Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 26 čer 2019 06:52

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Gran Canaria
PříspěvekNapsal: 27 bře 2010 19:30 
Diskutér

Ahojte, vie mi niekto poradit ubytovanie na Gran Canaria? Vyuzil som lacne letenky od Spanair. Budem tam 4 dni, je mi v podstate jedno kam pojdem z letiska, odporuca sa Maspalomas, tak asi tam. Bol tam niekto? Chcel by som taku pohodicku, to znamena co najjednoduchsie spojenie z letiska Las Palmas, nieco skor tichsie a pri plazi. Cena tak 25-40 Eur na noc. Diki.

Předmět příspěvku: Re: Gran Canaria
PříspěvekNapsal: 27 bře 2010 20:40 
VIP

Apartamentos Las Dunas, Avenida De Marruecos Nº 2, 35100 Playa del Ingles
40/noc apartmán, prakticky u pláže, doprava z letiště 3,40 E a vystupuješ až na konečný, takže se nestratíš

Předmět příspěvku: ubytování na Gran Canarii
PříspěvekNapsal: 17 led 2011 21:42 
Návštěvník

technický dotaz: při rezervaci pokoje přes booking.com je uvedeno dítě zdarma při použití stávajících postelí, přes hostelworld.com je podstatně lepší cena, ale v podmínkách hotelu tato možnost uvedena není. má s tímto někdo nějakou zkušenost?
díky.

PříspěvekNapsal: 17 led 2011 22:09 
Diskutér

Podivej se, jestli je to uplne stejny typ pokoje. Pokud se ti zda, ze jo a v podminkach hotelu neni vylozene napsano, ze toto nelze, tak jim napis primo do hotelu dotaz, ale urcite s tim problem mit nebudes. Jinak hostel... je pro tuto destinaci levnejsi nez booking.com. Jeste se podivej na alpharooms.com. Taky jsem to nedavno resil ;)

Naposledy upravil Blažena dne 17 led 2011 22:13, celkově upraveno 1

PříspěvekNapsal: 17 led 2011 22:13 
Diskutér

Zkus také toto
http://www.travelrepublic.co.uk/

PříspěvekNapsal: 18 led 2011 15:17 
Diskutér

Rozhodne hladaj ubytovanie na Playa de Inglez
Chodí tam z letiska mestská doprava ako pred týmto písal kolega

PříspěvekNapsal: 21 led 2011 03:15 
Tazatel

Ahoj,

s přítelkyní máme na měsíc říjen zakoupené letenky na Gran Canaria s Ryanairem. V současné chvíli sondujeme situaci okolo nabídky ubytování na ostrově. Co se komfortu týče, nejsme vůbec nároční. Stačí nám pouze dvě postele a sprcha. Na místě pobytu nám také nezáleží, plánujeme zapůjčení auta. Prozatím se nám podařilo najít v termínu 7.10.-17.10. nejlevnější ubytko přes alpharooms za 191 EUR pro oba ( 10 nocí ). Na ostatních vyhledávačích jsme nepochodili. Pokud by měl někdo tip na obdobně cenově výhodné či výhodnější ubytko, budu rád za doporučení.

PříspěvekNapsal: 21 led 2011 06:49 
Diskutér

eorgos píše:
Ahoj,

s přítelkyní máme na měsíc říjen zakoupené letenky na Gran Canaria s Ryanairem. V současné chvíli sondujeme situaci okolo nabídky ubytování na ostrově. Co se komfortu týče, nejsme vůbec nároční. Stačí nám pouze dvě postele a sprcha. Na místě pobytu nám také nezáleží, plánujeme zapůjčení auta. Prozatím se nám podařilo najít v termínu 7.10.-17.10. nejlevnější ubytko přes alpharooms za 191 EUR pro oba ( 10 nocí ). Na ostatních vyhledávačích jsme nepochodili. Pokud by měl někdo tip na obdobně cenově výhodné či výhodnější ubytko, budu rád za doporučení.

jenom jsem na to mrkl a nic levnejsiho jsem nenasel, asi tech 19E/noc je strop

PříspěvekNapsal: 21 led 2011 07:03 
Diskutér

Na www.travelrepublic.co.uk máš od 180-200 euro asi 10 možností v daném termínu...

PříspěvekNapsal: 18 kvě 2011 10:47 
VIP

Vzhledem k rannímu odletu uvažuji, jakou zvolit formu stravování poslední den. Při full board začíná stravování obědem a končí snídaní?

Nemá někdo zkušenosti s hotelem Ifa Continental? Přijde mi, že na ranní odjezd autobusu by mohl být ideální...

PříspěvekNapsal: 18 kvě 2011 10:56 
VIP

Ano, tak to je.

Ale v naproste vetsine hotelu to klidne zmenej. Mam dobrou zkusenost prave ze Spanelska, ze mi pri jednonocnim pobytu dali snidani o den driv, ten druhy jsem jel rano...

PříspěvekNapsal: 21 čer 2011 19:35 
VIP

http://es.letsbonus.com/las-palmas/gran ... otel-julio

Předmět příspěvku: Gran Canaria - hledám levné ubytování
PříspěvekNapsal: 17 lis 2011 09:57 
VIP

právě plánuji výlet na Gran Canaria a rád bych využil zkušenosti těch, co tady hledali ubytování přede mnou. Jsme cestovatelé, kterým nejde o komfort, spíš se chceme dostat na zajímavá místa, hodně toho vidět a zažít, a mělo by to být co nejlevnější.

už jsem dostal pár dobrých tipů k programu na ostrově, teď zbývá pořešit ubytování.
prosím o zhodnocení plánu a nápady, jak to zajistit co nejlevněji:

přiletíme po čtyřdenním výletu z Anglie, takže první noc bychom chtěli spát někde kolem Playa de Ingles / Maspalomas, kde by mělo být nejtepleji, trochu si odpočineme na pláži, vykoupeme, atak.
To by měla být noc 14-15 prosince.

pak vyrazíme na 2 dny do vnitrozemí na přechod hor, tam se vyspíme někde pod širákem (15-16. prosince)

další dvě noci pak hledáme ubytování na nějakém všestranně zajímavém místě: kde se dá na chvilku i koupat, ale hlavně chodit po okolí a něco vidět. (16-18.prosince).
Přemýšlím o Puerto de Mogán, Arucas? Nebo něco poraďte,

poslední noc (18-19.prosince) uz přespíme na letišti, 19.12 v 6 ráno se vracíme do BTS.

Prošel jsem samozřejmě mnoho vyhledávačů ubytování (hotels.com, hotelscombined.com, travelrepublic, alpharooms, opodo.de s 20% slevou..), ale ceny při takhle malém počtu nocí (1 a 2 noci zvlášť) nejsou tak dobré a taky nabídka hotelů je menší.
Jsou nějaké možnosti, které jsem ještě nezkusil, jak ubytování pořídit levněji?

PříspěvekNapsal: 17 lis 2011 13:02 
Diskutér

lukino píše:
Vzhledem k rannímu odletu uvažuji, jakou zvolit formu stravování poslední den. Při full board začíná stravování obědem a končí snídaní?

Nemá někdo zkušenosti s hotelem Ifa Continental? Přijde mi, že na ranní odjezd autobusu by mohl být ideální...

pokial je to ešte aktuálne , ja som bol v Ifa Continental s manželkou 10 dní ALL.Pýtaj sa.

PříspěvekNapsal: 08 pro 2011 18:51 
Diskutér

Ryanair uz predava z BTS aj Gran Canariu na leto. Bude sa lietat utorky a piatky.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina