Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 30 kvě 2020 22:09

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Nové destinace
PříspěvekNapsal: 10 pro 2009 11:47 
Administrátor

Tak tu mám nový kousek z PRG. Vzhledem k tomu, že nic jiného, než Anglie asi nevydělává, tak Doncaster /DSA/ je jediné východisko rozvoje.

Předmět příspěvku: Re: Nové destinace
PříspěvekNapsal: 21 pro 2009 01:24 
Administrátor

Neoficálně se v rezervačním systému Easyjet objevily nové destinace z Prahy Ruzyně.

• Praha - Paříž Charles de Gaulle (CDG) od 28. března 2010, zpátečka od 1 569 Kč
• Praha - Amsterdam (AMS) od 15. května 2010, zpátečka od 1 529 Kč

PříspěvekNapsal: 27 bře 2010 00:22 
VIP

Dobrý večer. Letěl jsem před 3 týdny Luton-Tel Aviv-Luton, myslím, že to Tel Aviv stále patří mezi relativně nové destinace, tak snad mne nevymažete :-) Cesta byla naprosto v pořádku, jen, ale to je problém všech lowcostů, člověk se v průběhu delší cesty (a tato trvala 5 hodin) nudí. Žádný inflight entertainment, leda za peníze půjčené playstationy. To pak člověk musí mít vedle sebe bodrou Izraelku, která ho celou cestu štípe do tváře, do stehna, nabízí mu bonbony :D Cestou zpět jsem zažil tu nejpečlivější bezpečnostní prohlídku při check-in... Bezpečnostní pracovníci letiště Ben Gurion skutečně byli maximálně pečliví, avšak korektní. Chápu, proč jsou tak opatrní. Za sebe sama mohu konstatovat, že Izraelem jsem nadšen.

PříspěvekNapsal: 27 bře 2010 08:05 
Diskutér

Siel si sam? Ja som bol sam a to co so mnou robili na Ben Gurione uz viac zazit nechcem. Asi 45 minut sa ma len pytali (postupne 5 ludi) preco prave Izrael, stale dokola preco, preco...potom ma odviedli do nejakej miestnosti a vyzliekli ma do slipov a prehlavavali poslednu nitku na mojich satoch. Vtedy som si uvedomil vyhody slobodnej Europskej unie.

PříspěvekNapsal: 27 bře 2010 11:30 
VIP

Pepe.1, mě se v Izraeli velmi líbilo, jel jsem sám, kolega onemocněl, a tak jsem se rozhodl, že pocestuji sám. Bezpečnostní prověrky při chech-in byly maximálně důsledné, ale mě to nevadilo. Já ji zažil dokonce už pár hodin předtím, když jsem na Ben Gurionu čekal nějakých 7 hodin na svůj let (byla sobota, šabat, a já byl rád, že jsem se vůbec na letiště dostal, takže mi bylo fuk, že jsem tam byl brzy). Velmi jsem se nudil, tak mě nenapadlo nic lepšího než fotit. Tím jsem si vykoledoval pozornost dvou pracovníků ostrahy, kteří mi foťák vzali, fotky letiště smazali, chtěli mazat i další foto z celého pobytu (měl jsem tam vojáky, policisty, veřejné budovy), to jsem jim úspěšně vysvětlil, na miliardu velmi dotěrných otázek jsem odpověděl, dokonce pak už z vlastní iniciativy jsem ukazoval, co všechno jsem koupil a podrobně vykládal den po dni, co jsem v Jeruzalému dělal, četl jsem jim svůj zápisník. To je moc nebavilo, ale já jsem jim řekl, že jim to chci přečíst, že na tom trvám, protože se mě dotklo, že mě venku před halou prohlížejí celý obsah kufru jako nějakému teroristovi, takže jim teď do posledního detailu chci přečíst a povykládat celý můj pobyt, aby viděli, že jsem milovník Izraele a ne žádný terorista. To víš, že jsem jim to už tak trochu udělal na oplátku :-))) Dvě hodiny jsme tam spolu, pak už v přátelské atmosféře, debatovali. Byli velmi korektní, ale samozřejmě z počátku velmi neústupní a důslední. Jejich pozornost jsem si vykoledoval svou debilitou, fotit na letišti je prostě hloupost.

PříspěvekNapsal: 27 bře 2010 13:20 
Diskutér

Celkovo sa pacilo samozrejme aj mne, len na taketo nieco nie som zvyknuty. A mlade baby proste na letisku nechapali, ako som mohol letiet z Liege do Tel Avivu ked som zo Slovenska a este sam. Inak som bol tiez v Jeruzaleme a majitel hostela bol velmi ochotny. Pamiatky super, ceny uz menej, ale celkovo vyborny vylet. Keby som vsak mal letiet este raz, idem jednoznacne z Bratislavy priamym letom, pretoze prestup v Belgicku stoji dost vela penazi (vlaky, ubytovanie...)

PříspěvekNapsal: 27 bře 2010 13:25 
VIP

Pepe.1, Já letěl z Katowic (jsem z Ostravy) s Wizz Air do Londýna-Lutonu, tam přestup na Easyjet a do Tel Avivu. Zpáteční cesta totéž. Já vím, je to oklikou, ale byly bezva zaváděcí ceny u Easyjetu na linku Luton-Ben Gurion, tak jsem do toho šel. A nelituji, byla to bomba!

PříspěvekNapsal: 27 bře 2010 15:40 
Diskutér

A kolko to stalo spolu? Mna (iba letenky) BA-Charleroi 2x17 a Liege-Tel Aviv 2x54, teda spolu 142 Eur. Samozrejme presuny v Belgicku to predrazili...

PříspěvekNapsal: 27 bře 2010 15:51 
VIP

Pepe.1, mě letenky Katowice-Luton-TLV včetně poplatků za zavazadla asi 6800 Kč. Na eura si to musíš přepočítat sám ;)

PříspěvekNapsal: 29 bře 2010 13:48 
Diskutér

Nové destinace
http://ekonomika.idnes.cz/easyjet-rozsi ... oprava_fih

PříspěvekNapsal: 29 bře 2010 14:53 
Diskutér

To uz se vi strasne davno, letenky jdou na tyhle destinace kupovat snad uz od ledna nebo tak nejak... ;)

PříspěvekNapsal: 29 bře 2010 15:07 
VIP

Stačilo si přečíst druhý příspěvek od Luka...

PříspěvekNapsal: 01 črc 2010 22:21 
Moderátor

Easy zavádí nový spoj z Prahy. PRG-LYS (Lyon)

Lety jsou dostupné od prosince. Ceny začínají na 1100,- za zpátečku. :!:

PříspěvekNapsal: 02 črc 2010 13:38 
VIP

Od 3.12. začne létat Easyjet 3x týdně z Drážďan do Basileje.

PříspěvekNapsal: 02 črc 2010 14:56 
Diskutér

Adelaida píše:
Od 3.12. začne létat Easyjet 3x týdně z Drážďan do Basileje.

z DRS? To by nebyla jenom nová linka, ale i nové nalétavané letiště. Tak šup šup, pěkně to rozlítejte a přidávat linky.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 55 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina