Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 23 říj 2019 01:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Miláno
PříspěvekNapsal: 27 led 2013 21:20 
Diskutér

Souhlasím, já jsem při plné obsazenosti koupil jinde za 29.- ( vč. jakési publikace ) alespoň pro manželku a sledoval průběžně www.vivat... a volné políčko za 8 se nakonec objevilo , přeji mnoho štěstí , byl to docela zážitek .....

PříspěvekNapsal: 27 led 2013 21:45 
Diskutér

diky panove za radu...budu se ji drzet... ;)

PříspěvekNapsal: 27 led 2013 22:16 
Diskutér

Moc dik za tip. Ted jsem rezervoval Posledni veceri na muj prulet Milanem do New Yorku pri japonske akci na 6. brezna, kupodivu byly volne vstupy na 17 15, a stalo me to pouhych 1,5 euro ten poplatek, no mam to jinak jako novinar zadarmo (v italii funguje pouze ve vatikanu chteli akreditaci u svate stolice :( jen doufam ze to za ty dve hodiny z letiste zvladnu. Jinak jeden dotaz, nejaka satna tam je ci ne, budu mit asi prirucak. No a jeste srovnani dva dny na to budu holt za vyssi kulturu platit vic, ale tesim se stejne rangers versus senators za 120 USD :)

PříspěvekNapsal: 27 led 2013 22:33 
Diskutér

Šatny jsem si nevšiml, ono je to průchozí, za pokladnami je jakési seřadiště, potom jsme ještě jednou čekali v jiné místnosti. Vychází se jinou cestou , při východu je obchůdek ( WC apod).
Bylo krátce po dešti, při vstupu rozdávali velké igeliťáky a žádali o uložení mokrých částí oděvů,či deštníků do těchto sáčků, vše se však bralo s sebou na prohlídku.

PříspěvekNapsal: 27 led 2013 23:20 
Návštěvník

Myslím, že bohužel tam opravdu žádná šatna není a člověk musí všechno tahat s sebou. Ale místa je všude dost, tak snad by s tím problém být neměl.
Jinak pokud má člověk víc času a rád umění, tak opravdový závod s časem je sehnat vstupenky do La Scaly. Kolikrát je rozebráno za dvě minuty, ale ten zážitek pak stojí za to.

PříspěvekNapsal: 28 led 2013 00:23 
Diskutér

Tomas.Hlava píše:
... jen doufam ze to za ty dve hodiny z letiste zvladnu. Jinak jeden dotaz, nejaka satna tam je ci ne, budu mit asi prirucak. ...
To v pohodě stíháš, vem to Malpensa Expressem přímo na Cadornu, to trvá půl hoďky a odtud už je to jen 5 min. pěšky.
Já tam taky žádnou šatnu neobjevil a když jsem je u pokladny prosil, zda bych si u nich mohl odložit bágl, tak to bylo zamítnuto. :-)

PříspěvekNapsal: 12 bře 2014 01:23 
Tazatel

Tak jsem koupil na tom webu vstup "na večeři" na konec května. Web byl typicky italský, anglické rozhraní v rezervaci ukazovalo spoustu italských slov, důležitější je, že to rozhraní fungovalo.
Na běžnou dospělou osobu bez žádné zvýhodňující průkazky: 8E vstup + 3,5E nějaký průvodce povinné to k tomu bylo přidat.

Předmět příspěvku: Ubytovani Milan
PříspěvekNapsal: 01 črc 2014 20:02 
Nováček

Zdravim,

na prelomu zari a rijna odletam na 4 dny do milana, nemate nekdo typ na dobre a levne ubytovani, treba i nekde v soukromi? Preferuji samozrejme co nejkratsi vzdalenost do centra mesta.

Diky ;)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 38 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina