobně poletíme jeden let s Binterem a dva s Islas...co nákup letenek,cena 30-40Eur za segment je asi v pohodě,o moc níže se to asi nedostává....?

PříspěvekNapsal: 18 dub 2011 07:24 
Diskutér

Uz jsem letos s Islas nekolikrat letel, ale jen s docela velkym handbagem (tedy jestli se neco plati kdyby sel domu nevim, ale na 99,9 % ne - pri koupi letenky moznost dokoupit neni a na ckinu urcite nic nevybiraj, max vaha odbaveneho zavazadla 20kg) a kupodivu ho vubec neresili, sotva jsem ho pak narval pod sedacku, ale na tom kratkem letu to bylo celkem jedno (nikdy jsem si ani nevsiml, ze by odebirali u letadla handbagy). Pri letu zadara voda nebo caj (mozna kafe), nekdy davaj minisusenky. Ceny vetsinou (na mych letech vzdy, proto litam s nima) levnejsi nez Binter, zhruba (pro cizince, mistni maji u obou 50 % slevu z tarifu) 30-40 eur za usek. Maj (u Binter jsem nevidel) casto akce, v posledni se mi podaril hodne dobry nakup 18 eur usek (6 eur se plati za platbu kartou za transakci, jedno jestli jednosmerny ci zpatecni let), ale to byla asi mimoradna akce k 8 vyroci zalozeni spolecnosti (proto letenky za 8 eur... s cizincema se nepocita). Web jen spanelsky, na tf. lince mluvi dobre anglicky. Co je vidim litat, bez zpozdeni... i kdyz pri jedne z cest z LPA mely vsechny (4 z 5) vecerni odlety zpozdeni neco pres 2 hodiny (nejak se nestihalo, predsi jen flotila je mensi nez Binter, ktery ma vetsi zalohy, kdyz nejaky ero vypadne), tak snad vyjimka...
Binter, spolehlivy (ale drazsi), castejsi spojeni, vic trati, i kam nelita Islas. Bagaz dolu nevim, s velkym handbagem (opet kupodivu) zadny problem. Zadara voda/kafe/caj a cokoladova tycinka. Jako spolupracujici spolecnost s Iberii s ni lita vic cizincu, takze jsou takovy "mezinarodnejsi", u Islas se nejak anglicky moc ani na palube nemluvi... V ramci jedne letenky Iberie na ostrovy me to dle rozpocitani tarifu vychazelo, ze ten posledni skok s Binter tvori minimalni cenu celkove, par euro... tedy pak to jde, ale solo letenky jsem opravdu videl vzdy drazsi.

Oba letaji s ATR72, jedni jsou modri druzi zeleni... jinak zadne tak znatelne rozdily (navic na kratkych skocich) ze by nekdo vycnival k doporuceni, vzal bych to bez strachu dle vyhodnosti spojeni a ceny. Pokud by penize nehraly vubec zadnou roli, asi spis Binter, to je takovy moloch co musi fungovat a nemuze jako vybrany dopravce pro nezbytnou prepravu po ostrovech za podpory mistnich organu z podstaty zodpovednosti krachnout nebo se zhroutit... soukroma firma Islas je vic zavisla na trhu.

PříspěvekNapsal: 27 kvě 2011 13:41 
VIP

tak můj výlet nabírá reálné kontury ;) ,mám nakoupeno:

30.6 Magdeburg Cochstedt 12.35 – 16.35 Gran Canaria -Ryan
2.7. Gran Canaria 13.30-14.00 Tenerife Norte -Islas
4.7. Tenerife Norte 13.30-14.30 La Palma -Islas
6.7 La Palma-Gran Canaria 15.20-16.10 -Binter
7.7. Gran Canaria 6.15-12.10 Magdeburg Cochsted -Ryan

letenky kompletně na jednu osobu cca 150Eur,což vcelku jde :)

PříspěvekNapsal: 27 kvě 2011 16:40 
VIP

to jo ale tohle už je taky výlet spíš o lítání, navíc jesště půl dne zabijes transferem

PříspěvekNapsal: 27 kvě 2011 18:47 
VIP

na Gran Canarii a La Palme budeme půjčovat na letišti na pobyt auto,na Tenerife pojedeme tentokráte sockou pouze do Puerta(v plánu-Jardin Playa,Loro Park,Lago Martinez),bude to náročnější,takové "letem světem",snažil jsem se na lety mezi ostrovy vybírat příjemné letové časy:po každé po snídani nějaký menší výlet,pak přelet a pozdní odpo už na druhém ostrově,akorát ranní odlet od Ryanu je trochu brutální.....Jinak nejdražší ubytko vychází na Gran Canarii,Tenerife(sever) a La Palma mě příjemně překvapily dobrou cenou za ubytko

PříspěvekNapsal: 17 říj 2013 18:37 
VIP

ahoj.
něletěl někdo poslední dobou Binterem? Sleduju to už týden, ceny se nijak nehýbají. Přílet máme na Gran Canarii a odlet z Tenerife South. Chtěli bychom asi hned přelet na Tenerife (vzhledem k tomu, že na Gran C. už jsme byli a máme pouze necelých pět dní). Let Gran Canaria - Tenerife je aktuálně na jejich webu za 40 euro pro non-resident, tak nevím jestli se to ještě bude hýbat směrem dolů nebo už kupovat (pro let 30.11.). Nechci vypadat, že jsem nespokojený s toutou cenou, jen se ptám :)
Dokonce na ně lze použít kupon od italů...

PříspěvekNapsal: 17 říj 2013 19:07 
Diskutér

Co to zkusit lodí?

http://www.kanaren-faehre.de/

PříspěvekNapsal: 17 říj 2013 19:10 
VIP

já jsem se už koukal na všechny tři společnosti a když to porovnám s cenou letu po aplikaci kuponu edreams, tak ten let vychází ještě o dvě eura levněji. V tomhle už mam jasno, že letět.
Ale i tak dík

PříspěvekNapsal: 17 říj 2013 19:20 
VIP

40 Eur je myslím slušná cena, my před dvěma lety měli průměrnou cenu na segment 30Eur (Gran Canaria- Tenerife Norte- La Palma- Gran Canaria), ale to ještě fungoval Islas, s kterým byla většina letů, jen poslední byl s Binterem

PříspěvekNapsal: 17 říj 2013 19:30 
VIP

no jasně, když se k tomu přidá ještě kupon, tak to výjde cca na 23 euro..asi nemá cenu čekat na zázrak, nějaký to euro už mě nezachrání, jdu do toho :)

Předmět příspěvku: Letenky na kanárské ostrovy
PříspěvekNapsal: 04 úno 2014 12:38 
Diskutér

Zdravím všechny cestovatele. Nemáte prosím někdo tip na to, jak se dostat na Kanárské ostrovy (nejlépe Las Palmas, ale při dobré ceně i jiné). Termín je de facto daný: 21.2. - 1.3. (+ - den či dva). Díval jsem se na opeřence a na Ryan air, pak na nějaké chartery, ale nejde mi se dostat na normální cenu. Odlet může kdekoli v relativně rozumné dpjezdové vzdálenosti, nejlépe Mnichov, Bratislava, Dresden...Zatím nejlépe vychází Mnichov za 7 tis.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 59 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina