Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 05 pro 2022 06:20

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 569 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 38  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: USA - Západ
PříspěvekNapsal: 25 dub 2011 07:49 
VIP

Peetr88 píše:
nevim jestli jste nekdo byl na North Rim Grand Canyon. za sebe maximalne doporucuju. pri prvni navsteve je lepsi South Rim ale North Rim ma svoje kouzlo akorat je od listopadu do dubna kvuli snehu nepristupnej

US67 se otevírá dokonce až někdy v půlce května, což mi přijde trochu přitažené za vlasy ale bohužel je to tak.
Vlastní zkušenost nemám, ale obecně se West Rim, který provozují rudé tváře, považuje za klasickou past na turisty, která důkladně provětrá kapsu ať už chcete utrácet nebo ne (Indiáni zřejmě převzali know-how z Prahy).

PříspěvekNapsal: 25 dub 2011 09:10 
Diskutér

Hatikva píše:
Peetr88 píše:
nevim jestli jste nekdo byl na North Rim Grand Canyon. za sebe maximalne doporucuju. pri prvni navsteve je lepsi South Rim ale North Rim ma svoje kouzlo akorat je od listopadu do dubna kvuli snehu nepristupnej

US67 se otevírá dokonce až někdy v půlce května, což mi přijde trochu přitažené za vlasy ale bohužel je to tak.
Vlastní zkušenost nemám, ale obecně se West Rim, který provozují rudé tváře, považuje za klasickou past na turisty, která důkladně provětrá kapsu ať už chcete utrácet nebo ne (Indiáni zřejmě převzali know-how z Prahy).

jj mas pravdu. presny datum je 15. kvetna v 8:00 :). West Rim jsem nebyl, Skywalk me nikdy nelakal a mas pravdu v tom ze to jsou prachy a prachy. North Rim je prave uzasnej v tom, ze tam je neporovnatelne min turistu

PříspěvekNapsal: 25 dub 2011 15:37 
Moderátor

Jj, North Rim je fajn, je tam víc míst kam se dá dojet autem, a málo lidí. Akorát je to v lese, takže do poslední chvíle nevidíš, že jsi u GC :-)

West Rim nikdo soudný tady z fóra nepojede, když už do něčeho valit prachy, tak spíš výlet letadlem nebo vrtulníkem, letiště je kousek od South Rimu (od té největší vesnice na západním konci).

PříspěvekNapsal: 25 dub 2011 18:29 
Diskutér

alexx píše:
Jj, North Rim je fajn, je tam víc míst kam se dá dojet autem, a málo lidí. Akorát je to v lese, takže do poslední chvíle nevidíš, že jsi u GC :-)

tohle ja prave na North Rim miluju :)

PříspěvekNapsal: 25 dub 2011 20:46 
Diskutér

My přijeli na North Rim vloni na začátku května...ZAVŘENO :shock: Naštěstí díky milé recepční z posledního motelu před vjezdem do NR jsme dostali ofocenou topografickou mapku a po asi 50 mílích po lesních cestách jsme přijeli ke Grand Canyonu. Opravdu adrenalin...ale ten pohled a to absolutní ticho stálo za to.

PříspěvekNapsal: 25 kvě 2011 07:03 
VIP

Tak pomalu asi zacinam chapat, proc sa v USA musi cekat nejaky cas mezi tim nez si zbran objednate a nez ju dostanete. Stacili me dve prochazky po Stripe ve Vegas a mam aktulane chut to tam krapet procistit, nejaku "painless" bych rozhodne uzivil. Tech mexikancu neustale lupajicich a vnucujicich reklamy do bordelu, ci ceho, to je naprosto neskutecne. Nekolik stovek enom mezi MGM a Caesarem. [blijicismajlik].

PříspěvekNapsal: 25 kvě 2011 09:12 
VIP

Tak to zrovna se mi libi,beru to jako atrakci,zatim jsem to jinde ve svete nevidel.Preju Ti prijemny pobyt a tesim se na dalsi zazitky.

PříspěvekNapsal: 25 kvě 2011 14:33 
VIP

Takhle se vydělává z cestovního ruchu! Vem si kolik lidí ty peníze ale dá, když už tam jsou...Nedělají to jen Indiáni, tohle se objevuje na mnoha místech v západní Evropě i Severní Americe...takhle se vydělává a subjekty cestovního ruchu v ČR se mají ještě co učit...nemyslím, že by to byla doména Prahy (nebo bych rád slyšel příklad)

PříspěvekNapsal: 25 kvě 2011 15:08 
VIP

anavi píše:
Tak to zrovna se mi libi,beru to jako atrakci,zatim jsem to jinde ve svete nevidel.Preju Ti prijemny pobyt a tesim se na dalsi zazitky.

Tak na tomto druhu atrakci sa asi neshodnem :) Nicmene je to zatim jedno z hodne mala negativ tu na jihozapade, to si zas jinak nemozu stezovat.

PříspěvekNapsal: 25 kvě 2011 15:39 
Diskutér

Na skywalku jsem nebyl, ale neverim ze se neco vyrovna vychodu slunce, kdyz vidis, jak vsechno hraje barvama a bozsky klid. Jestli je k tomu libo adrenalin, muzes si sednout primo na hranu (na to jsem koule nemel :))))

PříspěvekNapsal: 25 kvě 2011 18:56 
Diskutér

Sau píše:
anavi píše:

Tak na tomto druhu atrakci sa asi neshodnem :) Nicmene je to zatim jedno z hodne mala negativ tu na jihozapade, to si zas jinak nemozu stezovat.

Kua nestvi ;). Jaci Mexikanci zas? Tak to vypada, ze budu tez nadseny

PříspěvekNapsal: 25 kvě 2011 19:39 
VIP

Aaaale zadni :mrgreen: Maxinalne sem tam nejaky, nic velkeho, nic co by stalo za rec :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 25 kvě 2011 21:59 
Diskutér

Tak to se mam na co tesit. Ja, ktery jezdim jen do lokalit kde je nevyzadany kontakt s obyvatelstvem omezen na nejnutnejsi miru

PříspěvekNapsal: 15 lis 2011 15:26 
Návštěvník

Ahoj, ráda bych se přepravila letecky z New Yorku do nějakého města v blízkosti Yellowstone parku. Dle mapy mi nejlépe vychází Helena v Montaně. Máte někdo zkušenost s tímto přeletem? Doporučíte mi leteckou společnost nebo jiné město, které by bylo blízko parku a letenka by tam z New Yorku vyšla levně? Hledám nějaké město cca max. 5 hodin jízdy autem. Předem díky

PříspěvekNapsal: 15 lis 2011 16:04 
Moderátor

Salt Lake City. Je to velké město a je to půl dne jízdy autem ještě k tomu docela zajímavou krajinou a oblastí.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 569 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 38  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina