Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 12 pro 2019 07:41

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 232 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Zavazadla Ryanair
PříspěvekNapsal: 16 úno 2019 14:21 
VIP

Aha, díky. Tohle se dá někde najít? Já na to nikde nenarazil. Na laudamotion to předirektuje na ryan a tam maj jejich policy. No jsem zvědavej, potřebuju letět v březnu, takže bych se do toho mohl vejít bez poplatku, jestli je to tak jak říkáš!!?? Uvidíme...:)

PříspěvekNapsal: 16 úno 2019 14:31 
VIP

bobface píše:
Aha, díky. Tohle se dá někde najít? Já na to nikde nenarazil. Na laudamotion to předirektuje na ryan a tam maj jejich policy. No jsem zvědavej, potřebuju letět v březnu, takže bych se do toho mohl vejít bez poplatku, jestli je to tak jak říkáš!!?? Uvidíme...:)

https://www.fly4free.pl/laudamotion-zmi ... podreczny/

PříspěvekNapsal: 23 úno 2019 08:19 
VIP

nevíte zda u Ryanair 10kg checkin bag, který odevzdávám k odbavení na přepážce bývají kontrolovány i rozměry na velikost klasického příručáku (55x40x20cm) nebo stačí splněná váha 10kg?

EDIT: už jsem to dohledal,
https://www.ryanair.com/gb/en/useful-in ... e_53683541

Podle T&C můžu je rozměrový limit stejný jako u příručáku, takže to není řešení pro trochu větší (ale poloprázdný a lehký) batoh.
Škoda, v tomto je wizzair dál, tam je u 10kg checked bag omezení jen váhou.

PříspěvekNapsal: 23 úno 2019 13:28 
VIP

Spíš si myslim, že místo plynulosti boardingu už někoho sraly ty kufry u gatu, kde lidi mohli nechávat baterky a jiný požární hazardy, a zatrhli jim to. Ale je pravda, že už to lítá plný a vzadu nezůstávaj prázdný řady na kufry...

PříspěvekNapsal: 24 úno 2019 19:30 
Diskutér

Neletěl ted někdo někdy s těmi jejich hroznými rozměry?40x20x25
Váží,měří?Letím Prg - Dublin.Středně velký batoh,nic jsem navíc nekupovala.
Projde to?

PříspěvekNapsal: 25 úno 2019 07:29 
Tazatel

Letěli jsme do španělské Malagy začátkem února a při cestě tam i zpět vůbec nikoho velikost nezajímala. Sice tam měli ty měřící klece, ale ani jednou je nepoužili.

PříspěvekNapsal: 25 úno 2019 07:44 
Návštěvník

těch co měli na BP priority, tak si nevšímali, ale ostatním zavazadla kontrolovali (Malaga)

PříspěvekNapsal: 14 bře 2019 10:37 
Diskutér

Trochu se ztrácím ve změnách zavazadel.
Máme letenky bez Priority a potřebuji dokoupit ještě kufr 10 kg ( nepotřebuji s sebou na palubu ) k již zakoupené letence. Ale u mých rezervací již není Priority v nabídce. Znamená to, že již tato varianta dokoupení není možná?
I když dám dokoupení místa za 4 Eur a pokračuji v check in, tak to nabídne pouze dokoupení odbaveného zavazadla za 25 EUR. Je nějaká varianta jak dokoupit? Letenky jsou s Ryanair a Laudamotion zakoupené v prosinci 2018 a zpáteční let v 9.května

díky za objasnění Roman

PříspěvekNapsal: 14 bře 2019 10:58 
Diskutér

Ak to je Laudamotion, kupované pred 21. 2. 2019, tak by si mal mať v rezervácii automaticky zahrnutú 10 kg odbavenú batožinu.

PříspěvekNapsal: 14 bře 2019 13:06 
Nováček

Před několika dny jsem letěl do Bergama, před letem mi přišlo asi pět mejlů o změnách zavazadlové politiky. Absolutně jsem nechápal o co jde a co se stále mění. Při odbavení strkali do měřící klece zavazedlo jen výjimečně. V létadle to stejně všichni dávali nahoru a ne pod nohy.

PříspěvekNapsal: 14 bře 2019 14:44 
Diskutér

Díky,

u zpáteční letenky u Lauda máme následující: Koupeno v prosinci.
Faro to Vienna
1 x Adult Standard fare
1 x Small Bag (40cm x 20cm x 25cm)Included
Product summary
1 x 10kg Check-in Bag Included

Předpokládám tedy, že i po změně podmínek společných s Ryanair to bude 10 kg a rozměry standardní 50x40x20 cm již bez doplatku a kufry odevzdáme před nástupem do letadla.
Priority tedy již není třeba dokupovat. Je to tak ???

Pro Brno - Faro jsem dokoupil priority. Na tento let je tedy také vyřešeno.

Stále však netuším, jak dokoupit stejnou variantu pro let Bergamo - Faro, které operuje Ryanair a priority již nenabízí. A dokoupení zavazadla 10 kg nikde nemohu najít.
Tuší někdo jak dokoupit?
díky Roman

PříspěvekNapsal: 14 bře 2019 15:26 
Diskutér

Takto je to popsáno na stránkách.

Od 31. března 2019 si zákazníci, kteří si přejí přivézt druhou větší tašku (10 kg), musí zakoupit 10kg Check-in Bag, který bude stát mezi € / £ 10 a € / £ 12. Tato možnost bude k dispozici během první rezervace letu nebo bude přidána online až 40 minut před plánovaným časem odletu.
Podle toho musím do odbavit a zaplatit zavazadlo před nástupem do letadla. Dříve pak zbývá poze možnost dokoupit odbavené zavazadlo.

Máte s tím již někdo zkušenosti??
díky Roman

PříspěvekNapsal: 14 bře 2019 17:51 
Diskutér

Roman68 píše:
Takto je to popsáno na stránkách.

...
Podle toho musím do odbavit a zaplatit zavazadlo před nástupem do letadla. Dříve pak zbývá poze možnost dokoupit odbavené zavazadlo.

Predpokladám, že si to videl tu: https://www.ryanair.com/la/en/useful-in ... erview#1-2
všimni si ale vetu na konci: Please be advised this policy will apply to all bookings made on/after 21st February, for travel on/after 31st March 2019.
Ty si robil rezerváciu pred 21. februárom. Stále máš nárok na 10 kg.
(mimochodom, mal ti prísť aj mail ohľadom tej zmeny).
Roman68 píše:
Předpokládám tedy, že i po změně podmínek společných s Ryanair to bude 10 kg a rozměry standardní 50x40x20 cm již bez doplatku a kufry odevzdáme před nástupem do letadla.
Priority tedy již není třeba dokupovat. Je to tak ???

Priority dokupovať nemusíš, ale 10 kg kufor neodovzdáš pri nástupe, ale ešte na chceck-in.

Tiež letím s Laudamotion v apríli (letenky kupované začiatkom februára) a mám to rovnako.
citujem z mailu Laudfamotion:
Citace:
However, as you booked prior to the announcement of this new Cabin Bag Policy, we will add a 10kg Check-in Bag for each passenger on your booking, free of charge.

This 10kg bag must be dropped off at the check-in desk and will be available for collection at the baggage carousel in your arrival airport.

Veď sa prihlás do Manage booking na Ryanair.com, mal by si vidieť pri tvojej rezervácii 10 kg check-in bag.

PříspěvekNapsal: 14 bře 2019 18:20 
Diskutér

Pro zpáteční let Faro - Viden, který letíme s Lauda to je přesně jak píšeš. V rezervaci stále máme i kufr 10 kg.
Ale na cestě tam letíme Brno - Bergamo. Zde již máme vyřešeno.
A druhý den letíme Bergamo - Faro. Tento let operuje Ryanair a v rezervaci je pouze malé zavazadlo 40x30x20 cm.
Když se přihlásím do rezervace, tak již není možné dokoupení Priority. Na chatu mi bylo napsáno, že bude možno dokoupit 10 kg za 10 EUR při check in. Ale na stránkách mají upozornění, že to bude možné zaplatit a doplnit nejdříve 40 min před odletem. Což se mi nechce v Bergamu řešit na poslední chvíli.
Proto se ptám, zda někdo dokupoval takto kufr.
díky Roman

PříspěvekNapsal: 14 bře 2019 19:23 
Diskutér

Aha, už rozumiem. Myslel som, že to máš všetko cez Laudamotion.

Priority by malo ísť pridať cez mobilnú appku Ryanair (nie cez web).
Teraz som si to vyskúšal na jednej svojej rezervácii - pri prihlásení cez comp, cez web, tiež nemám možnosť pridať priority. Ale ak sa prihlásim v mobile cez app, tak tam tá ponuka je.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 232 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina