Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 05 čer 2020 16:51

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 177 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Okružní plavby lodí
PříspěvekNapsal: 28 lis 2014 14:49 
VIP

Hm, nemět pas někde v tramtárii skrz vyřizování víz tak snad jedu.

Předmět příspěvku: Re: 10 day cruise – Curacao, Panama, Columbia, Venezuela all inc
PříspěvekNapsal: 06 pro 2014 23:23 
Návštěvník

celkom ma to zaujalo, mas nejake novinky??? :)

PříspěvekNapsal: 15 kvě 2015 09:50 
VIP

Silne uvazuji (ale asi ne pro sebe) o plavbe EU -> Jizni Amerika. Obcas se vyskytnou pekny ceny :)

Mate nekdo tip na OW letenku z Brazilie/Argentiny apod. zpet do Evropy? Je neco vyjma Condoru? Matrix mlci :lol:

PříspěvekNapsal: 01 zář 2015 09:13 
Tazatel

Poradili by ste mi nejake ceske alebo slovenske spolocnosti, resp. nejake jachtarske kluby alebo kapitanov, ktori organizuju plavby jachtou alebo katamaranom po Karibiku? Mal by som zaujem v prvom rade o plavbu jachtou po Bahamskych ostrovoch, pripadne ine lokality v Karibiku. Dakujem za rady.

PříspěvekNapsal: 08 úno 2016 13:09 
Diskutér

Tip převzatý od cali:
https://www.pullmantur.es/cruceros/-/cr ... eValue=ALL
např.: od 41 EUR (9+32) 9.4.BCN - 10.4.MRS

PříspěvekNapsal: 22 kvě 2017 19:59 
Diskutér

Rád bych doporučil plavbu lodí Adonia společnosti Fathom na Kubu a do Dominikánské republiky. Můžu srovnávat s Norwegian a Carnival a je to diametrálně odlišné. Dle posádky jsme byli vůbec první Češi na palubě. Menší loď, odlišně zaměřený program, jiný druh cestujících, fantastické jídlo, vynikající cena. První společnost, která dostala oprávnění zařadit Kubu do programu. V případě zájmu popíšu podrobnosti.

PříspěvekNapsal: 23 kvě 2017 13:33 
VIP

urcite napis viac, odkial ste sa plavili, ako dlho, co vsetko sa dalo na lodi robit, par fotiek

PříspěvekNapsal: 23 kvě 2017 13:36 
Návštěvník

tiez ma to zaujima, daj sem nejaky report...

PříspěvekNapsal: 23 kvě 2017 20:50 
Diskutér

Původně jsem chtěl plavbu jinou, ale dostal jsem tip od amerického kamaráda na web vacationstogo.com...perfektně jednoduché a lehce srovnatelné.
Sleva byla 83%, což mě překvapilo a potěšilo...tedy přesně 520 USD včetně daní, poplatků a tips/ týden/ osoba.
Každý den ve schránce u pokoje dokument s denním programem, který můžeš nebo nemusíš absolvovat. Spoustu přednášek o kultuře, stravování a ekologii.
Stravování zaměřené tématicky - tedy kubánská a dominikánská kuchyně. Samozřejmě nejenom. Velký výběr ryb a mořských produktů. Předkrmy stylem tapas.
Obsluha Vás po pár dnech zná jmény.
Díky velikosti lodě měla drtivá většina kajut okna na moře.
Na Norwegian a Carnival cestovali študáci, kteří jeli popíjet a pak zbytek dovolenkáři.
Tady ekologové, studentské skupiny, firemní týmy v rámci teambuildingu, důchodci s cílem pomáhat chudým.
Samozřejmě nedělejme si iluze, Fathom chce vydělávat, ale jde na to jinak. tedy cíluje jinou skupinu a myslím pro Čecha je to fajn.
My se toho neúčastnili, jeli jsme si fakt vyčistit hlavu, ale Američani jeli například stavět jeden den školu v Puerto Plata. Měli se dostavit v montérkách ráno v 8:30, vzít si oblečení, které se může zničit a jeli betonovat podlahu.
Píšu to jen pro srovnání, protože spousta z Vás už nějakou plavbu absolvovala.
Osobně jsem byl zděšený ze Santiago de Cuba, viděl jsem bydlet lidi v norách, fabriky vypouští veškerý odpad do moře, neuvěřitelný smrad.
Jestli je třeba ještě něco...ptejte se. Mám dokonce i podrobné denní programy.

PříspěvekNapsal: 23 kvě 2017 21:00 
Diskutér

Plavba byla týdenní - Miami, Santiago de Cuba, Amber Cove, Miami.
Navštívili jsme ( individuálně ) Santiago, hrob Fidela Castra, Puerto Plata, Sosua, Damajagua waterfalls, Mount Isabel de Torres.

PříspěvekNapsal: 24 kvě 2017 07:29 
Návštěvník

dik za report, vyzera to zaujimavo, zvlast ked kopa ludi sa ide na plavbu prezierat a len zabavat (co je samzrejme aj cielom ludi) kazdopadne su skupiny ludi ktorym prave taketo nieco moze vyhovovat...

PříspěvekNapsal: 21 srp 2017 17:44 
Diskutér

3-days Mediterranean cruise from Genoa to MONACO for €69! (ALL INCLUDED)
https://travelfree.info/3-days-mediterr ... to-monaco/
14.09.2017 - 16.09.2017 139EUR/os.
http://kreuzfahrten.weg.de/index.cfm?fu ... 5C04C8D1A8

6-Day Full board cruise from Marseille in the Mediterranean for €199!
https://travelfree.info/6-day-full-boar ... terranean/
Travel dates: 26 November – 1 December 2017

PříspěvekNapsal: 02 zář 2017 13:25 
Diskutér

martin8 píše:
Původně jsem chtěl plavbu jinou, ale dostal jsem tip od amerického kamaráda na web vacationstogo.com...perfektně jednoduché a lehce srovnatelné.
Sleva byla 83%, což mě překvapilo a potěšilo...tedy přesně 520 USD včetně daní, poplatků a tips/ týden/ osoba.

Mám dotaz, jak si zjistil celkovou cenu včetně daně atd., až když si volal kvůli rezervaci? Nebo to je na stránkách už v celkové ceně?
A absolvoval už někdo cestu s infantem? Podle toho co jsem našel..to chtějí za kojence opravdu stejnou cenu jako za dospělou osobu :?: :o

PříspěvekNapsal: 03 zář 2017 11:19 
Návštěvník

Volat asi není nutno. Quote jsem dostal zpět emailem během pár minut. Tam byly vyčísleny i taxy. Pokud jsem poptával např. MSC, lze u některých termínů mít kids for free, což bylo v quote i vyčísleno za nula. Za dítě byly vyčísleny pouze taxy.

PříspěvekNapsal: 16 led 2020 12:13 
Diskutér

Jedu za tři týdny Costa Maya, Belize city, Roatán a Bahamy. Chci se zeptat někoho, kdo na těch místech byl (kromě Baham), jestli se dají v přístavech sehnat exkurze za lepší ceny než lze sehnat předem třeba na internetu. Dík

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 177 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina