Diskusní fórum AKČNÍ LETENKY.com

Právě je 23 zář 2019 18:21

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 333 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Další
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Re: Vyhledávače ubytování
PříspěvekNapsal: 11 kvě 2017 09:08 
VIP

Hotely na booking.com maju zakazane v zmluve poskytovat napriamo nizsie ceny. Tym co od nich ziadate ich vystavujete riziku, ze ste agent booking.com a pri odhlaneni takychto praktik ubytko definitivne vypadne na niekolko rokov z ich stranok, co si nikto z normalnych hotelierov nedovoli riskovat.

PříspěvekNapsal: 11 kvě 2017 09:43 
VIP

Asi to tak bude, i já jednou zkusil na recepci, něco podobného jako LUKASKR, sice me nevyhodili, ale mohl jsem bud za drahou pultovou cenu, nebo přes booking

PříspěvekNapsal: 11 kvě 2017 10:26 
Diskutér

baraba píše:
a co MakeMyTrip, Indové mi Maltu slevnili o 50 Eur. Aktuálně mají 3 kody, musí se hledat mezi hotely. Ten nejmenší mi v apce naskakuje automaticky.

Díky za tip na makemytrip, vše proběhlo hladce, cena za ubytování v Aténách něco přes 30E za pokoj na dvě noci... Na bookingu a ostatních vyhledávačích stejný nešel pod 1000CZK za noc..Za mne tedy doporučuji.

PříspěvekNapsal: 12 kvě 2017 05:20 
Diskutér

pajoo píše:
Hotely na booking.com maju zakazane v zmluve poskytovat napriamo nizsie ceny. Tym co od nich ziadate ich vystavujete riziku, ze ste agent booking.com

prosimtě to je nějaké insider info nebo fabulace??

PříspěvekNapsal: 12 kvě 2017 05:23 
Diskutér

lukaskr píše:
mám zkušenost z Rhodosu v červenci, kdy jsme našli cenu na bookingu, dojeli na místo, s tím, že booking jim sebere 25%, takže kdyby nám to dali trochu levněji, tak opni taky ušetří a vyhnali nás, že nám to za cenu bookingu nedají ani náhodou a nadhodili tak o 10-15 euro vyšší cenu, takže potřetí už jsme to koupili přes booking, aby jsme měli vůbec kde spát...

booking si bere 15%
a to že na recepci nedavaj slevu jsem se taky setkal.
Řekl bych že to je tím, že na recepci sedí zaměstnanec, který má tím, že si člověk sám udělá rezervaci ulehčenou práci. Takže proč by dával slevu, když je mu to jedno.
Taky to může být součást cenové politiky.
Před nedávnem jsme v nějakém jihofrancouzském městě dělali booking přede dveřma hotelu přímo na hotelové wifi.

PříspěvekNapsal: 12 kvě 2017 05:24 
VIP

Eh, velka cast hotelu tu v cesku je pres booking drazsi nez kdyz tam prijdete naprimo. Obvykle teda enom o desetikoruny, ale uz sem narazil i o stovku. Bavim sa o ubytovani v radech stokorun za noc.

A treba v madarsku, kde sem spal asi mesic nazpet, byl booking drazsi o temer polovinu, nez ta cena kteru maju primo na svem webu.

PříspěvekNapsal: 12 kvě 2017 11:21 
VIP

Přes booking jsem bral ubytování o pulnoci v Dubaji se slevou 91%. Za cenu jednoho dloulůžka za pultovou cenu jsem měl pokoje 3 a ještě trochu zbylo. Na booking jsem také použil hotelovou wifi. Na recepci mi slevu dát odmítli.

PříspěvekNapsal: 12 kvě 2017 20:11 
Diskutér

baraba píše:
a co MakeMyTrip, Indové mi Maltu slevnili o 50 Eur. Aktuálně mají 3 kody, musí se hledat mezi hotely. Ten nejmenší mi v apce naskakuje automaticky.

je rezervace přes ně spolehlivá?

kontroluju naše některé plánované výlety a opravdu některé hotely (né všechny) zlevní (třeba ve španělské malaze z cca 2000 na 1500 za noc)

mají tam někde zobrazení hotelů na mapě jako umožňuje třeba booking nebo hotels? klidně bych vybral i jiný hotel, když bude nabízet lepší poměr cena/kvalita, ale moc nevím jak tam efektivně vyhledávat

PříspěvekNapsal: 13 kvě 2017 09:51 
Diskutér

tomasvlasak píše:

Já na ně taky koukal, plno hotelů měli ve Slovinsku levnějších než na "hotels.com" nebo "booking.com" a celkem se mě stránky líbili..ale jen jsem koukl na trustpilota, tak jsem zase vystřízlivěl..Nic moc hodnocení, to raději ten dražší booking a mám jakštakš jistotu že když se něco stane, tak to booking nějak vyřeší nebo vykompenzuje

https://www.trustpilot.com/review/www.makemytrip.com

PříspěvekNapsal: 13 kvě 2017 11:10 
VIP

Jedna věc se booking.com musí nechat a ta je myslím nedostižná, a to zákaznická podpora, notabene v českém jazyce. Mám teď 2 čerstvé zkušenosti a tedy klobouk dolů...

PříspěvekNapsal: 14 kvě 2017 05:47 
Diskutér

je nejaky trik ako pouzit zlav.kupon na Make my trip.viac ako 5x,pretoze pitom to uz neide.Skusil som aj iny email,meno ale nepomohlo.dik za rady

PříspěvekNapsal: 14 kvě 2017 15:20 
Diskutér

tomasvlasak píše:
baraba píše:

kontroluju naše některé plánované výlety a opravdu některé hotely (né všechny) zlevní (třeba ve španělské malaze z cca 2000 na 1500 za noc)

mají tam někde zobrazení hotelů na mapě jako umožňuje třeba booking nebo hotels? klidně bych vybral i jiný hotel, když bude nabízet lepší poměr cena/kvalita, ale moc nevím jak tam efektivně vyhledávat

Jestli je rezervace spolehlivá si netroufám hodnotit. Mně to vyšlo. Bez problémů, cena víc než skvělá..
Při objednávání mi nešlo přejít nějaký krok (myslím telefon), napsala jsem tam na jejich formulář dotaz a hned druhý den volalo indické číslo, kupodivu docela dobrá domluva a vyřešili jsme...takže nějaká zákaznická podpora určitě funguje..

PříspěvekNapsal: 14 kvě 2017 17:52 
Diskutér

fevlad píše:
je nejaky trik ako pouzit zlav.kupon na Make my trip.viac ako 5x,pretoze pitom to uz neide.Skusil som aj iny email,meno ale nepomohlo.dik za rady

Stačí použít jinou platební kartu.

PříspěvekNapsal: 26 kvě 2017 16:27 
VIP

www.expedia.com
KOD: MEMORIAL75
minus 75 USD
MWZ 250 USD
ubytování do 15.09.2017
rezervace do 29.05.2017

PříspěvekNapsal: 07 dub 2018 17:58 
Diskutér

LucieJan píše:
Zde je sleva na 10% z ceny ubytovani. Pripsani na ucet do tydne po uspesnem pobytu.

tak to je iný travelhacking. a hneď v troch vláknach, pričom všetky boli zlé. za odmenu získavate vstup do trinástej komnaty travelhackingu:

Přílohy:
Capture.JPG
Capture.JPG [ 19.82 KiB | Zobrazeno 3473 krát ]

Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 333 ]  Přejít na stránku Předchozí  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Další

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina