Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 19 zář 2019 03:22

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 102 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Berlín - Schönefeld (SXF)
PříspěvekNapsal: 23 bře 2018 09:20 
VIP

Jo, to by davalo smysl. Ale kazdopadne uz sem si to vymyslel jinak, do Berlina prijedu rannim spojem v 8 hodin az na autobusak a do odletu v 16:30 si projdu Berlin, jeho centrum.

PříspěvekNapsal: 06 črc 2018 10:36 
Administrátor

Alternativní možnost parkování v docházkové vzdálenosti od letiště je v ulici Uranusstraße. Panuje tam klid a pohoda s dostatkem volných míst. A jako bonus navíc je tam i Lidl k nákupu proviantu.

https://goo.gl/maps/wJFPVui6PH12

PříspěvekNapsal: 18 črc 2018 09:21 
Návštěvník

Ahoj, stáli jsme v té ulici Schwalbenweg od 1. 7. do 8. 7. 2018 a vše bylo v pořádku. Přijeli jsme tam navečer o den dříve, tj. v sobotu a v té druhé ulici to byla samá dodatková tabulka a tak jedno místo volný pro místní. Jako u českých paneláků. Některé tabulky povolovali parkování jen pro místní a některé jen krátkodobě. Hned vedle v tom Schwalbenwegu je to v pohodě. Jen nesmíte zaparkovat až v neděli brzo ráno jako já. To už tam byly jen dvě místa u místní hospody pro motorkáře. Jedno jsem obsadil a potom si na cestě Balkánem představoval jak budu řešit propíchnutý kola a nebo zničený okno, ale asi tam mají hodné motorkáře a nic takového se nestalo. Vedle hospody je hotel a jeho hosti podle mne zabrali ulici nejmíň ze dvou třetin. Ten hotel má jedno hotelové parkoviště bez závory. Sice jsme nechtěli jsme riskovat odtažení, ale mohla by to být alternativa na levnou dohodu s recepcí do kapsy a nebo na drzovku v nouzi. Jeho parkoviště je opravdu velké a hotel je spíš taková ubytovna.Takže díky všem Lukovi a všem předřečníkům za rady :-) a potvrzuji stále trvající možnost zadarmo parkování na původním místě. :-)

PříspěvekNapsal: 02 říj 2018 10:17 
Diskutér

má někdo osobní zkušenost ...
Flughafen Berlin Brandenburg P3 BER
maji schuttle 7/24 po 30 minutách a cena 29euro se mě jeví jako férová za 8 dní...
díky

PříspěvekNapsal: 28 led 2019 00:06 
Diskutér

Ahoj všem, tak parkování vedle policejní stanice na gartenstrasse nám asi skončilo, od 21.1. je to rozkopané

PříspěvekNapsal: 25 úno 2019 19:11 
VIP

ciko píše:
Ahoj všem, tak parkování vedle policejní stanice na gartenstrasse nám asi skončilo, od 21.1. je to rozkopané

Nemáte někdo prosím aktuální info o bezplatném parkování, když nám to u policajtů rozkopali?
Díky.

PříspěvekNapsal: 26 úno 2019 17:55 
Návštěvník

V létě v ulici Schwalbenweg to bylo v pohodě...

PříspěvekNapsal: 26 úno 2019 20:52 
VIP

lebo pre info, letenky BRQ-SXF na april su za 9-23 euro

tu linku zavru este skor ako skonci LLR

PříspěvekNapsal: 26 úno 2019 20:58 
VIP

Možná zajímavá alternativa je Hans-Grade-Alee - je to dvouproudovka s parkovacími ostrůvky, bez zákazů, co by kamenem dohodil od zastávky S-Bahnu., 10 minut na letiště, prázdná místa byly i poblíž křižovatky s Rudower Chaussee, kde za pár dní otevřou novou Normu.

PříspěvekNapsal: 07 dub 2019 14:56 
Návštěvník

Tak jsem byl znova v březnu v rámci jarních prázdnin na cestě do lodě na okružce Kanáry-Madeira a Maroko a zase z Schönefeldu. No a opět jsem parkoval v ulici Schwalbenweg. Tentokrát to na přilehlém sídlišti vypadalo špatně. Němci si na parkovací místa, když tam nejsou dávají někde už železné tyče, aby jim tam nikdo nezajel, ale v Schwalbenwegu to vypadalo dobře, ale všechny auta měly z neznámého důvodu nějaké místní parkovací hodiny a dokonce i ty z Prahy. Nějak jsem to nepochopil, ale vymyslel jsem novou fintu a úspěšně ji použil. Ubytoval jsem se v místním penzionu se stejným jménem a za noc cca 1300,- Kč vyfasoval parkovací žeton, kterým jsem si po týdnu parkování zdarma a snad i trochu hlídáním ubytovanými, otevřel závoru a odjel. Doporučuji. Asi to bude to levnější než parkování na letišti, ale nekoukal jsem se.

PříspěvekNapsal: 07 dub 2019 20:19 
VIP

V okoli je nekolik parkovist, kde za prve mas auto hlidane a za druhe te odvezou a privezou, platime vzdycky kolem 100Kc/den, takze nevidim duvod kupovat nejaky hotel. Levnejsi je pak uz jenom parkovat zadarmo nekde na ulici...

PříspěvekNapsal: 11 dub 2019 11:05 
Návštěvník

Adelaida píše:
V okoli je nekolik parkovist, kde za prve mas auto hlidane a za druhe te odvezou a privezou, platime vzdycky kolem 100Kc/den, takze nevidim duvod kupovat nejaky hotel. Levnejsi je pak uz jenom parkovat zadarmo nekde na ulici...

No jo. Když ti to tam letí v sedm ráno, tak asi nebudeš vstávat ve dvě v noci v Ústí a nebo nebudeš mít noční těsně před dovolenou. Tak přespíš, auto tam zadarmo necháš a za 15 minut můžeš bordovat. Pokud cena 100 Kc/den platí (nehledal jsem to), tak proděláš jen trochu a ještě můžeš nastoupit do letadla docela v pohodě.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 102 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina