Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 18 zář 2019 09:11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 45 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Mexiko: Mexico City
PříspěvekNapsal: 30 pro 2009 21:18 
Diskutér

Hledam letenku na konkretni terminy, pro moji segru (plus minus den) - 19. ledna PRG - MEX, 14. unora MEX - PRG, zatim jsem nejlevneji u KLM 18tisic, (Iberii mi to naslo o 2tis mene, ale s 8 hodinovym cekanim pres noc v Barcelone). Nemate nekdo tip, popripade ma cekat na povanocni vyprodej- bude-li? Diky moc :-)

Předmět příspěvku: Re: Mexico City
PříspěvekNapsal: 30 pro 2009 21:47 
Moderátor

Z Vídně, opět s Iberiií, by to bylo za 474 EU, ale s čekáním přes noc v Madridu.
Před pár lety jsem využil Amigo program a dostal od Iberie noc ve 4*hotelu v centru s transferem i jídlem zdarma. Neví někdo znalý, jestli to ještě funguje, příp. za jakých podmínek? To by nemuselo být po sestru nepříjemné...

PříspěvekNapsal: 31 pro 2009 10:53 
Tazatel

martin.kolisch píše:
Hledam letenku na konkretni terminy, pro moji segru (plus minus den) - 19. ledna PRG - MEX, 14. unora MEX - PRG, zatim jsem nejlevneji u KLM 18tisic, (Iberii mi to naslo o 2tis mene, ale s 8 hodinovym cekanim pres noc v Barcelone). Nemate nekdo tip, popripade ma cekat na povanocni vyprodej- bude-li? Diky moc :-)

koukáš se pozdě..já letím s Iberii z PRG přes MAD a MEX do GUA za 14500..kupovano v listopadu..potom sli letenky pekne nahoru

PříspěvekNapsal: 31 pro 2009 11:04 
Tazatel

martin.kolisch píše:

Je možné ještě zkusit promo u Mexicany..ale je to z LGW

Předmět příspěvku: Mexico city 28.2. - 10.3. 2011
PříspěvekNapsal: 15 pro 2010 10:56 
Nováček

Ahoj,

nebyla by nejaka letenka do Mexico city ve vyse uvedenych datech (+/- par dni)? Odlet z Vidne nebo Nemecka neni problem. Zatim nejlevneji vychazi z Nemecka AirFrance a KLM, cca 700EUR...
Loni se nam pres AKCNI LETENKY podarilo sehnat Norimberk>Pariz>MEX za cca 11tis kc...

Diky moc

Předmět příspěvku: Re: Mexico city 28.2. - 10.3. 2011
PříspěvekNapsal: 15 pro 2010 11:31 
VIP

Ja som podobné niečo hľadal nedávno pre známeho.
Najlacnejšie mi to vychádzalo z Milána s Alitalia. Do Milána lieta Ryanair.
Na Tvoj temín (28.2. - 9.3.) to vychádza cca 760 USD, čo je nejakých 580 euro.
Také som našiel na http://www.kayak.com

PříspěvekNapsal: 15 pro 2010 12:18 
Moderátor

Kugita píše:
martin.kolisch píše:

Je možné ještě zkusit promo u Mexicany..ale je to z LGW

Mexicana je out of service :(

Předmět příspěvku: Re: Mexiko: Mexico City
PříspěvekNapsal: 15 pro 2010 15:11 
VIP

Ešte je taká last minute možnosť, že na stránke
http://www.ltur.com/de/superlastminute/flug
sú last minute ponuky (s odletom do 72 hodín).
A tam býva Mexico, hoci nie hlavné mesto, ale Cancún.

Ale je skôr len taký nápad, nie reálna alternatíva, keď chceš ísť a nielen čakať na náhodu.

Předmět příspěvku: Letenka z USA do Mexika
PříspěvekNapsal: 26 dub 2011 15:19 
Tazatel

Hezké podoledne,
hledám zpáteční letenku a žádám o pomoc.

Odlet: Od Detroitu po New York
Přílet: Mexico City
Datum: první dva týdny v září

Našel jsem nejlevnější za 412 USD se spirit.com, 9.9. - 16.9. z Detroitu do Mexico City.
Je možné nalézt, ještě nějakou levnější?
Mohli by jste mi doporučit nějakou last minute?
Prohledal jsem lety s deltou, jetblue.

Předmět příspěvku: Re: Letenka z USA do Mexika
PříspěvekNapsal: 26 dub 2011 16:11 
Návštěvník

Můžu se zeptat, kde konkrétně budeš pobývat? Tvoje rozmezí odletů je poměrně široké a nejsem si jist jestli se ti vyplatí jezdit někam dál za lepší cenou.
Pro příklad na tvoje data 9 až 16 namátkou Chicago na travelpapa 283 usd, Indianapolis 383 usd Boston 350, Pittsburgh na studentsuniverse za 370...

PříspěvekNapsal: 26 dub 2011 16:41 
Tazatel

Díky za tipy.
Budu přebývat v Clevelandu. Takže v úvahu připadá odlet ze Chicaga za těch 283 usd.
A jsou nějaké jiné vyhledávače než travelpapa nebo studentsuniverse? Nejsou v tom zběhlý ve vyhledávání letů v USA. Stačí mi napsat jen odkaz a konkrétní let si už dohledám. Díky moc

PříspěvekNapsal: 26 dub 2011 16:44 
VIP

Teď nemám čas hledat, ale před měsícem jsem hledal CUN - JFK a překvapivě vyšlo nejlépe letět s AA, tak se jukni, ve výčtu jsi to neuváděl...

PříspěvekNapsal: 27 dub 2011 00:00 
Návštěvník

Jo Cleveland, hned bych se zase podíval do Cedar Point :)
Jinak vyhledávačů je opravdu mnoho. Zkus si zadat data do momondo.com a budeš mít hezkej přehled. Momentálně jsem to Chicago našel za 299 USD třeba na hotwire nebo přímo na stránce US airways, ale nevim jestli se tam dá bookovat s českou kartou. Na úplně stejnou cenu se dostaneš i s se slevovým kuponem na pelikánovi.
A vlastně ještě musíš u všech amerických společností připočítat cenu za odbavené zavazadlo u US airways je to tuším 25 dolarů za směr.

Předmět příspěvku: letenka Mexiko
PříspěvekNapsal: 26 lis 2011 17:23 
Kolemjdoucí

Ahoj všem,

rád bych se na tomto fóru poradil s experty na vyhledávání levných letenek. Sháním letenku ze stredni Evropy do Mexika (ideálně do Mex. city), na přibližně 2 týdny s odletem kolem nového roku. Snažím se najít něco rozumného už asi 3 týdny, ale nemůžu se dostat pod 20 000 Kč. Zkoušel jsem hlavně hledat na Kayaku, matrix.iata, české servery, ale nic...

Nenarazil čirou náhodou někdo na něco levnějšího? Nebo nemáte jakékoli tipy, kde zkusit hledat?

Předem díky moc za jakékoli komentáře!

Předmět příspěvku: Re: Mexiko: Mexico City
PříspěvekNapsal: 27 lis 2011 13:21 
Diskutér

http://www.fly4free.pl/europa-ameryka-polnocna-kanada-usa-od-856-zl/
dole v diskuzi píšou, že se dá u Air Europa koupit RT letenka do MEX za cca 255 €, ale s odletem z AMS, do AMS se dostaneš z PRG s EZY. Rezervaci na Air Europa je třeba provádět ve francouzštině.

Přílohy:
print.jpg
print.jpg [ 78.36 KiB | Zobrazeno 6229 krát ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 45 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina