Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 07 pro 2019 19:47

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 70 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Peking (PEK)
PříspěvekNapsal: 05 lis 2019 08:25 
Moderátor

Pokud poletí víc lidí, je dobré, aby někdo hned stál frontu a ostatní udělali mezitím nezbytné úkony - sken prstů, vyplnění formulářů a ve frontě se prostřídali. V Shangaji to byla 2x pohoda, hned na řadě, v Pekingu jednou 2 hodiny, jednou hodina. Je to o štěstí a příletu více letadel v danou chvíli. Rozhodně ale neotálet a hned jít do případné fronty.

PříspěvekNapsal: 05 lis 2019 09:05 
Diskutér

My sme tam tiez sli uz niekolkokrat, a ani raz to nebolo rychlejsie ako hodina. Urcite ak vas ide viac, tak sa postavte niekto do frotny a zbytok nech vypisuje papiere + scan prstov. Ked uz dorazis na radu, tak je to okej. Tam to bolo na par minut. Len minuly rok som tam ostal vyse hodiny a prestriedalo sa pri mne viac pracovnikov - vadili im peciatky z Turecka.

PříspěvekNapsal: 06 lis 2019 22:48 
VIP

Díky za rady, radši se ještě zeptám, abych nevlezl do špatné fronty, je tato nějak označená? A otisky a dokumenty se tedy řeší ještě předtím, než se dostaneme k imigračnímu úředníkovi?

PříspěvekNapsal: 07 lis 2019 05:35 
VIP

Pozor, je to jinak, než první dva roky po zavedení TWOV.

Dříve: v PEK a PVG (jinde jsem neabsolvoval) dvě přepážky úplně vlevo.

Aktuálně (PEK, jinde jsem od změny neabsolvoval): po cestě k imigraci je okénko, kde se musí vyplnit žádost o bezvízový tranzit. S ním se pak jde do normální fronty.

Obrázek

PříspěvekNapsal: 21 lis 2019 19:10 
VIP

Ahoj, nějaká osvědčená appka pro taxi po Peking, co je i v angličtině? Díky

PříspěvekNapsal: 21 lis 2019 22:44 
VIP

Dotaz č. 2: funguje za čínským firewallem aspoň e-mail od Seznamu?

Nějakou VPNku sice nastavenou mám, ale netuším, jak to pod Androidem (ne)bude chodit.

PříspěvekNapsal: včera, 17:26 
VIP

michal5 píše:
Ahoj, nějaká osvědčená appka pro taxi po Peking, co je i v angličtině? Díky

Didi, osobne minuly tyzden odskusane, akceptuju medzinarodne karty, ceny su lacne a ked som dal najzakladnejsi druh auta, tak prislo Audi A4 L (ako L :D ) jedine minus, ze musis mas internet pri objednavke (platba ide automaticky, na to data nepotrebujes)
Ak chces, pridavam aj moj referal s ktorym mas zlavu : LINK

michal5 píše:
Dotaz č. 2: funguje za čínským firewallem aspoň e-mail od Seznamu?
Nějakou VPNku sice nastavenou mám, ale netuším, jak to pod Androidem (ne)bude chodit.

Seznam neviem, ale napr microsoft produkty idu (bing, outlook)...
Problem je s instragram, facebook, google produkty (maps, gmail), yahoo (myslim).
Co sa tyka VPN, tak tiez ziadna slava, ExpressVPN co vsade ospevuju ako TOP 1 vobec nesiel, VyprVPN prekvapivo ano

PříspěvekNapsal: včera, 21:12 
VIP

Seznam funguje.

Ad VPN - vždy záleží na lokaci, aktuálně dostupných serverech a ostatně i čase, nelze jednoduše říct, že jedna síť funguje dobře, jedna ne. S VyprVPN jsem měl dříve docela dobré zkušenosti, ale dost mě začal vytáčet jejich software, takže při poslední cestě jsem zkoušel ExpressVPN a spokojenost. Ale tohle fakt může být úplně jinak tento týden v Pekingu a příští týden v Chongqingu.

PříspěvekNapsal: dnes, 07:36 
VIP

Tak mně v Pekingu fungovala MTX Connect SIMka - žádné blokace bez jakékoliv VPNky.

Jinak PEK hodnotím jako příšerné letiště. Hrozně zima. Všechno daleko a neuvěřitelný opruz se security i během přestupu.

PříspěvekNapsal: dnes, 13:42 
VIP

michal5 píše:
Tak mně v Pekingu fungovala MTX Connect SIMka - žádné blokace bez jakékoliv VPNky.

to je vseobecne zname, ze zahranicne SIM karty s roamingom a dokonca aj Hong Kong Sim karty nemaju ziadne cenzurovanie

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 70 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina