Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 05 čer 2020 16:23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 671 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 45  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: British Airways
PříspěvekNapsal: 25 črc 2011 12:26 
Diskutér

To ID je číslo tvé stižnosti/podnětu. Zadáváš ho při koprespondenci s BA. BA ho používá pro urychlení komunikace.

PříspěvekNapsal: 02 pro 2011 10:55 
Moderátor

Adventní kalendář, moc bych od toho ale nečekala....
http://www.britishairways.com/travel/ch ... blic/en_gb

PříspěvekNapsal: 02 pro 2011 12:21 
VIP

náhodou za 1006 GBP v bussines do GRU, PEK, NRT, SIN, HKG ... je solidní nabídka

PříspěvekNapsal: 04 zář 2012 23:56 
Tazatel

Mozna pro vetsinu to nebude akcni letenka, pro me vsak je...
British air maji akci na leden(unor) z Prahy do BKk za 15600 kc. Docela solidni casy a prestupy.
Ja neodolal a zakoupil, podle me uz ceny moc dolu nepujdou.
Odlety ze Sofie a prilet do Mnichova me nechavaji klidnym..

PříspěvekNapsal: 05 zář 2012 00:20 
VIP

Vzhledem k akci s Aerošrotem za 12,5k z PRG nic moc ;)

PříspěvekNapsal: 05 zář 2012 00:28 
Tazatel

Ano, ale zkousel jsi terminy? Ja nejsem bohuzel flexibilni a chci letet na novy rok a zpet konec ledna. Rusaci maji akci od unora a dale..
Proto si myslim ze tahle akce je dobra....
Opravdu kaslu na akce tipu: odlet ze Sofie a prilet do Mnichova. Vysledna cena vyjde mozna o neco levnejsi ale ja hlavne usetrim cas, ktery nemam na rozdavani..

PříspěvekNapsal: 05 zář 2012 06:03 
Moderátor

Ramoon píše:
....
Opravdu kaslu na akce tipu: odlet ze Sofie a prilet do Mnichova. Vysledna cena vyjde mozna o neco levnejsi ale ja hlavne usetrim cas, ktery nemam na rozdavani..

Proč tak expresivně? Volba je vždy na Tobě, pro někoho to je nejen několikatisícová úspora na jedné letence, ale také adrenalinové potěšení z "lovu". Navíc je zde více lidí, pro které cesta je cíl a ráda si užije i ty přískoky a podívá se tam, kam třeba běžně programově nemíří (např. Sofie).

PříspěvekNapsal: 05 zář 2012 06:50 
VIP

když chceš letět přesně v nějakém termínu,tak to chápu.Ale stejně si myslím, že bude něco lepšího -tak BKK za 12-13tis,vsázel bych hlavně na CSA nebo Finnair.
U akcí odlet z X do Y návrat do Z, záleží z mého pohledu hodně na reálné dostupnosti letišť,pokud je to MXP,FCO apod. připadá mi to v pohodě.
Ale osobně mám radší dobrou cenu z jednoho letiště a ne multi,nejlépe od Němců,kde prostě dojedu autem...a nemusím kupovat přískoky,platit zvlášť bágl a stresovat se,že mi posunou odlet,takže raději letět o den dřív a platit hotel...a jsem u toho časového hlediska (další den dovolené).....no už jsem holt trochu pohodlnější..... :D
PS: to neznamená ,že jsem ty Katarce neprojížděl a nezvažoval a skoro nevytáhl kreditku :D

PříspěvekNapsal: 05 zář 2012 09:01 
Tazatel

burito píše:
Ramoon píše:
Proč tak expresivně? Volba je vždy na Tobě, pro někoho to je nejen několikatisícová úspora na jedné letence, ale také adrenalinové potěšení z "lovu". Navíc je zde více lidí, pro které cesta je cíl a ráda si užije i ty přískoky a podívá se tam, kam třeba běžně programově nemíří (např. Sofie).

Mas pravdu, nekoho ty "multi" akce oslovi. Taky jsem psal jen o sobe. Akorad jsem to napsal dvakrat coz bylo zbytecne ;)
Tonda: No Finnair uz takovou podobnou akci melo(ccca 15000kc) na leden, bohuzel jsem to provahal...
CSA meli take akci, za 12600 kc, ale na leden jsou ty letenky uz pryc.
Treba se objevi jeste neco, ale pri mem pevnem datu a odletu z Prahy jsem rad za toto.
P.S. Letenky budu schvalne dale sledovat a pak jsem pisnu jestli jsem prohloupil nebo ne. Treba se nekdo pouci zaroven semnou :D

PříspěvekNapsal: 22 zář 2012 06:11 
Diskutér

Nevim, zad dotaz patri zde a spravne se poptam :) U BA jsem v Executive Club bronzovym skoroclenem (stanu se po letu ze SAN do PRG), ale letel jsem taky s Alaska Airlines, ktere jsou s BA v mileage programu (nebo jak to spravne napsat) - kdyz koukam na strance BA na svuj ucet, vidim tam pouze mile nalitane s BA, ale ne jiz mile, nalitane s Alaska - jak je tam dostat? Pokud to tedy vubec jde, je to totiz peknych 2 x pres 2500 mil. Nejak tomu moc nerozumim a kdyz uz jsem se zaregistroval u BA, tak bych to tam tedy rad mel ;)

PříspěvekNapsal: 22 zář 2012 06:59 
VIP

To je dotaz který bys měl směřovat asi na BA. Bez znalosti detailů tarifních podmínek letů s AS těžko soudit a radit.
Buď je to:
A) Chyba; a pak to musíš reklamovat u BA
B) Nějaká výjimka z pravidel a žádné míle nedostaneš podobně jako si BA a AA nedávaly žádné míle členům svých věrnostních programů za prolety u druhé společnosti u TATL letů.
C) Jenom to chvíli trvá než se prolety objeví na výpisu. Jestli si se zrovna vrátil z Havaje tak tomu dej týden, dva a uvidíš.

Riziko z prodlení asi nehrozí, předpokládám správně že "bronzová" úroveň je stejně bezcenná jako "stříbrná" resp. Elite u SkyTeamu, tzn. prakticky jediný benefit hmatatelný benefit je pár % mílový bonus a kartička jiné barvy?

PříspěvekNapsal: 22 zář 2012 12:07 
Diskutér

Diky za info, pockam tedy jeste - jako mas pravdu, benefit s mymi milemi asi zadny extra nedostanu, ale jde mi o princip :)

PříspěvekNapsal: 27 zář 2012 13:41 
VIP

Jaký nejlepší benefit program je pro lety operované BA?

Nikdo neví, který program je nejlepší?

PříspěvekNapsal: 14 úno 2013 22:36 
Tazatel

Ahoj, je možné na letu PRG-LHR-MIA-TPA vynechat poslední let? První dva lety PRG-MIA jsou operované BA. MIA-TPA jsou Am. Airlines. Chtěli bychom využít akci Praha - TAmpa. Vzhledem k tomu, že se pak stejně přesouváme do FOrt Myers je nám fuk na jakém letišti vystoupíme, ale vzhledem k času by bylo lepší Miami. To mám oznámit, že chci zavazadlo jen do Miami, nebo jak? Nemůže být nějaký problém pak na imigračním? Vím, že se to tady někde probíralo, ale nemůžu to najít. dík moc H.

PříspěvekNapsal: 14 úno 2013 22:41 
VIP

helena píše:
Ahoj, je možné na letu PRG-LHR-MIA-TPA vynechat poslední let? První dva lety PRG-MIA jsou operované BA. MIA-TPA jsou Am. Airlines. Chtěli bychom využít akci Praha - TAmpa. Vzhledem k tomu, že se pak stejně přesouváme do FOrt Myers je nám fuk na jakém letišti vystoupíme, ale vzhledem k času by bylo lepší Miami. To mám oznámit, že chci zavazadlo jen do Miami, nebo jak? Nemůže být nějaký problém pak na imigračním? Vím, že se to tady někde probíralo, ale nemůžu to najít. dík moc H.

Po vynechani segmentu dalsi lety propadaji, takze pokud nemas jednosmernou letenku, tak se nazpatek do Prahy nedostanes.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 671 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 45  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina