Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 16 čer 2019 08:34

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 141 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Londýn
PříspěvekNapsal: 07 pro 2009 20:59 
Administrátor

Uvítám vaše doporučení na fajnové ubytování za libové ceny v Londýně.

Předmět příspěvku: Re: Londýn
PříspěvekNapsal: 09 pro 2009 18:28 
VIP

hola..

pokud nekdo hleda levne ubytovani v Londyne, doporucuju hostel (shared house)
London Stay
236 Limes Avenue
Chigwell
London

- cena od 10 liber/osoba/noc

PříspěvekNapsal: 10 pro 2009 10:15 
Diskutér

Já bydlel s přáteli v červnu zde: http://www.velehrad.org.uk/?page_id=15.
Takže, komu nevadí specifické prostředí a potřebuje jen přespat, doporučuji. Místnosti sice skromné, ale za ty prachy? Komunikace mailem v češtině, stanice metra a Tesco hned za rohem. A hlavně super lokalita "Notting Hill"!
Toto zadej do google maps: 51.510087,-0.202118

PříspěvekNapsal: 10 pro 2009 11:06 
Nováček

Ahoj, já vždy v Londýně bydlím zde: http://www.macdonaldhotel.com/ . Je to sice za cca 20 liber na noc,ale zase se snídaní, pokojovou službou a hlavně hned vedle Kings cross v centru. :)

PříspěvekNapsal: 11 led 2010 23:20 
Tazatel

V Londýně jsme s přítelkyní bydleli v Caswell Hotelu nedaleko od Victoria Station: http://www.hotellondon.co.uk/index.html. Za jednu noc i se snídaní jsme platili dohromady nějakých 50 GBP. Výhodou je super poloha přímo v centru - 10 min k Big Benu. Z vedlejší ulice jezdí bus přes město přímo k Toweru. Příjemný a ochotný personál.

PříspěvekNapsal: 12 led 2010 00:33 
Diskutér

V Londýně stejně jako v celé Velké Británii je pravděpodobně nejvýhodnější využít častých cenových akcí sítě ekonomických hotelů Travelodge (www.travelodge.co.uk). Tak 3 x do roka mají bezkonkurenční tarify 9 GBP/noc/double. Několikrát s úspěchem využito.

PříspěvekNapsal: 12 led 2010 03:09 
Kolemjdoucí

zkusil bych Priceline na nejaky hotel ... sice jsem jeste na Londyn nesazel, ale v posledni dobe me vysly dve 4* ve Frankfurtu a Miami na min nez 40 USD na noc za pokoj ... chce to jen trosku trpelivosti:)

PříspěvekNapsal: 25 úno 2010 18:13 
Nováček

LACNE UBYTOVANIE V LONDYNE blízko NOTTING HILL
www.innlondon.co.uk ponúka ubytovanie v Londýne v druhej dopravnej zone Kensal Green blízko známej štvrte NOTTING HILL čo vám umožní lacnejšiu dopravu do centra
k dispozicii máte 2 až 6 posteľové izby,plne vybavenú kuchyňu,jedáleň, zadarmo 8MB WiFi.internet ,ceny su progresívne od £9.50. za noc. Zabespecíme odvoz s letísk 6 osob
Rezervácie prijímame cez eBooking www.innlondon.co.uk prípadne nás kontaktujte: e-mail info@innlondon.co.uk ,telefonicky Patrik 00447714918736 (hovoríme Slovensky)

PříspěvekNapsal: 14 bře 2010 16:56 
VIP

Milha píše:
V Londýně jsme s přítelkyní bydleli v Caswell Hotelu nedaleko od Victoria Station: http://www.hotellondon.co.uk/index.html. Za jednu noc i se snídaní jsme platili dohromady nějakých 50 GBP. Výhodou je super poloha přímo v centru - 10 min k Big Benu. Z vedlejší ulice jezdí bus přes město přímo k Toweru. Příjemný a ochotný personál.

Tak jsem si nechal poslat cenu, za Ensuite chtějí 72 GBP, což ještě pořád jde, ale trochu mě zaráží způsob platby a to poslat číslo karty, expiraci, jméno majitele a to třímístný čísílko vzadu (teďka nevim jak se mu řiká) přes e-mail... :shock: To se mi ale rozhodně nechce. Má někdo nějaký zkušenosti s podobnou platbou?

PříspěvekNapsal: 14 bře 2010 19:48 
VIP

D4NNY píše:
Milha píše:
... ale trochu mě zaráží způsob platby a to poslat číslo karty, expiraci, jméno majitele a to třímístný čísílko vzadu (teďka nevim jak se mu řiká) přes e-mail... :shock: To se mi ale rozhodně nechce. Má někdo nějaký zkušenosti s podobnou platbou?

Nebrat...

PříspěvekNapsal: 15 bře 2010 11:56 
VIP

Tak ještě k travelodge.co.uk, nějak nemůžu zaplatit, pořád mi to píše Payment declined, tušim že bude problém s tím Verified by Visa, zkoušel sem normální kreditní vizu od ČSOB, electronku od ČSOB, debetní od Bank Of America ale pořád nic :( V tý jejich help sekci to píše, že po check-outu to vyzve k vytvoření nějakýho hesla (tj. asi to verified by visa) ale tam se nějak nedostanu... Rovnou to hodí payment Declined, nevite co s tim? Karty sou odblokovany pro platby přes internet, placeno už několikrát

PříspěvekNapsal: 13 dub 2010 22:25 
Kolemjdoucí

Teď koukám, koukám travelodge celkem dobré pokoje za 20-30liber. ZDá se mi to nebo je to vážně tak levné?

PříspěvekNapsal: 13 dub 2010 22:41 
Diskutér

Feodaron píše:
Teď koukám, koukám travelodge celkem dobré pokoje za 20-30liber. ZDá se mi to nebo je to vážně tak levné?

To nic není, já bydlel v Travelodge v Londýně 3x v akc (v letech 2008 a 2009) za 9 GBP/double/noc a běžně nebydlím za více než 19 GBP/double/noc :D Další akce tohoto druhu začíná ve čtvrtek ráno viz zde http://email.travelodge.co.uk/view.aspx ... 9x2hdtd3py - upozorňuji ale, že to může být jen na vybrané noci a že bývá o pokoje za tuto cenu "rvačka", která se projevuje tak, že web reaguje velmi pomalu a někdy skoro vůbec. Chce to mít i štěstí, ale pokud se zadaří, stojí to pak za to. Dobrý lov.

PříspěvekNapsal: 13 dub 2010 22:52 
Kolemjdoucí

persona píše:
To nic není, já bydlel v Travelodge v Londýně 3x v akc (v letech 2008 a 2009) za 9 GBP/double/noc a běžně nebydlím za více než 19 GBP/double/noc :D Další akce tohoto druhu začíná ve čtvrtek ráno viz zde http://email.travelodge.co.uk/view.aspx ... 9x2hdtd3py - upozorňuji ale, že to může být jen na vybrané noci a že bývá o pokoje za tuto cenu "rvačka", která se projevuje tak, že web reaguje velmi pomalu a někdy skoro vůbec. Chce to mít i štěstí, ale pokud se zadaří, stojí to pak za to. Dobrý lov.

Díky, zkusím to, snad se zadaří. :) Neměl bys tipy na nějaká další místa kde číhat a lovit? 19 liber za double zní skvěle. Měl bych zájem o něco aspoň trochu solidního (každopádně WC s koupelnou na pokoji) a za En suite double chtějí běžně okolo 70liber.

PříspěvekNapsal: 13 dub 2010 22:59 
Návštěvník

Travelodge doporučuju všemi deseti, stejně jako persona už jinde v Londýně nebydlím. Ceny jsou super (jen škoda, že 9GBP akce bude od 28.8. - potřebuju 6.-11.8.) Navíc Travelodge Croydon Central skvěle dopravně dostupné vlakem z centra z Victorie (20min od odjezdu vlaku z Victorie do příchodu na hotel)

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 141 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina