Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 14 črc 2020 13:26

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 131 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Erste Premier se zbavuje "neperspektivních" klientů
PříspěvekNapsal: 05 srp 2019 21:42 
Diskutér

Když už jsme u těch vší...Erste Premium nemám, mám ČSOB Premium, ale kdybych měl Erste a když vidím tu lůzu, co se jim záhadně podařilo splnit podmínky, aniž by v životě viděli 70000 Kč jinak než na elektronickém výpise, tak bych sám vážně uvažoval o výpovědi. Je to prémiová služba pro horních deset, ne pro každého šmudlu. A s těmi salonky to je to samé. Je to určeno pro business a první třídu, prémioví cestující, a pak jim tam přijdou lidi tipu pan Patrik. Doufám, že i přes negativní publicitu, o kterou se pan Patrik snaží, bude Erste usilovat o to, aby prémiové služby byly skutečně prémiové, určeny pro prémiové zákazníky a ne plebs a že se takových zákazníků zbaví. Nechci žádné šmudly v saloncích.

PříspěvekNapsal: 05 srp 2019 22:47 
Diskutér

Pěkně namyšlená kokotina ! ONI zadávají podmínky, mají zadat např. pouze pro klienty, kterým neklesne zůstatek pod milion, ale ne takhle. Zvlášť, když za běžných zvyklostí tu akci s velkou slávou zase za čtvrt roku znovu vyhlásí a salonky budou rozdávat jako bonus k pojištění domácnosti. Když si objednám steak a dostanu gothaj, tak to nasere a těžko budu přijímat větu "co bych za ty prachy chtěl". Tak jako letenka za 10E logicky nepokryje ani letištní poplatky. Naprosto souhlasím s Patrikem.

PříspěvekNapsal: 05 srp 2019 23:21 
VIP

mandrinka píše:
Když už jsme u těch vší...Erste Premium nemám, mám ČSOB Premium, ale kdybych měl Erste a když vidím tu lůzu, co se jim záhadně podařilo splnit podmínky, aniž by v životě viděli 70000 Kč jinak než na elektronickém výpise, tak bych sám vážně uvažoval o výpovědi. Je to prémiová služba pro horních deset, ne pro každého šmudlu. A s těmi salonky to je to samé. Je to určeno pro business a první třídu, prémioví cestující, a pak jim tam přijdou lidi tipu pan Patrik. Doufám, že i přes negativní publicitu, o kterou se pan Patrik snaží, bude Erste usilovat o to, aby prémiové služby byly skutečně prémiové, určeny pro prémiové zákazníky a ne plebs a že se takových zákazníků zbaví. Nechci žádné šmudly v saloncích.

vítám tě na stránkách o levném cestování. Lidi, co maj malý penis, a myslí si, že to vykompenzujou vatou, mi vždycky přišli zajímaví. Bohužel spíš svým jednoduchým myšlením typu (TYPU, VOLE, TVRDÉ Y) šmudla a plebs. Doufám, že si svůj pocit nadřazenosti náležitě užijeś, bo tolik omezenosti v jedný hlavičce aby pohledal.

PříspěvekNapsal: 05 srp 2019 23:26 
VIP

burito píše:
Add korespondence... Je opravdu dobrý nápad vystavovat veřejně nějaké osobní údaje?
P.S. Kdyby to byla jen čísla účtů, platebních karet a dynamické platební transakce mezi nimi, tak o nic nejde, ale adresa bydliště :) :o ?

Není ad jako add. Páťa určo v bábě (Addis a bába) nebydlí ;-)

PříspěvekNapsal: 06 srp 2019 06:38 
Moderátor

No nevím..., pokud se spojí facebookový profil s tolika kartami, pověst zlatokopa salónků, finančního Robina Hooda a osobité pověsti autora s konkrétní adresou - může to vyznít jako pozvánka, na kterou zareaguje nejedna bába nastrojená v Adidasu... ;)
(to pak to chybně přidané d se lehce stane přidanou hodnotou...)

PříspěvekNapsal: 06 srp 2019 06:57 
VIP

S Mandarinkou nesúhlasím, ale akože chápem pointu. A šmudla brumbrum sa našiel v tom príspevku, keď je taký urazený. A tiež by som ho nechcel zažiť v salóniku:)

PříspěvekNapsal: 06 srp 2019 07:16 
Moderátor

Text Mandrinky možná vyznívá trochu povýšeně, obsah je ale naprosto přesný.
P.S. Když se už nepodařilo znárodnit všechny banky, pak aspoň ty salónky..., no ne?

PříspěvekNapsal: 06 srp 2019 09:07 
VIP

tonic píše:
S Mandarinkou nesúhlasím, ale akože chápem pointu. A šmudla brumbrum sa našiel v tom príspevku, keď je taký urazený. A tiež by som ho nechcel zažiť v salóniku:)

tak samozřejmě. Jsem pod pantoflem, budu si teda hrát na lepšího, bo dělám kokota v nadnárodním gigantu. No tak jo, jsem rád, že nejsi šmudla a freeloader a přispíváš místním ekonomikám skrz uber, airbnb a wizzair. Mě to neuráží, salónků jsem se vzdal bo nejsem prase, abych se přežiral a ožiral, a radši si koupim na cestu pivo a propašuju dobrou kořalku. Vyjde to levnějc než 50czk/měsíc za salonek, minochodem. Ale chápu, že poserové nemůžou vystát ty, co si dovolej víc :-)

PříspěvekNapsal: 06 srp 2019 09:08 
VIP

burito píše:
P.S. Když se už nepodařilo znárodnit všechny banky, pak aspoň ty salónky..., no ne?

no super. Kdo další si tu bude hrát na übermensch?

PříspěvekNapsal: 06 srp 2019 09:24 
Moderátor

brumbrum píše:
burito píše:

no super. Kdo další si tu bude hrát na übermensch?

Právě, že není třeba si na nic hrát! Byl jsem prémiový klient ("perspektivní"), dodával bance adekvátní příjem k čerpání nabízených výhod a s potěšením jich využíval. Přestal jsem jim být - nemám na ně nárok. Zcela to respektuji a nevlamuji se do dveří šizením a odrbáváním. Pokud chci prémiovou službu, zaplatím si ji a čekám prémiový servis, nebo na ni nemám a jsem bez ní. Nejsem ani povýšený ani ponížený.

PříspěvekNapsal: 06 srp 2019 09:31 
VIP

Jako sorry vole, ale lidi, co berou 70k+ řeší akční letenky?

PříspěvekNapsal: 06 srp 2019 09:41 
VIP

Jinak teda nechápu tuhle změnu, bo tvoje "vlamování se" do salónků bylo svou dobou celkem legendární...stárneš, vole? :-)

PříspěvekNapsal: 06 srp 2019 09:44 
Moderátor

Nechci si hrát na nic, ale nedá mi to, abych mandarinkův post trochu nerozebral, protože i já se tam nacházím a nemůžu říct, že bych ho chápal nebo s ním souhlasil:

mandrinka píše:
Erste Premium nemám, mám ČSOB Premium

Tak super, dík za info.

mandrinka píše:
když vidím tu lůzu, co se jim záhadně podařilo splnit podmínky

Záhadu pomohu vyřešit: Podmínkou je suma příchozích transakcí měsíčně 70k+.

mandrinka píše:
aniž by v životě viděli 70000 Kč jinak než na elektronickém výpise

Nechci se Patrika zastávat, tebe neznám, ale kdybych si měl tipnout, kdo z vás dvou viděl v životě víc hotovosti, vsadil bych na Patrika.

mandrinka píše:
..., tak bych sám vážně uvažoval o výpovědi.

Souhlasím. Být s lůzou v jedné bance... brrrr. Bohužel Patrik a další z nás mají přirozeně i ČSOB. Podávej výpověď.

mandrinka píše:
Je to prémiová služba pro horních deset, ne pro každého šmudlu.

Říká kdo? Ty? ČS (případně i ČSOB) říká, že je to služba pro ty, kteří splní podmínky.

mandrinka píše:
A s těmi salonky to je to samé. Je to určeno pro business a první třídu, prémioví cestující, a pak jim tam přijdou lidi tipu pan Patrik.

Was? Tady si hraješ na co? Kdyby ty salónky chtěly žít jenom z bussinessu a first, tak můžou (viz Lufthansa), pokud přijímají kartičky LoungeKey, tak asi chtějí i ty, kteří lítají v economy a ty kartičky mají.

mandrinka píše:
Doufám, že i přes negativní publicitu, o kterou se pan Patrik snaží, bude Erste usilovat o to, aby prémiové služby byly skutečně prémiové, určeny pro prémiové zákazníky a ne plebs a že se takových zákazníků zbaví.

Tak sakra ať změní podmínky :-)

mandrinka píše:
Nechci žádné šmudly v saloncích.

Já tam nechci mandarinky. S tímhle přístupem běž na Facebook SPD, tam budeš mezi svými.

PříspěvekNapsal: 06 srp 2019 09:44 
Diskutér

Jsem díval a ukazaje to ty vstupy blbě ve výpise. Já mám třeba využité 3 a ukazuje pouze 1 z 6. Jinak nevíte od kdy se začalo platit za vydání nové karty při nahlášení ztráty?

PříspěvekNapsal: 06 srp 2019 09:45 
Moderátor

brumbrum píše:
Jako sorry vole, ale lidi, co berou 70k+ řeší akční letenky?

A proč ne? Mnozí mají těch 70k+ právě proto, že investují v nejlepším možném poměru cena/výkon. Akční letenky nejsou o levném cestování, ale výhodných možnostech v dané kategorii.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 131 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina