Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 21 lis 2019 04:27

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Florida - Orlando
PříspěvekNapsal: 07 led 2010 18:19 
Návštěvník

Zdravím chtěl jsem se zeptat jaká je dobrá cena letenky na Floridu... Odlet 28. červen a návrat 17. červenec samozřejmě plus mínus pár dní nevadí.. Odlet z Prahy a blízkých německých měst.. Díky

Předmět příspěvku: Re: Florida - Orlando
PříspěvekNapsal: 07 led 2010 20:02 
Návštěvník

Děkuju.. ještě bych taky asi počkal, ale zajímalo by mě jaká je reálná cena.. díky.. :-) co můžu už považovat v tomhle termínu za super.. co třeba hned koupit když se objeví...

Předmět příspěvku: USA: Orlando
PříspěvekNapsal: 28 čer 2010 13:16 
Nováček

Chtel bych cestovat Praha - Orlando v terminu 9.9 - 2.10. Pokud mozno tak deltou, chtel bych se zeptat jestli mate nekdo zkusenosti s koupi letenky, zda koupit ted za nejakych 18000 kc nebo jestli delta dela nejaky akce pres leto? Diky za radu

Předmět příspěvku: Re: USA - Orlando (zari 2010)
PříspěvekNapsal: 28 čer 2010 17:40 
VIP

Sleduj Airstop nebo Nacesty,stale jsou tam prubezne porad lety z Nemecka za cca 13000,nenito sice primo Orlando,ale myslim,ze by to na Floride nemelo vadit.

Předmět příspěvku: Orlando léto 2015
PříspěvekNapsal: 15 říj 2014 18:56 
Nováček

Jaka je dobra cena za letenku Praha-Orlando? Vůbec nemám představu. Moc děkuji za info :-)

Předmět příspěvku: Re: Orlando léto 2015
PříspěvekNapsal: 15 říj 2014 21:07 
VIP

Otázka je položena špatně, řekli by mnozí /vč. mě, proto reaguji/. Ale nic ve zlém, pokusím se odpovědět.
Pokud k tomu není není zvláštní důvod, do Orlanda se v létě nejezdí, je tam dost vedro.
Florida je spíš na podzim, září, říjen, i listopad, nebo pak únor, březen, duben, květen.
Je skoro úplně jedno, jestli se letí do Orlanda, Miami, nebo Fort Myers, většina návštěvníků stejně chce po Floridě jezdit autem a vzdálenosti tam nejsou velké.
Stačí projet hlavní stránku a pár nabídek tam je, byt už prošlých, ale odhad ceny lze z toho vyvodit. Je to cca +- 10000 kč, 8000 by byla super cena, ani 12000 není moc.
Není nic jednoduššího, než zkusmo zadat nějaký termín do vyhledávače letenek, např. KAYAK.COM a hned se vidí cena. A pořád sledovat AKCNILETENKY.COM , ono se něco zajímavého určitě objeví. Trvat pouze na odletu/příletu z/do Prahy letenku většinou prodraží.

Předmět příspěvku: Re: Orlando léto 2015
PříspěvekNapsal: 16 říj 2014 04:08 
Diskutér

Mvanova píše:
Jaka je dobra cena za letenku Praha-Orlando? Vůbec nemám představu. Moc děkuji za info :-)

jestli řešíš prázdniny dětí, tak pozor, obecně - ceny letenek do USA jsou od cca dubna pro období červenec/srpen dost nahoru, tak moc neváhej. Letos to zač. června začali zvedat a cena šla z cca 15 tis. na 28 a víc tisíc pro odlety červenec/srpen. Když tak zkus odlet do konce června, i to bylo letos o dost levnější než odlet v červenci.

Předmět příspěvku: Re: USA: Orlando
PříspěvekNapsal: 19 lis 2014 20:09 
Tazatel

Zdravím opět po dvou letech se chystám s rodinou do USA na Floridu. Docela mě překvapují ceny letenek , které se šplhají v červenci a srpnu 2015 až k 22 000 kč . Normálně před dvěma lety jsem do Chicaga platil za osobu 10 500 kč . Tak se chci zeptat zda máte zkušenosti kdy se ceny trochu pohnou směrem dolů nebo je to prostě tak nehorázně vysoká cena teď normální??? Díky

PříspěvekNapsal: 20 lis 2014 00:51 
VIP

22 tisíc je taká klasická cena za odlet z EU do USA cez leto... niekedy vyskočí akcia, ale to je tak 50:50... môže a nemusí :)

PříspěvekNapsal: 20 lis 2014 12:16 
Diskutér

Podívej se na odlety i z Vídně. My máme léto do MIA za 13tis a zkus to i přes Galileo. Občas je tam chybka.

PříspěvekNapsal: 11 led 2015 15:08 
Diskutér

Ahoj,
hledám pro kamaráda letenky na červenec 1.7.-30.7. (+-týden) na Floridu - Miami, zpáteční cesta z Orlanda nebo Daytona Beach. Odlet z ČR, SR, AT, DE, PL.
Zatím jsem našel přes Kayak nejlevnější multicity letenku z VIE do MIA a zpět z MCO do VIE za 17600 Kč s AF. Podobné ceny se dají najít i s BA. Koukal jsem i na Norwegian, ale na mé termíny jsou ceny bohužel trochu jinde a navíc musím přičíst cenu dopravy do Kodaně.
Je obecně nějaké místo v Evropě, odkud jsou letenky do USA levnější, případně kam do USA se létá nejlevněji? Dokoupit vnitrostátní přelet po USA už by pak nemuselo vadit. Akci na Z pobřeží jsem teď prošvihl, nicméně ceny přeletů na Floridu pak nebyli tak nízké, aby se mi to vyplatilo kombinovat.
Díky za pomoc.

PříspěvekNapsal: 14 led 2015 12:25 
Kolemjdoucí

Zdravim, zhanam letenku do Orlanda priblizne na 9.02.2015 plus minus, tak by som potreboval poradit ako a kde ju co najvyhodnejsie zohnat. A dalsia vec pri zadavani a objednavani sa objavila cena pre dospelu osobu od 18 do 64 rokov a ja letenku zhanam pre moju matku a ona ma 73, ze ci to nebude nejaky problem.Dakujem

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina