Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 05 črc 2020 23:25

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 96 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Air China
PříspěvekNapsal: 22 bře 2016 21:36 
VIP

Brumbrume, do Asie lítám, protože jí mám rád. Do Asie jsem neletěl s Air China, nýbrž jen Barcelona - Vídeň a po té zkušenosti bych se letu dál do Asie této aerolince vyhnul :)

PříspěvekNapsal: 23 bře 2016 06:02 
VIP

tak zase Cinania su specialita, ti chrchlali, soplili a prdeli aj na DXB-PEK :D no a o cinskych vlakoch a autobusoch ani nehovorim, sam som ta bol rok, zial, som sa aj priucil :D

PříspěvekNapsal: 23 bře 2016 07:02 
Diskutér

Pridam aj ja svoju trosku. Letel som s Air China teraz cez vianocne sviatky:
Bud - PEK - 80% cinania - rodiny s detmi, ale nejako vyrazne nepotahoval nikto, letusky v pohode - ked som nieco chcel ochotne priniesli
PEK - BKK - tam si nejako vyraznejsie na Cinanov nepamatam, vacsinou tam boli Briti a Nemci - alebo aspon ludia co hovorili nemecky a anglicky
BKK - PEK - tu bola prevaha Cechov, Slovakov a Poliakov - sam som bol prekvapeny
PEK - Vieden - zas asi 80% Europa - letusky opat ochotne a nemal som najmensi problem.
co sa tyka priestoru tak podla mna tam nebolo nejako vyrazne menej ako v inych spolocnostiach, dokonca by som povedal, ze viac.
Letel som dokonca do Koree s Koreanom a tam sa mi zdalo, ze korejci potahovali ako keby boli na pretekoch a zazitok bol horsi ako s Air China.
Celkovo mi na tej spolocnosti nic nevadilo a kludne ked este bude nejaka lacna letenka cez nich tak ju kupim bez obavy.

PříspěvekNapsal: 23 bře 2016 07:04 
VIP

marecek97 píše:
Brumbrume, do Asie lítám, protože jí mám rád. Do Asie jsem neletěl s Air China, nýbrž jen Barcelona - Vídeň a po té zkušenosti bych se letu dál do Asie této aerolince vyhnul :)

to je asi spíš o cestujících než o dopravci. Mě třeba vyměšování zajímá a baví, a rád bych tu pořádnou Čínu někdy zažil :-)
Jinak China Airlines jsou TW dopravce a tam se moc nechrchlalo, když jsem tam byl ;-)
edit: nathan-taky se mi zdálo, že v koreji se vychrchlává víc
a všem dobrou chuť k snídani!

PříspěvekNapsal: 30 čer 2016 19:34 
VIP

Air China nabízí limitované letenky z Vídně do Barcelony A330-300
V ceně ranní snídaně a odpolední oběd i zavazadlo 23kg
Termínů docela dost i o prázdninách.
Na webu 115 eur
Přes španělskou trysku 73eur/2000kc
platba mistrem

http://www.jetcost.es/results_v2.php?si ... 565bed0a9c

PříspěvekNapsal: 18 srp 2016 10:23 
Diskutér

ahoj. Kde najdu rezervaci letenky u Air China?. mailem mě přišel PNR, PNR-CRS, čísle e-ticketů, na jejich stránkách se ale do manage booking nedostanu a přes checkmytrip a trvaleport viewtrip mě to taky nic nenajde

PříspěvekNapsal: 18 srp 2016 10:31 
VIP

Ahoj,

mel jsem kdysi stejny problem, nikde to dohledat nejde. Ja jsem pak prubezne volal prodejci, jestli je letenka confirmed a vse bylo v pohode, odletel jsem v pohode, akorat mi nesel udelat check in online.

PříspěvekNapsal: 18 srp 2016 10:32 
Moderátor

údajně by měl fungovat http://www.travelsky.com/tsky/
mně to ale taky nic nezobrazilo

PříspěvekNapsal: 18 srp 2016 10:36 
Diskutér

mě šlo o ubezpečení, abych mohl rezervovat ubytko . Jinak travelsky je nějakej rozsypanej čaj a ikdyž jsem monitor otočil vzhůru nohama, tak to nemůže přečíst :mrgreen:

PříspěvekNapsal: 18 srp 2016 10:40 
Moderátor

nakonec se mi to na tom travelsky podařilo
prvni kolonka etix
druha PRIJMENI/JMENO
treti verification kód

dle zelený barvy hádám, že je confirmed :lol:
Obrázek
otázkou je, co znamená oranžová, páč gůgl říká
"Informace o nohu, žádný status vstupenka"
možná přijdu o nohu :D

PříspěvekNapsal: 18 srp 2016 10:42 
Diskutér

já mám všechno zelený, a ne oranžový, tak snad v pohodě. To oranžový znamená, že si to pilotuješ sám :D

PříspěvekNapsal: 15 srp 2017 05:36 
Návštěvník

AIRCHINA letne zlavy z EU:
UK: kod SUMMERSALE 10% zlava
AT: kod HOLIDAY 50/20 eur zlava Business/Economy
IT,GR,ES: kod SUMMERSALE 10 eur zlava
HU: kod SUMMERSALE 3000 HUF zlava
SE: kod SUMMERSALE 100SEK zlava
CH: kod SUMMERSALE 10 CHF zlava

Předmět příspěvku: s AIR CHINA LHR-PEK-AKL
PříspěvekNapsal: 24 dub 2018 13:53 
Nováček

Ahoj, koupil jsem letenky LHR-PEK-AKL economy, letím s dětmi a nemám moc zkušeností s lety na dlouhé vzdálenosti.
Má někdo zkušenosti z poslední doby s AIR CHINA ?
Zajímá mě online check-in, zda se dají vybrat sedadla, abychom seděli pospolu s malými dětmi, zda pro děti se dá vybrat zvlášť jídlo.
Taky přestup tam máme 13 hod v Pekingu a zpět 8 hod. Zda máme nárok na letištní salonek, nebo nějaké občerstvení ???
Má význam se podívat do města při 13 hod přestupu ? Pokud dosedneme dle plánu ve 12 hod, tak 2 hod počítám než dostanu víza, pak min. hodina cesta do města, takže se tam dostanu v ideálním případě mezi 15 - 16 hod a v 17 hod zapadá slunce - má to cenu ????
Někdo ve starším příspěvku strašil, že se musí zavazadla znovu v PEK odbavit...to snad tak nefunguje a odbaví mě v LHR až do AKL , nebo ne ?
Budu rád za jakékoliv info :)
díky moc
POPI

Předmět příspěvku: Re: s AIR CHINA LHR-PEK-AKL
PříspěvekNapsal: 24 dub 2018 15:29 
Diskutér

popi píše:
Ahoj, koupil jsem letenky LHR-PEK-AKL economy, letím s dětmi a nemám moc zkušeností s lety na dlouhé vzdálenosti.
Má někdo zkušenosti z poslední doby s AIR CHINA ?
Zajímá mě online check-in, zda se dají vybrat sedadla, abychom seděli pospolu s malými dětmi, zda pro děti se dá vybrat zvlášť jídlo.
Taky přestup tam máme 13 hod v Pekingu a zpět 8 hod. Zda máme nárok na letištní salonek, nebo nějaké občerstvení ???
Má význam se podívat do města při 13 hod přestupu ? Pokud dosedneme dle plánu ve 12 hod, tak 2 hod počítám než dostanu víza, pak min. hodina cesta do města, takže se tam dostanu v ideálním případě mezi 15 - 16 hod a v 17 hod zapadá slunce - má to cenu ????
Někdo ve starším příspěvku strašil, že se musí zavazadla znovu v PEK odbavit...to snad tak nefunguje a odbaví mě v LHR až do AKL , nebo ne ?
Budu rád za jakékoliv info :)
díky moc
POPI

Ahoj, ja letim s nimi do HKG 5.5. Pri prestupe nad 4h mate narok na salonik v PEK, nutne rezervovat online, vsetko iba v cinstine :D . Sedadla som si rezerval cez rakusku pobocku emailom.

Předmět příspěvku: Re: s AIR CHINA LHR-PEK-AKL
PříspěvekNapsal: 24 dub 2018 15:59 
VIP

Tak hodně záleží, zda je to koupeno napřímo nebo přes OTA. Pokud ti šel rezervovat salonek, předpokládám napřímo.

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 96 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina