Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 30 kvě 2020 23:19

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 163 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Online check-in
PříspěvekNapsal: 15 říj 2018 10:08 
VIP

to aj mne vyskocilo minuly tyzden smerom do Kyjeva. normalne som dal dalej a checklo

PříspěvekNapsal: 27 led 2020 14:19 
VIP

Wizzair zavádí automatické odbavení + odeslání boarding pasu do emailu a app.

https://wizzair.com/cs-cz/informace-a-s ... e-odbaveni

PříspěvekNapsal: 27 led 2020 21:08 
VIP

Audit.cz píše:
Wizzair zavádí automatické odbavení + odeslání boarding pasu do emailu a app.

https://wizzair.com/cs-cz/informace-a-s ... e-odbaveni

Za cenu 1,5 euro za osobu :lol: :lol: :lol: :lol:

PříspěvekNapsal: 27 led 2020 22:21 
VIP

To je super cena, když vezmeme v úvahu, že ti téměř jistě pošlou middla :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 28 led 2020 09:11 
VIP

michal5 píše:
To je super cena, když vezmeme v úvahu, že ti téměř jistě pošlou middla :mrgreen:

Tak super to je určítě, víš kolik ovcí se nachytá a vyzobe middle?
A to ještě před oficiálním odbavením.

PříspěvekNapsal: 28 led 2020 10:58 
Diskutér

Rozmýšľam, kto je vlastne cieľová skupina tohto produktu.
Na to, aby mi mohol byť boarding pass doručený do mailu, musím byť na nete. A ak som na nete, dokážem si urobiť check-in v appke zdarma.
Ak mi príde ten boarding pass do mailu, musím byť schopný si otvoriť ten mail v compe alebo v mobile. A ak si dokážem otvoriť mail v mobile, rovnako tak si dokážem v moblie otvoriť appku a urobiť check-in zdarma.

Čiže cieľovka sú ľudia schopní aspoň základných úkonov na mobile a pripojení na net. Ale títo všetci si dokážu urobiť check-in zdarma v appke.

PříspěvekNapsal: 28 led 2020 12:36 
VIP

cielovky je plny facebook, staci navstivit niektore "cestovatelske" skupiny. Este budu radi ako dobre nakupili za lacno takuto super sluzbu

PříspěvekNapsal: 28 led 2020 14:24 
VIP

jery píše:
Rozmýšľam, kto je vlastne cieľová skupina tohto produktu.
Na to, aby mi mohol byť boarding pass doručený do mailu, musím byť na nete. A ak som na nete, dokážem si urobiť check-in v appke zdarma.
Ak mi príde ten boarding pass do mailu, musím byť schopný si otvoriť ten mail v compe alebo v mobile. A ak si dokážem otvoriť mail v mobile, rovnako tak si dokážem v moblie otvoriť appku a urobiť check-in zdarma.

Čiže cieľovka sú ľudia schopní aspoň základných úkonov na mobile a pripojení na net. Ale títo všetci si dokážu urobiť check-in zdarma v appke.

Cílová skupina je jednoduchá a je jí 70% populace - líní a hloupí. :lol:

PříspěvekNapsal: 29 led 2020 10:03 
Diskutér

tonic píše:
cielovky je plny facebook, staci navstivit niektore "cestovatelske" skupiny. Este budu radi ako dobre nakupili za lacno takuto super sluzbu

Také jsem nepochopila, co že to ten Wizz air zavádí za "službu" :D Chtěla jsem už před časem dát otázku, co říkáte takovým těm "cestovatelským" skupinám na facebooku? Já někdy, když to tam čtu, nechám se unést, něco napíšu, myslím to s nimi dobře - a to se tam do mě pustěj :D Tedy se ptám-máte nějakou vyzkoušenou, dobrou, která může něco přinést, stejně jako tady vaše (naše) milé diskusní fórum?

PříspěvekNapsal: 29 led 2020 12:13 
VIP

neviem, na jednej mam ban a na dalsej to je ako keby nevedeli co je google :))

PříspěvekNapsal: 29 led 2020 16:32 
Diskutér

wizz minuly rok prepravil takmer 40 milionov pasazierov, takze ak si to kupi iba 1% z nich, tak im to zvysi obrat o 1,2 miliona €. A to je za par hodin programovania slusny deal.

PříspěvekNapsal: 03 úno 2020 16:15 
Kolemjdoucí

prosím o radu: poletíme poprvé s Wizzairem - z Jerevanu do Vídně. Na této trase prý není možné odbavení přes mobilní aplikaci, je prý nutné se odbavit online a vytisknou boarding passy, což je ale možné nejdříve 2 dny předem. Budem 10 dní v horách, těžko budeme hledat tiskárnu. Je opravdu nutné to mít na papíře, nebo stačí pdf v mobilu, mailu? Pokud opravdu papír, jako jediné (a stojí 10E) řešení vidím zakoupení míst s možností se odbavit ještě doma 30 dní předem. Díky předem

PříspěvekNapsal: 05 úno 2020 13:43 
VIP

Nevím, jak je to v Gyumri nebo v Jerevanu. Ale v gruzínském Kutaisi taky nefunguje mobilní BP a wizz uvádí, že je nutné mít vytištěno. V praxi stačí ukázat BP v mobilu a oni vytisknou palubenku při check-inu, který je fakticky povinný pro všechny (s vytištěným papírem tě nepustí, musíš mít jejich palubenku). Jinak si myslím, že nebude problém vytisknout v některém z copy shopů, kterých je všude ve městech mraky. A bacha na jednu věc, za boha se mi nechtěl podařit check-in přes aplikaci, musel jsem přes web (v mobilu) ....

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 163 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina