Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 20 říj 2019 01:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Spice Jet
PříspěvekNapsal: 14 pro 2009 21:50 
Tazatel

V breznu 2009 jsem presuny v Indii resil mistnim lowcostem SPICE JET.
Prvni let byl GOI - DEL a druhy VNS - DEL - BOM.
Letenky jsem kupoval pres jejich web....ceny byly libove....
Trochu jsem se toho bal, ale strach nebyl na miste.
Platil jsem kreditkou Mastercard. Vse bez problemu...Zarazilo me akorat, ze mi na email neprisla zadna konfirmace. Nastesti jsem si vytiskl Confirmation Page s kodem pri platbe.....
Prubezne jsem kontroloval lety pres jejich stranky ( PNR Lookup ).... Lety tam byly beze zmeny.....
Pak az v Indii 3 dny pred odletem mi od nich prisel email, ze let z GOI se posunuje o pulhodiny drive, nez byl potvrzen....Nakonec to melo prave tech tricet minut zpozdeni, takze se nic vlastne nestalo....
Vsechny lety byly tak na 90 % plne.... kazdy dostal zadarmo vodu s jejich logem....Cabin Crew velice ochotny, profesionalni....
Na jednom letu jsem si koupil sendvic ( ten byl ale hnusnej ).
Jinak naprosta spokojenost. Na presuny v Indii idealni....Akorat pocitat s indickymi letistemi a jejich kontrolami. Neni to tak brutal, jak pri mezinarodnich letech, ale taky fakt hodne kontroluji....ale asi to tak ma byt....
Letiste GOA nove, ciste, dobre fungujici...
Vnitrostatni terminal v Delhi se neda srovnat s mezinarodnim. Ten vnitrostatni je fungl novej, nalesteny podlahy, vsude cisto.....
Letiste ve Varanasi je mensi nez mistni vlakove nadrazi....chaos, bordel, priserny zachody.... Docela provoz.....Prevazuji vnitrostatni lety a par letu do Nepalu....

Předmět příspěvku: Re: Spice Jet
PříspěvekNapsal: 14 pro 2009 21:58 
Diskutér

Také jsem letěl v březnu se SpiceJet.com na lince Mumbai - Goa a zpět. Cena letenky byla velice solidní, let travel jenom hoďku, ale horko a dusno v letadle bylo hrozný. Měli jsme zpoždění 30 min, takže jsme asi hodinu seděli v letadle než jsme vůbec vystartovali a opravdu jsem se málem udusil. I po zapnutí klimatizace žádná sláva, ale předpokládám, že to bude asi tím, že Indiáni jsou zvyklí na jiné teploty než my tady a tak je teplota nastavena výše. Také jsem platil Mastercard, podmínkou je ale kartu na check-in fyzicky předložit!!!!!! jinak vám odmítnou přepravu. Sendvič byl celkem levný, docela ok. Jde o typický low-cost - nejsou tam ani plovací vesty - místo toho je třeba si vzít podsedák v případě nouze :))) bylo to docela komické, ale přepravit jsme se nakonec přepravili. Určitě bych s nima neváhal letět znovu, ikdyž toho vzduchu se děsím už teď!!

PříspěvekNapsal: 14 pro 2009 22:02 
Tazatel

czechtraveller8 píše:
Také jsem letěl v březnu se SpiceJet.com na lince Mumbai - Goa a zpět. Cena letenky byla velice solidní, let travel jenom hoďku, ale horko a dusno v letadle bylo hrozný. Měli jsme zpoždění 30 min, takže jsme asi hodinu seděli v letadle než jsme vůbec vystartovali a opravdu jsem se málem udusil. I po zapnutí klimatizace žádná sláva, ale předpokládám, že to bude asi tím, že Indiáni jsou zvyklí na jiné teploty než my tady a tak je teplota nastavena výše. Také jsem platil Mastercard, podmínkou je ale kartu na check-in fyzicky předložit!!!!!! jinak vám odmítnou přepravu. Sendvič byl celkem levný, docela ok. Jde o typický low-cost - nejsou tam ani plovací vesty - místo toho je třeba si vzít podsedák v případě nouze :))) bylo to docela komické, ale přepravit jsme se nakonec přepravili. Určitě bych s nima neváhal letět znovu, ikdyž toho vzduchu se děsím už teď!!

Jojo vzpominam si, ze kreditku chteli videt pouze v GOI.... staci ale ukazat jakoukoliv kartu... Vubec ji nezkoumali....

PříspěvekNapsal: 14 pro 2009 22:04 
Diskutér

volnym522 píše:
czechtraveller8 píše:

Jojo vzpominam si, ze kreditku chteli videt pouze v GOI.... staci ale ukazat jakoukoliv kartu... Vubec ji nezkoumali....

Aha, no tak mě jí zase zkoumali v Mumbai, v Goa se mi zdá, že ne.. No každopádně PŘIBALIT S SEBOU!!!! a vyhnout se zbytečným problémům, mají to přímo i v přepravních podmínkách, které jsem docela studoval, protože to byla moje první cesta do dalékoh světa :))

PříspěvekNapsal: 14 pro 2009 22:06 
Diskutér

Boeing 737-800 SpiceJet, Goa

Přílohy:
P3140441.JPG
P3140441.JPG [ 62.79 KiB | Zobrazeno 6000 krát ]

PříspěvekNapsal: 11 zář 2010 23:22 
Návštěvník

Ahoj vsem,
pravidelne sleduju toto forum a mel bych aktualne jednu radu,
treba prijde nekomu vhod a tak sem se teda konecne zaregistroval..

Aktulane sem k super kaufu (diky temto strankam) Budapest-Dilli-Praha,
za cenu kolem 6.000Kc, prikoupil Dilli-Kathmandu-Dilli za 2.600Kc od SpiceJet.

Nebylo to vsak jednoduchy, SpiceJet nechteli uznat platbu moji kartou,
tak sem si pres jedno rusky forum nasel tyto stranky:
http://www.travelocity.co.in/
a povedlo se, platba OK.
:)

PříspěvekNapsal: 12 zář 2010 06:13 
Diskutér

tak to je skoro libovvka,Kathmandu z Prahy za 8600.

PříspěvekNapsal: 12 zář 2010 12:47 
VIP

MASTA píše:
Ahoj vsem,
pravidelne sleduju toto forum a mel bych aktualne jednu radu,
treba prijde nekomu vhod a tak sem se teda konecne zaregistroval..

Aktulane sem k super kaufu (diky temto strankam) Budapest-Dilli-Praha,
za cenu kolem 6.000Kc, prikoupil Dilli-Kathmandu-Dilli za 2.600Kc od SpiceJet.

Nebylo to vsak jednoduchy, SpiceJet nechteli uznat platbu moji kartou,
tak sem si pres jedno rusky forum nasel tyto stranky:
a povedlo se, platba OK.
:)

ty jo to je sprostarna my jsme nakoupili s předstihem air india a oni otevřou novou linku...tak to zkusim letenku zrusit a koupit spicejet ne jen proto že je levnější ale abych se s nima proletel pri první navsteve to nevyslo...nijak se nemužu ale proklkat k tomu jak se dá zrušit nebo přebookovat itynerář na travelocity nebo makemytrip

PříspěvekNapsal: 29 pro 2010 14:54 
Kolemjdoucí

Ahoj,

mám problém ohledně platby kartou u SpiceJetu, přesně jak píše MASTA, potřebuji si koupit let z Delhi do Kathmandu, při platbě mi to pořád háže, že jsem zadala špatné informace o kartě. Dokážete mi nědko poradit, jak na to?

Díky

PříspěvekNapsal: 29 pro 2010 15:57 
Diskutér

Čím platíš? Já kupoval letenky u nich a platil mbank a "bez problémů" Respektive asi 3-4x mi to spadlo, což bylo při rezervaci pro osum lidí na budku to vše znovu vyplnit. Tak jestli mohu doporučit tuto kartu pokud jí máte.

PříspěvekNapsal: 29 pro 2010 16:10 
Kolemjdoucí

Mám Visa Classic (ČSOB), teď jsme akorád volala do banky, oni nevidí žádný problém s kartou. Že prý mám kontaktovat dopravce, ale do Indie opravdu volat nechci. Dnes jsem si zarezervovala letenku do Delhi, než budu mít koupenou letenku do Kathmandu, tak jí platit nechci.

PříspěvekNapsal: 29 pro 2010 17:35 
Diskutér

Pokud to jde zkusit prostě jinou kartu, za pokus to stojí.

PříspěvekNapsal: 29 pro 2010 18:34 
Návštěvník

Zdravim,
zkus to, jak jsem psal, koupit pres tento server:
--tady jsem kupoval i ja,
bude to mozna o malo drazsi, ale ne zas tak vyrazne,
jinak jsem zkousel platit primo u Spice Jet VISA kartou z mbank a neslo to.

Vyse uvedeny server travelocity jsem nasel v zahranicnich forech,
kde se resil problem platby u Spice Jetu -pry primaji jen platby
z jejich regionu..

PříspěvekNapsal: 29 pro 2010 23:28 
Diskutér

...jo a mají pěkné mladé letušky, povedené uniformy a jiné záchranné prostředky, ale to už tady, ale taky bylo.

Přílohy:
Letuška.jpg
Letuška.jpg [ 37.53 KiB | Zobrazeno 5269 krát ]

PříspěvekNapsal: 29 pro 2010 23:32 
Diskutér

a jídlo doporučuji doplatit, bylo to dobré, limonáda jinak sladký cecek, ale za ty peníze příjemná svačinka. Obcházejí a mají rozpis kdo kde sedí a co si zaplatil. Měli jsme tendenci si sednout jinak, tak jsme se museli hlásit :-)

Přílohy:
Jídlo.jpg
Jídlo.jpg [ 33.84 KiB | Zobrazeno 5265 krát ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 33 ]  Přejít na stránku 1, 2, 3  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina