Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 29 lis 2021 09:55

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 338 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Problémy při nákupu letenky
PříspěvekNapsal: 28 kvě 2021 08:56 
Diskutér

Mám dotaz na ostatní. Ryanair moc nepoužívám a tak mám málo zkušenostíí. Máme koupené letenky zkraje léta do Skotska pro 5 lidí i s bagáží. Vypadá to, že povinnou karanténu nezruší.
Ryanair sice promuje možnost změnit letenky 2x zdarma, ale když to zkusíme, nechá nás znovu zaplatit kompletní bagáž (tu jaksi nezapočítává do ceny) a případně navýší cenu o dražší letenky. Změnu bagáže vůbec neumožňuje. Zatím nemáme nápad kam to přesunout a tak nechci čekat na chatu.
Nemáte s tím někdo zkušenost? Prošla jsem podmínky a nic o tom, že by se do ceny nepočítala bagáž nebylo nebo že změnou letenky přicházíš o bagáž.
Jinak nám nezbývá nic jiného než čekat nato, že alespoň jeden let zruší a dají to na voucher.
Z toho důvodu se mi zatím nechce bookovat něco jiného na stejný termín, přeci jen 5 lidí (2 dospělí + 3 velké děti) není málo a zase to někam přesouvat bude problém.
Pomůžete radou? Už jste jejich přebooking někdo využil?

PříspěvekNapsal: 28 kvě 2021 11:48 
VIP

Přeobjednal jsem letenky stejnou trasu z května na září. Vše zůstalo - Priority, velký kufr (ani si nevšimli, že jsem platil 45,- Kč), včetně zaplacené kávy na palubě - vše jsem potřeboval spláchnout v rámci voucheru na původní let. Psal jsem na chat, protože byly problémy právě se službami. Na chatu vyřešeno během hodiny.

PříspěvekNapsal: 28 kvě 2021 13:20 
Diskutér

Podobná skúsenosť pri zrušenom lete. Pri prebookovaní cez net to chcelo znovu poplatok za batožinu. Vyriešené cez chat, zmenené vrátane batožiny bez doplatkov.

PříspěvekNapsal: 28 kvě 2021 14:26 
Diskutér

Díky oběma, jdeme hledat jinou destinaci v podobném termínu. A pak hurá čekat na chatu.

PříspěvekNapsal: 29 kvě 2021 10:03 
Diskutér

Ahoj, tak takový přístup jsme opravdu nečekala (obzvlášť když zkušenosti výše byly pozitivní). Po chatbootu a vcelku krátké asi 20min čekání Piotr, který nás uměl pouze odkazovat na jejich stránky. Vysvětlení, že chceme změnu na multicity letenku, kterou jejich samoobsluha nestačí pouze odpověď, udělej si sám. A pořád dokola.
Druhý operátor Magdalena, stejné, udělej si sám. Odpověď: Nejde to. Prosím pomoz nám. Žádná odpověď. Prostě nás nechají čekat a nekomunikují, následně chat pošlou zase do fronty nebo ukončí bez vysvětlení.
Prostě nechuť jakkoli pomoci, něco vyřešit, vyhnít je taky řešení. Máš si to udělat sám. Když to nejde, tak si pomoz sám. Přiznám se, že tohle jsem ještě nikdy a nikde nezažila.
Navíc mají několik chatů najednou.
Co dělat? Počkat na jinou směnu?

PříspěvekNapsal: 31 kvě 2021 21:25 
Diskutér

Tak nevím, co dělám špatně, ale navýšení o 16 tis CZK jsem odmítla a částku 9.800CZK, která byla evidentně za kufry nedokázala operátorka vysvětlit. Místo toho mne típla. 6.200CZk bylo za letenky a to jsme byla ochotna akceptovat. Tak budu čekat a doufat, že alespoň jednu rotaci zaříznou/změní a budu chtít vrátit peníze.

PříspěvekNapsal: 31 kvě 2021 21:29 
Diskutér

Tak pozerám, že to som mal pri tej mojej zmene cez chat celkom šťastie na osobu na druhej strane linky...
Ale zas je fakt, že u mňa išlo o zrušený let, možno aj to hralo rolu (?)...

PříspěvekNapsal: 20 zář 2021 17:30 
Diskutér

Dnes sa mi stala zvláštna vec.
Dávnejšie som si kúpil let BUD-AMM, spiatočný, priority pre všetkých. Boarding passy mám v appke, aj vytlačené. Dnes ráno (spiatočný let) som si ich pozrel v appke, a sú tam ako non-priority. Som si na 100% istý, že ešte pred pár týždňami, keď som robil check in, boli ako priority.
Neriešil som to, použil som papierové BP, s priority, prešiel som bez problémov.

Ale príde mi to zvláštne, ešte sa mi to nestalo ..

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 338 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 19, 20, 21, 22, 23

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina