Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 19 zář 2019 04:01

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Jetstar Airways
PříspěvekNapsal: 09 srp 2010 20:05 
Diskutér

Letím v září ze SIN na Bali a zpět s JetStar.Má někdo zkušenosti?Děkuji předem za Vaše informace.

Předmět příspěvku: Re: Jetstar Airways
PříspěvekNapsal: 15 říj 2010 09:45 
Diskutér

Jaký byl let? Letím, nebo doufám že poletím (nedaří se mi rezervovat letenka, jejich rezervační systém je fakt krizovej...) v prosinci z Manily do Singapuru ...

PříspěvekNapsal: 15 říj 2010 10:20 
VIP

George píše:
Letím v září ze SIN na Bali a zpět s JetStar.Má někdo zkušenosti?Děkuji předem za Vaše informace.

Na jaře jsem s nima letěl PNH-SIN // SIN-KUL a zážitek neutrální až mírně pozitivní. Rozhodně nenadchnou, ale asi ani nezklamou. Letadlo nové, čisté s málo místem pro nohy. Odlet ze SIN s mírným zpožděním, v KUL létají na normální mezinárodní letiště ne na LCCT.
Na mně dělali dojem takové sterilní preciznosti... podobně jako Singapur.

PříspěvekNapsal: 16 říj 2010 02:14 
VIP

Na psaní TR jsem příliš líný a ani mne vlastně nenapadá co bych tam psal, ale pro případné zájemce připojuji odkaz na pár fotek z letu PNH-SIN v březnu 2010:

http://img.fotoalba.centrum.cz/img6/253 ... _j2zxo.jpg

http://img.fotoalba.centrum.cz/img15/25 ... o0qfwa.jpg

http://img.fotoalba.centrum.cz/img20/25 ... 9kkbgr.jpg

http://img.fotoalba.centrum.cz/img16/25 ... djctu7.jpg

http://img.fotoalba.centrum.cz/img16/25 ... fkmedn.jpg

PříspěvekNapsal: 16 říj 2010 05:29 
Diskutér

Let byl v klidu a absolutně podle letového řádu.Klasická nízkonákladovka,všechno občerstvení placené/dobré ceny/.Airbus byl absolutně čistý,téměř nový, což bylo plus a prakticky prázdný,což bylo ještě větší plus.Pozor na nadváhu zavazadel,příruční zavazadlo se však neváží. :lol:

PříspěvekNapsal: 13 pro 2010 20:28 
Diskutér

Tak let MNL - SIN naprosto v pohodě, servis na vysoký úrovni, letadlo vonělo ještě novotou :-) prostě pohoda jazz :-)

Předmět příspěvku: Jetstar vs. AirAsia
PříspěvekNapsal: 27 bře 2011 09:45 
Návštěvník

Priletim 20.5. okolo 5:10 na LCCT v KUL. Potrebuji se dostat do Manily. Jedna moznost je letet ze stejneho terminalu s AirAsia do CRK a dojet to autobusem. Nebo to vzit Jetstarem z KLIA pres SIN do MNL. Co by jste mi doporucili? Na penize to je stejne. Jinak jsem koukal, ze Jetstar ma dost zrusenych letu, kdyz se koukam na stranky SIN. Rozhodne vic nez treba Cebu Pacific. :shock: Jo taky se pak musim dostat zpatky, leti mi to 7.6. v 1:20. Muj prvni long-haul s lowcosty, tak jsem opatrnejsi.

Předmět příspěvku: Re: Jetstar vs. AirAsia
PříspěvekNapsal: 27 bře 2011 09:53 
Diskutér

Minuly mesic jsme leteli s obema KUL-SIN a SIN - DPS. Zdalo se mi, ze Jetstar ma starsi letadla a vice osmudlane vybaveni. Kamarad, ktery je vetsi mel hodne problemy s mistem na nohy. Jako plusko bych uvedla, ze podavali free snack (nejaka buchticka a kelimek vody).
Osobne bych sla do Air Asia, uz kvuli prestupu ze stejneho terminalu. Pokud ti teda nevadi ten bus do Manily.

Předmět příspěvku: Re: Jetstar vs. AirAsia
PříspěvekNapsal: 27 bře 2011 10:11 
Diskutér

Myslím,že nejrozumější je to vzít přímým letem s Cebu Pacific z KL do Manily. Clark je ještě dost daleko a jestli nechcete zůstat na Luzonu nebo podívat se do Manily (moc nedoporučuju), tak bych letěl spíš právě do Manily a hned pryč.
Jinak na přelomu května/června už jsou na větší části Filipín běžné monzuny, i když tajfuny by ještě hrozit neměly (ty nastupují až od cca července), takže doporučuju plánovat s rozvahou a nechat si nějaký čas na rezervu v případě zrušených letů.

PříspěvekNapsal: 27 bře 2011 19:36 
Návštěvník

Dekuji za postrehy. Cebu leti az 20 hodin po priletu. Nechce se mi tak dlouho cekat. CRK nakonec mozna nebude takovy problem. Mozna mne tam nekdo vyzvedne a pojedem do Subicu. Slo mi spise o zkusenosti se zrusenymi lety. Cebu Pacific je v tom oki, ani zpozdeni nejsou tak hrozna. Zestair taky.
to Stepik: Manila se ti zda peklo, tak na prvnich 10-15 priletu, pak uz si zvyknes. :lol: Manilu nezmenis.

PříspěvekNapsal: 07 čer 2011 20:06 
VIP

Zdar. Dneska na myairdeals bylo, že jetstar slaví sedmý narozky a "prej" mají akci 1+1. Ovšem když se kouknu na jejich stránky nebo rezervační systém, tak ani slechu o tom...vidí někdo něco jihýho? dík

PříspěvekNapsal: 08 čer 2011 13:10 
Tazatel

Lidem z mailing listu to poslali den dopredu. Primej link na objednani 1+1 v terminech 26/10 (po ms v rugby) do vanoc a pak myslim pulka ledna dal. Jednalo se o Novozelandskej Jetstar, takze to byly lety z NZ vnitrostatne i return a mezinarodni jen ze zelandu pryc - Australie, singapur. Ted by to melo byt k dispozici vsem do pulnoci. 8 cervna myslim.
Jinak z Jetstar jen nejlepsi zkusenosti, nacas, novy vyvoneny letadla a prijemnej personal. Seat pitch dostacujici - byl sem svedkem toho jak se tam nasoukal celej tym ragbistu z Crusaders a to nesedeli na "lepsich" mistech.
A jeste male varovani - v Australii pozor na Tiger Airways - zdaji se levnejsi, ale rusi lety na posledni chvili, nechaji vas ve stychu a penize zpet posilaji za 4-6 tydnu. Mezinarodne snad v klidu, to jeste nemam zkusenost.

PříspěvekNapsal: 11 črc 2011 19:51 
Diskutér

Hrabouch píše:
Lidem z mailing listu to poslali den dopredu. Primej link na objednani 1+1 v terminech 26/10 (po ms v rugby) do vanoc a pak myslim pulka ledna dal. Jednalo se o Novozelandskej Jetstar, takze to byly lety z NZ vnitrostatne i return a mezinarodni jen ze zelandu pryc - Australie, singapur. Ted by to melo byt k dispozici vsem do pulnoci. 8 cervna myslim.
Jinak z Jetstar jen nejlepsi zkusenosti, nacas, novy vyvoneny letadla a prijemnej personal. Seat pitch dostacujici - byl sem svedkem toho jak se tam nasoukal celej tym ragbistu z Crusaders a to nesedeli na "lepsich" mistech.
A jeste male varovani - v Australii pozor na Tiger Airways - zdaji se levnejsi, ale rusi lety na posledni chvili, nechaji vas ve stychu a penize zpet posilaji za 4-6 tydnu. Mezinarodne snad v klidu, to jeste nemam zkusenost.

ahojte planujeme let s Jetstar SIN - PHN v termine 21.12.2011 , chcem sa opytat ci uz mali nejaku akciu na toto obdobie , alebo to kupit uz teraz aby ta cena neišla hore, momentalne tato letenka ow stoji 90SGD.
dakujem za rady

PříspěvekNapsal: 12 črc 2011 02:47 
Tazatel

[quote="fevlad]ahojte planujeme let s Jetstar SIN - PHN v termine 21.12.2011 , chcem sa opytat ci uz mali nejaku akciu na toto obdobie , alebo to kupit uz teraz aby ta cena neišla hore, momentalne tato letenka ow stoji 90SGD.
dakujem za rady[/quote]
Ta akce 1+1 uz je rozprodana. Kupoval bych urcite ted. Alternativa s AirAsia Sin-Kul stoji 8$ a pak Kul-Phn 60$. Oboje PROMO ( normalne 41$ a 105$) Takze si myslim ze 90$ plus baglik u JQ je moc pekna cena.

PříspěvekNapsal: 17 srp 2011 09:54 
VIP

ahoj, sledujete někdo trochu vývoj cen Jetstaru? Kamarádka chtěla koupit v listopadu Bangkok-Singapur-Auckland, stálo to cca 5300,-kč, a když jsme včera seděli s kartou u kompu, že to koupíme, cena vyskočila o 3000,-kč nahoru. Teď to stojí ve všech měsících zhruba stejně- od srpna do ledna, bez větších výkyvů. Máme ještě počkat, v naději na nové akční ceny, nebo se smířit se současnou?

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 28 ]  Přejít na stránku 1, 2  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina